VisitLithuania ™ Kelionių Tinklas : SKRYDŽIAI || BILIETAI || KELIONĖS || VIEŠBUČIAI || SLIDINĖJIMAS || KONFERENCIJOS

Susisiekite su mumis  tel.: 370 5 2625 240 keliones@visitLithuania.net 
Skype™  My status

Vasaros skrydžių sezoną pradėjo „Wizz Air“ maršrutas į Gruziją

Temoje - Aviakompanijų naujienos ir akcijos | Parašyk komentarą |

 

 

 

 

null
Kovo 30-ąją, pirmąją vasaros skrydžių sezono dieną, Tarptautinis Vilniaus oro uostas pasitiko naujo maršruto startu. Pirmąjį aviakompanijos reisą iš Gruzijos sveikino Gruzijos Ambasadorė Lietuvai p. Khatuna Salukvadze.

Nuo šiol tiesioginiai aviakompanijos „Wizz Air“ skrydžiai į Gruzijos miestą Kutaisi bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais, o bilietas į vieną pusę šiuo metu kainuoja nuo 139 litų.

Kutaisis – antrasis pagal dydį Gruzijos miestas, įsikūręs šalia Rionio upės, garsėjantis turtinga 3,5 tūkst. metų istorija. Šis Gruzijos miestas dažnai įvardijamas šalia seniausių pasaulio miestų, mat kadaise ieškodami Aukso vilnos čia lankėsi legendiniai argonautai. Manoma, kad Kutaisyje savo sostinę buvo įkūręs Kolchidės karalystės valdovas Aetas. Kutaisis turi daug sąsajų su antikinės Graikijos mitologija, bėgant amžiams šį kraštą valdė persai, bizantiečiai. Šiandien čia lankytojai gali gerėtis ne tik kerinčia gamta, gardžiu maistu ir vynu, gruzinišku svetingumu, tačiau ir pamatyti XI a. pastatytą Bagrati katedrą, Gelačio vienuolyną, Sataplijos urvą, garsėjanti išlikusiais dinozaurų pėdsakais, karališkuosius Geguti rūmus, Prometėjo-Kumistavi urvą.

O nuo birželio mėnesio „Wizz Air“ pasiūlys ir dar dvi saulėtas kryptis iš Vilniaus – birželio 15 startuos tiesiogiai skrydžiai į Graikijos salą Korfu, o kiek vėliau – į Larnakos oro uostą Kipre.

Lietuvos ir Švedijos pasiekiamumas šią vasarą bus itin geras: „Air Lituanica“ siūlys sezoninius skrydžius į du Švedijos miestus.

Temoje - Aviakompanijų naujienos ir akcijos | Parašyk komentarą |

 

 

 

Lietuvos ir  Švedijos pasiekiamumas šią vasarą bus itin geras: oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ siūlys sezoninius skrydžius į du Švedijos miestus – Geteborgą ir Malmę. Skrydžiai bus vykdomi nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pabaigos, abiem maršrutais skraidys 2 kartus per savaitę vakariniu laiku

„Pastaruoju metu galime dažniau pasidžiaugti pranešimais apie naujus oro transporto ryšius tarp Lietuvos ir Švedijos. Tai, be abejo, prisidės prie stiprėjančių verslo ir žmogiškųjų ryšių bei turizmo srautų didėjimo. Pagaliau – geriau vieni kitus pažinsime. Itin džiugiu, kad Švediją pagaliau atranda ir lietuviškas flagmanas – „Air Lituanica“. Net neabejojame, kad skrydžiai į Geteborgą ir Malmę pasiteisins, todėl mielai šią žinią skelbsime Švedijoje“, – naujų maršrutų atsiradimą sveikina Lietuvos ambasadorius Švedijos Karalystėje Eitvydas Bajarūnas.

Komercijos atašė Švedijos Karalystėje Audrius Masiulionis priduria, kad ilgą laiką Lietuva tiesioginių skrydžių į Švediją neturėjo, o šalies pasiekiamumas – vienas pagrindinių kriterijų renkantis vietą investicijoms, ieškant verslo partnerių ar planuojant kur praleisti savaitgalį. „Tikiu šių krypčių sėkme”, – sako A. Masiulionis.

