VisitLithuania.lt yra interneto svetainė, priklausanti turizmo agentūrai VISIT LITHUANIA.

VisitLithuania.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta VisitLithuania.lt svetainėje, padarinius.

Griežtai draudžiama VisitLithuania.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti VisitLithuania.lt kaip šaltinį.

Prieš naudodamiesi VisitLithuania.lt paskelbta medžiaga prašome parašyti mums šiuo adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

VisitLithuania.lt neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) VisitLithuania.lt interneto puslapiuose, Jūs suteikiate VisitLithuania.lt autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). VisitLithuania.lt neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. VisitLithuania.lt gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos VisitLithuania.lt interneto puslapiuose be turizmo agentūros VISIT LITHUANIA raštiško sutikimo.