Geteborgas (šved. Göteborg) yra pagrindinis Švedijos jūrų uostas. Šis miestas turi labai gerai išplėtotą susisiekimą geležinkeliu, tad iš Geteborgo Landveter (šved. Landvetter) oro uosto yra patogu pasiekti bet kurią Švedijos dalį. Nuo birželio 15 d. skrydžiai į Geteborgo Landveter oro uostą bus vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais, išskridimas iš Vilniaus 18.15 val., skrydžio trukmė 1 val. 35 min.

Malmė (šved. Malmö) yra trečiasis pagal dydį Švedijos miestas, iki XVII a. vidurio priklausęs Danijai. Todėl miestas yra labiau daniškas nei švediškas, o turistai Malmę vadina antrąja Kopenhaga. Iš Malmės labai patogu pasiekti Kopenhagą, miestus jungia 8 km Oresudo tiltas-tunelis. Nuo birželio 17 d. iš Vilniaus į Malmę orlaiviai kils antradieniais ir penktadieniais 18.15 val., skrydžio trukmė 1 val. 25 min.

Taip pat „Air Lituanica“ iš Vilniaus oro uosto skrenda į Berlyną, Briuselį, Prahą, Miuncheną, Paryžių ir Taliną. Skrydžiai yra vykdomi dviem orlaiviais – 86 vietų „Embraer 175“ ir 50 vietų „CRJ 200“.

Į Rygos oro uostą iš Šiaulių keleivius jau veža nemokami «airBaltic» autobusai

Temoje - Aviakompanijų naujienos ir akcijos | Parašyk komentarą |

Į Rygos oro uostą iš Šiaulių keleivius jau veža nemokami «airBaltic» autobusai

„airBaltic“ autobusas – tai nemokama paslauga, kuria pasinaudoti gali „airBaltic“ keleiviai, vykstantys į ir iš Rygos Tarptautinio oro uosto. Naujoji paslauga sujungė oro uostą su Šiaulių (Lietuvoje), Tartu (Estijoje), Valmieros, Jekabpilio, Jelgavos, Daugpilio (Latvijoje) centrinėmis autobusų stotimis. Autobusų maršrutai suderinti su „airBaltic“ atvykimo ir išvykimo skrydžių tvarkaraščiu, todėl siūlo patogų susisiekimą su Europos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų oro uostais. Rezervavus skrydį „airBaltic“ oro linijomis, „airBaltic“ interneto svetainėje siūloma pasinaudoti nemokama „airBaltic“ autobuso paslauga.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraidina į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje oro bendrovė skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

Apie „airBaltic“:

Air Baltic Corporation“ („airBaltic“) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

GoPlanet informacija apie III-ąjį išankstinių pardavimų etapą

Temoje - GoPlanet | Parašyk komentarą |

 

 

 

 

- nuolaidos galioja iki kovo 31 d.

Primename III etapo išankstinių pardavimų sąlygas:

Primename, kad vasaros sezono metu “Go Planet Travel” vykdys skrydžius į:

Bulgariją. Skrydžius vykdysime į Burgaso ir Varnos oro uostus. Į Varną skrisime nuo gegužės 25 d. iki rugsėjo 21 d., du kartus per savaitę (ketvirtadieniais ir sekmadieniais). Į Burgasą - nuo birželio 3 d. iki rugsėjo 16 d., vieną kartą per savaitę (antradieniais). Siūlysime 7, 10, 11 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.

Tunisą. Skrydžius vykdysime į Enfidos oro uostą nuo balandžio 20 d. iki lapkričio 2 d., vieną kartą per savaitę (sekmadieniais). Siūlysime 7 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.

Kretą. Skrydžius vykdysime į Chanijos oro uostą nuo balandžio 26 d. iki spalio 18 d., vieną kartą per savaitę (šeštadieniais). Siūlysime 7 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.

Turkiją. Skrydžius vykdysime į Antalijos ir Bodrumo oro uostus. Į Antaliją skrisime nuo balandžio 11 d. iki lapkričio 1 d., tris kartus per savaitę (antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais). Siūlysime 7, 9, 10, 11 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.
Į Bodrumą skrisime nuo gegužės 23 d. iki spalio 10 d., vieną kartą per savaitę (penktadieniais). Siūlysime 7, 14 nakvynių poilsio trukmes.

Kiprą. Skrydžius vykdysime į Kipro Larnakos oro uostą nuo gegužės 23 d. iki spalio 10 d., vieną kartą per savaitę (penktadieniais). Siūlome 7, 14 nakvynių poilsio trukmes.

Iškilus klausimams, skambinkite - mielai padėsime!

Informacija vykstantiems į Egiptą.

Temoje - GoPlanet | Parašyk komentarą |

 

 

 

Paso galiojimas, Egipto viza:
Primename, kad vykstantiems į Egiptą yra reikalingas pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo iš kelionės dienos.
LR piliečiams vykstant į Egiptą viza yra reikalinga. Vienam įvažiavimui skirta viza galioja 3 mėnesius ir suteikia teisę būti Egipte vieną mėnesį.

Vykstantiems į Egiptą su diplomatiniu pasu:
Informuojame, kad vykstantys į Egiptą su diplomatiniu pasu, privalo iš anksto gauti vizą Egipto Arabų Respublikos ambasadoje (esančioje Kopenhagoje). Šis pasas reikalingas vykstant į Egiptą oficialiu vizitu. Atvykus į Egiptą ir pateikus diplomatinį pasą vizos nėra išduodamos.
Keliaujant į Egiptą privačiais tikslais, Lietuvos piliečiai privalo keliauti su Lietuvos Respublikos pasu (žalios spalvos arba ES bordo spalvos).
Primename, kad Egipto viza yra už papildomą mokestį, mokama kelionių agentūroje užsakant kelionę, o klijuojama oro uoste, atvykus į Egiptą.

Skrydžių užsakomaisiais reisais į/iš Egiptą apribojimai Egipto piliečiams
Informuojame, kad Egipto piliečiams, norintiems skristi užsakomaisiais skrydžiais, yra taikomi griežti apribojimai. Užsakomaisiais reisais Egipto piliečiai gali skristi tik turėdami Kaire išduotą Egipto Civilinės Aviacijos leidimą. Prieš parduodami skrydžio bilietus Egipto piliečiams įsitikinkite, kad yra gauti visi reikiami dokumentai. Prašome atkreipti dėmesį, kad migracijos reikalavimai Egipto piliečiams gali keistis, todėl visada rekomenduojame pasitikslinti informaciją atsakingose institucijose.

Dėl Egipto piliečių apgyvendinimo Egipte:
Informuojame, kad pagal Egipto Arabų Respublikos įstatymus, Egipto pilietis negali būti apgyvendintas su priešingos lyties užsienio ar Egipto piliečiu tame pačiame viešbučio kambaryje, jeigu Egipto pilietis ir tas kitas asmuo nėra oficialiai susituokę. Pažymima, jog santuoka turi būti pripažįstama oficialių Egipto institucijų. Santuokos registracijos pažymėjimas, išduotas ne Egipte, turi būti išverstas į Egipto arabų kalbą ir legalizuotas kompetentingų institucijų. Santuokos registravimo pažymėjimas turi būti parodytas viešbučio registratūros darbuotojams atvykimo į viešbutį metu. Viešbutis turi teisę neapgyvendinti turistų, kurie neatitinka šių reikalavimų.

Go Planet vasaros skrydžių tvarkaraštis.

Temoje - Kelionių organizatorių informacija | Parašyk komentarą |

Bulgarija. Skrydžius vykdysime į Burgaso ir Varnos oro uostus. Į Varną skrisime nuo gegužės 25 d. iki rugsėjo 21 d., du kartus per savaitę (ketvirtadieniais ir sekmadieniais). Į Burgasą - nuo birželio 3 d. iki rugsėjo 16 d., vieną kartą per savaitę (antradieniais). Siūlysime 7, 10, 11 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.

Tunisas. Skrydžius vykdysime į Enfidos oro uostą nuo balandžio 20 d. iki lapkričio 2 d., vieną kartą per savaitę (sekmadieniais). Siūlysime 7 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.

Kreta. Skrydžius vykdysime į Chanijos oro uostą nuo balandžio 26 d. iki spalio 18 d., vieną kartą per savaitę (šeštadieniais). Siūlysime 7 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.

Turkija. Skrydžius vykdysime į Antalijos ir Bodrumo oro uostus. Į Antaliją skrisime nuo balandžio 11 d. iki lapkričio 1 d., tris kartus per savaitę (antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais). Siūlysime 7, 9, 10, 11 ir 14 nakvynių poilsio trukmes.
Į Bodrumą skrisime nuo gegužės 16 d. iki spalio 10 d., vieną kartą per savaitę (penktadieniais). Siūlysime 7, 14 nakvynių poilsio trukmes.

Informacija patalpinta 2013 11 04

HURGADA, Egiptas

Reisas

Data Laikas Į Laikas Reisas Data Laikas į Laikas Pakeista nuo
GCA151 2014.02.15 VNO 08:00 HRG 12:30 2013.12.05
GCA151 2014.02.22 VNO 08:00 HRG 12:30 GCA152 2014.02.22 HRG 13:30 VNO 18:10 2013.12.05
GCA151 2014.03.01 VNO 08:00 HRG 12:30 GCA152 2014.03.01 HRG 13:30 VNO 18:10
GCA151 2014.03.08 VNO 08:00 HRG 12:30 GCA152 2014.03.08 HRG 13:30 VNO 18:10
GCA151 2014.03.15 VNO 08:00 HRG 12:30 GCA152 2014.03.15 HRG 13:30 VNO 18:10
GCA151 2014.03.22 VNO 08:00 HRG 12:30 GCA152 2014.03.22 HRG 13:30 VNO 18:10
GCA151 2014.03.29 VNO 08:00 HRG 12:30 GCA152 2014.03.29 HRG 13:30 VNO 18:10
GCA151 2014.04.05 VNO 08:00 HRG 11:30 GCA152 2014.04.05 HRG 12:30 VNO 18:10
GCA151 2014.04.12 VNO 08:00 HRG 11:30 GCA152 2014.04.12 HRG 12:30 VNO 18:10
GCA151 2014.04.19 VNO 05:00 HRG 08:30 GCA152 2014.04.19 HRG 09:30 VNO 15:10 2013.12.05
GCA152 2014.04.26 HRG 11:30 VNO 17:10 2013.12.05

skaityti daugiau >>

„Go Planet Travel“ atnaujina keliones į Egiptą

Temoje - Informacija keliaujantiems | Parašyk komentarą |

 

 

 Kelionių organizatorius „Go Planet Travel“ vėl kviečia atostogauti karštajame Egipte. Nuo vasario bendrovė klientams siūlys poilsines keliones į populiariausius Egipto kurortus. Pasak „Go Planet Travel“ produkto skyriaus vadovo Dariaus Vilkaneco, Egiptas yra viena patraukliausių atostogų krypčių būtent žiemos sezono metu, kuomet žmonės nori pabėgti nuo lietuviškų šalčių ir atsidurti tikroje vasaroje.

„Go Planet Travel“ siūlys vykti į tris Egipto kurortus – Tabą, Hurgadą ir Šarm el Šeichą. Pasak D.Vilkaneco sprendimas atnaujinti keliones į Egiptą priimtas sulaukus informacijos apie pasikeitusią situaciją Egipte bei atnaujintus užsienio organizatorių skrydžius į šalies kurortus.

„Nuolat sulaukdavome savo klientų klausimų, kada bus galima įsigyti kelialapius į Egiptą. Todėl visąlaik atidžiai stebėjome situaciją bei sekėme diplomatinių atstovų komentarus ir sulaukę patvirtinimų, kad į šią šalį turistai gali vykti saugiai, nusprendėme atnaujinti keliones. Artimiausiu metu laikas vykti į Egiptą – geresnis negu bet kada, nes šalies turizmo sektorius deda visas pastangas, kad pritrauktų svečius, ir net geriausi viešbučiai siūlo puikias kainas, dideles nuolaidas“, – sako D. Vilkanecas.

D.Vilkanecas pažymi, kad „Go Planet Travel“ vieninteliai Lietuvoje siūlys keliones į Tabą – kurortą, esantį itin netoli Jordanijos ir Izraelio sienų.

„Iš Tabos patogu autobusu pasiekti Izraelį arba laivu – Jordaniją. Nuolat organizuojami pažintiniai turai, taigi atostogų metu galima aplankyti ne vieną valstybę, o net tris. Žiemą tai puikus pasirinkimas ir norintiems daug pamatyti, ir pasimėgauti pramogomis, ir pasidžiaugti Egipto saule“, - sako „Go Planet Travel“ produkto skyriaus vadovas.

„Go Planet Travel“ atostogauti Egipte kvies nuo vasario 15 dienos. 7 bei 14 dienų trukmės kelionės bus vykdomos kiekvieną savaitę, keliautojus skraidins „Grand Cru Airlines“. Kelialapius bus galima įsigyti visose su „Go Planet Travel“ bendradarbiaujančiose kelionių agentūrose.

„Go Planet Travel“ vasaros skrydžių programą pristatys gruodžio mėnesį. Viena didesnių naujienų bus poilsinės kelionės į Bulgarijos kurortus.

Kelionių organizatorius „Go Planet Travel“ skraidinti poilsiautojus pradėjo šių metų rugsėjį. Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus oro uosto. „Go Planet Travel“ priklauso turizmo holdingui „Grand Go Group Ltd.“. Be „Go Planet Travel“, šiam holdingui priklauso atvykstamojo turizmo bendrovė „Go Baltic Travel“ ir bendrovė, kuri verčiasi viešbučių ir sanatorijų plėtra Baltijos šalyse. Taip pat holdingas turi įsigijęs kontrolinį skrydžių bendrovės „Grand Cru Airlines“ paketą.

Žmonės jau įprato pasirūpinti savo atostogomis iš anksto.

Temoje -   Novaturas | Parašyk komentarą |

 

 

 

Galinčių atostogauti užsienyje skaičius ir toliau nuosekliai auga. Tai atskleidžia ne tik Lietuvos statistikos departamento skaičiavimai, tačiau ir didžiausio Baltijos šalyse kelionių organizatoriaus „Novaturas“ duomenys. Pristatydamas 2014 m. vasaros sezono kryptis, organizatorius atkreipia dėmesį, kad atostogų užsienyje populiarumo augimui didžiausią įtaką turi ir jau susiformavęs tautiečių įprotis keliones planuotis iš anksto.

„Šiemet pristatome jubiliejinį, penkioliktąjį, vasaros kelionių sezoną. Per tuos metus matėme, kaip keitėsi poilsiautojų įpročiai. Jau ne pirmą sezoną poilsiautojai įvertina tai, kad atostogas iš anksto planuoti yra naudinga. Tokiu būdu priartėjome vakarų Europos turistų įpročių“, – kalba „Novaturo“ generalinis direktorius Linas Aldonis.

Anot L. Aldonio, išankstinis atostogų planavimas naudingas dėl kelių priežasčių:

„Įsigyjant kelionę sezono pradžioje, galime pasiūlyti geriausią kelionės kainą. Taip pat pirkdamas iš anksto klientas turi plačiausią kelionių krypčių bei viešbučių pasirinkimą. Griežtai laikomės mažiausios kainos garantijos ir, žinoma, siūlome dar kitų išskirtinių verčių klientui.“

Atsakingas finansų valdymas namų ūkiuose ir kruopštus atostogų planavimas praėjusį vasaros sezoną sudarė galimybes atostogų išvykti dar didesniam skaičiui tautiečių. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2013 m. antrąjį ketvirtį į užsienį keliavo 395,2 tūkst. šalies gyventojų, arba 7,2 procento daugiau nei per tą patį 2012 metų laikotarpį. Tad, atsižvelgdamas į augančią vasaros kelionių paklausą, „Novaturas“ ateinančių metų vasaros sezonui pasiūlė net 80 atnaujintų pažintinių kelionių maršrutų, iš kurių – 28 visiškai nauji, skirti ir poilsiui, ir pažinimui. Taip pat vasaros sezonui klientams pasiūlyta 14 krypčių poilsiui: Graikija, Turkija, Ispanija, Italija, Portugalija, Bulgarija, Kroatija, Egiptas ir nauja kryptis – Tunisas – įtraukta atsižvelgiant į klientų pageidavimus.

„Poilsiautojai metams bėgant tampa reiklesni, noriai renkasi ne tik įprastas poilsinių ir pažintinių kelionių kryptis, daug dėmesio sulaukia ir egzotinės šalys. Todėl šiemet šalia lietuvių pamėgtų vasaros sezono krypčių siūlysime ir tautiečių mažiau atrastas kryptis: kerintį Iraną, spalvingąjį Maroką ir paslaptingąją Islandiją“, - kalba L. Aldonis.

„Novaturas“ pastebi, jog atostogauti išsiruošiantys lietuviai keliauti linkę prabangiau nei praėjusiais metais. Tai įrodo ir Lietuvos statistikos departamento duomenys: po užsienio šalis keliavę turistai iš Lietuvos 2013 m. antrąjį ketvirtį išleido 725,6 mln. litų, arba 11,2 procento daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį.

„Atsakingas atostogų planavimas atveria kelią papildomoms pramogoms kelionės metu: turistinėms ekskursijoms, SPA procedūroms, vietinės virtuvės pažinimui ir kitiems malonumams“, - teigia „Novaturo“ generalinis direktorius.

Planuojama, kad 15-uoju atostogų sezonu su „Novaturu“ ilsėsis 100 tūkst. poilsiautojų iš Baltijos šalių. Didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ veiklą vykdo nuo 1999 metų. Per metus „Novaturas“ organizuoja virš 1800 skrydžių daugiau kaip 23 kryptimis.

Pirmasis „Wizz Air“ skrydis iš Vilniaus į Tel Avivą.

Temoje - Aviakompanijų naujienos ir akcijos | Parašyk komentarą |

 

 

 

 

Pirmasis „Wizz Air“ skrydis iš TVOU į Tel Avivo Ben Gurion Tarptautinį oro uostą pradėtas 2013-10-30., 17 val. Vilniaus laiku. Šis maršrutas yra vienas iš dviejų naujųjų TVOU žiemos sezono maršrutų ir bus vykdomas 2 kartus per savaitę.

Renginyje dalyvavusi Izraelio ambasadorė Lietuvai ir Latvijai Hagit Ben-Yakoov džiaugėsi, jog Vilnių ir Izraelį vėl sujungė tiesioginis skrydis.

„Lietuva ir Izraelis puoselėja stiprius ir abipusiai naudingus ryšius, todėl džiugu, jog nuo šiol pasiekti vieniems kitus bus kur patogiau. Neabejoju, jog maršrutas Vilnius – Tel Avivas prisidės prie abiejų šalių turizmo sektoriaus augimo“, - kalbėjo ambasadorė.

Bendrovės „Wizz Air“ atstovas spaudai Daniel Carvalho, pristatęs pirmąjį reisą atskleidė daugiau avialinijų planų.

„Per kitus dvylika mėnesių bendrovė „Wizz Air“ ketina šiuo maršrutu pervežti 45 000 keleivių. Tikimės, kad iš Izraelio į Šiaurės Jeruzalę atvykstančių turistų srautai turės teigiamos įtakos Vilniaus ekonominei padėčiai ir paskatins darbo vietų skaičiaus augimą turizmo ir svetingumo srityse. Kita vertus, Lietuvos vartotojai turės galimybę bet kuriuo metų laiku grožėtis nuostabiu Tel Avivu ir mėgautis saule žiemą. Kadangi skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę, keleiviai turės galimybę susiplanuoti ilgesnį savaitgalį ir praleisti jį šiame šiltame ir draugiškame mieste. Jau galima įsigyti bilietus svetainėje wizzair.com, bilietų kaina – nuo 209 litų“, - teigė D. de Carvalho.

„Didžiuojamės, kad itin svarbus mūsų partneris nusprendė vykdyti tiesioginius reguliarius skrydžius Tel Avivo maršrutu iš Vilniaus ir suteikė galimybę keliauti į šį egzotišką ir istoriniu bei politiniu atžvilgiu svarbų miestą. Džiugu, kad TVOU maršrutų mastas bei apimtis žiemos sezonu beveik nepasikeitė, be to, pradėjome vykdyti skrydžius dar dviem naujais maršrutais“, -pažymėjo skrydžio palydėtuvėse dalyvavęs TVOU generalinis direktorius Gediminas Almantas.

2013–2014 m. žiemos sezonu TVOU skraidins 37 reguliariais maršrutais į 45 oro uostus 22 šalyse Europoje ir už jos ribų.

AirBaltic žiemos naujienos

Temoje - Aviakompanijų naujienos ir akcijos | Parašyk komentarą |

 

 

 

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ lėktuvai pradėjo skraidyti pagal naują žiemos sezono tvarkaraštį. Nuo praėjusių metų oro bendrovė padidino maršrutų skaičių į Rytų šalis ir šiam sezonui pristatė du naujas kryptis – į Abu Dabį ir Larnaką. Per šiuos oro uostus keleiviai gali skristi į dar daugiau šalių visame pasaulyje.

„Savo jėgas sutelkėme į maršrutus, kurių keleiviams reikia labiausiai, ir sumažinome skrydžių skaičių maršrutais, kurie nebuvo tokie populiarūs. Tai mums padėjo sėkmingai padidinti savo apyvartą, o laisvus lėktuvus skirti naujoms kryptims“, – sako „airBaltic“ komercijos direktorius Michaelas Grimmas.

Jo teigimu, oro bendrovė šį sezoną pasitinka turėdama daugiau partnerių ir savo keleiviams pasiūlys dar geresnių paslaugų. „Bendradarbiaudami su „Etihad Airways“ galime žymiai sumažinti kelionės tarp Rygos ir Abu Dabio laiką. Keleiviai greičiau nuskris ir į Australiją, Azijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų šalis. Be to, pradėję bendradarbiauti su „Transaero Airlines“ savo klientams pagerinome susisiekimą su Rytinėmis kaimynėmis“, – pasakoja M. Grimmas.

Tarp Rygos ir Abu Dabio „airBaltic“ su „Etihad Airways“ tiesiogiai skraidyti pradės nuo gruodžio mėnesio. Jie bus vykdomi pagal bendro kodo sutartį. Į Kipro kurortą Larnaką „airBaltic“ skraidins saulės pasiilgusius poilsiautojus.

Žiemos sezonui oro bendrovė padidino skrydžių skaičių iš Rygos į Kijevą. Dabar „airBaltic“ lėktuvai šių tarp sostinių skraidys tris kartus per dieną.

„airBaltic“ šį sezoną dažniau skraidys ir į Rusijos sostinę. Į Maskvos „Vnukovo“ oro uostą bendrovė skraidins šešis kartus per savaitę, o į „Domodedovo“ oro uostą – kartą per dieną. Oro bendrovės partnerystė su „Aeroflot“ jai leidžia keleivius į Maskvos „Sheremetyevo“ oro uostą skraidinti 28 kartus per savaitę.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.


Žiūrėti kitus »
 

Užsakykite ir telefonu:  8 5 2625 243, 2625 240
 Pirmadienis - Penktadienis: 08-18 val.

VisitLithuania ™ Kelionių Tinklas : SKRYDŽIAI || BILIETAI || KELIONĖS || VIEŠBUČIAI || SLIDINĖJIMAS || KONFERENCIJOS