P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 240
    +370 615 20462
 keliones@visitLithuania.net

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Venecija

A collage of Venice: at the top left is the Piazza San Marco, followed by a view of the city, then the Grand Canal, and (smaller) the interior of La Fenice and, finally, the Island of San Giorgio Maggiore.

Sapnas ar tikrovė? Praeitis ar dabartis? Kiekvienas vakare stovintis ant akmeninio Venecijos grindinio, kur namų langų šviesos plaukia vandeniu, kartu su tyliai praslenkančia paskutine gondola, jaučiasi tarsi kitame pasaulyje ir pradeda tikėti, kad tuoj išgirs sunkius sergančiųjų maru atodūsius arba viename iš langų pastebės D.Kazanovą. Venecija slepia savo veidą už prabangos, nerūpestingumo ir abejingumo fasado. Miestas daugybę kartų statytas ir griautas, įsikūręs ant 118 lagūnos salelių prie šiaurinės Adrijos jūros pakrantės. Ji pastatyta ant 10 000 ąžuolinių ir guobų polių, išvagota 200 kanalų ir sujungta 400 tiltų. Šiandieninėje Venecijoje kunkuliuoja gyvenimas, o vasaros metu turistų skaičių tenka riboti. Vasaris - Venecijos karnavalo mėnuo su viduramžių laikų triukšmingų ir spalvingų linksmybių tradicijomis.

 


Istorija: Venetai, bėgdami nuo nuolat juos puldinėjančių barbarų genčių, čia rado puikią vietą apsigyventi ir 421 m. įkūrė miestą. 697 m. buvo išrinktas pirmasis dožas ir prasidėjo miesto raida. X ir XI a. sandūroje Venecija jau turėjo didžiausią galią Adrijos jūros regione, o po IV kryžiaus žygio gavo beveik pusę Bizantijos imperijos teritorijos. Nuo tos akimirkos atsivėrė keliai į Viduržemio jūros baseiną. XIII - XV a. Venecija dar labiau sustiprėjo, užėmė Genują ir palenkė didžiąją dalį miestų Šiaurės Italijoje. Iki pat jūrinio kelio į Indiją atradimo ji buvo prekybos su Rytais centras, nepriklausomas ir turtingas miestas-valstybė. Tik Napoleonas užbaigė Venecijos Respublikos egzistenciją, atėmė jos nepriklausomybę ir 1797 m. atidavė Austrijai. 1866 m. ji buvo prijungta prie Italijos karalystės.

Verta aplankyti: Nuostabus meno kūrinys, dar vadinamas XVII a. Europos simboliu, yra didžiausia miesto aikštė - Šv.Morkaus aikštė, kurioje puikuojasi Šv.Morkaus bazilika ir Dožų rūmai. Šv.Morkaus bazilikos vidus sukuria bizantišką įspūdį, auksinės sienos ir brangakmeniais inkrustuoti Pala D.Oro demonstruoja bizantišką praeitį, kurios ji visai neturi. Dožų rūmai, tai karų, intrigų, žudynių ir iškilmingų įvykių vieta. Tiesiog būtina pasiplaukioti Venecijos kanalų labirintai, kurie geriausiai atskleidžia šio miesto neįprastumą. Nuolat nuo kranto atitrūksta vaporettos ir plukdo keleivius į San Mikelę, į Muraną, kur iš stiklo padaromi nepaprasti stebuklai, arba į Buraną su spalvotais namukais. Lido, kuris su savo išplautomis spalvomis visada suteikdavo gerą foną tapytojams ir filmų režisieriams. Tai vis žavingoji Venecija...

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

 Naujųjų Metų sutikimas!

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Egzotika

Akcija! TUI kelionės norintiems pasimėgauti karšta saule!

west

west2

RAINBOW: Brazilija tik nuo 715 € !

Screenshot 1

Screenshot 2

Screenshot 3

Screenshot 4

Screenshot 5

Metas egzotikai!

Screenshot 8

Žiema artėja - metas egzotikai! TIK nuo 571 €!


GAMBIJA

Laikotarpis: 03.11 - 30.03.2018
Trukmės: 8 d. / 15 d.
Kaina nuo 571 €

 

NAUJIENA! Žiemos 2017/18 sezonu PANAMA 10 nakvynių! ITAKA

Šių metų žiemos sezono naujiena - kelionės į Panamą! 

Šiame egzotiškame krašte pamatysite ne tik nuostabius paplūdimius bet ir kalnus,
salas bei miškus, tad nuspręsti, ką pamatyti Panamoje gali būti gan sudėtinga užduotis.
Beje, šiuo metu geriausia kaina vykti į Panamą!

 

Informuojame, jog 2017/18 žiemos sezono metu į Panamą keliausime ne tik 7, bet ir 10 nakvynių! 

10 nakvynių ilsėsimės Dreams Delight Playa Bonita Panama Resort & Spa 5* viešbutyje šiomis datomis:

- 05.11.2017

- 17.11.2017

- 19.01.2018

- 06.02.2018

Kaina nuo : 1179 €


Primename:

- Skrydžiai vykdomi reguliariais reisais per Frankfurtą su Lufthansa.
- Skrydžio trukmė 12 val.
- Lietuvos piliečiams vizos nereikia
- Nėra privalomų skiepų.


Skrydis: Varšuva - Panama trunka 12 val.
Laikas: minus 7 valandos skaičiuojant nuo Lietuvos laiko.
Valiuta: doleris
Būtina žinoti: uždrausta rūkyti viešose vietoje, įskaitant daugumą restoranų bei viešbučių. Rūkymas viešbučio kambariuose užtraukia dideles pinigines baudas.
Vakcinacija: nėra būtinų skiepų. Daugiau informacijos štai čia.
Viza: keliaujant į Panamą, Lietuvos piliečiams vizos nereikia.


Kada geriausia vykti į Panamą?

Geriausia į Panamą vykti gruodžio – kovo mėnesiais. Gruodį temperatūra pakyla iki 31 °C, o vandens temperatūra siekia net 28 °C. Naktimis taip pat nesušalsite – ji nenukrenta žemiau 22 °C. Kai Lietuvoje vasara, Panamoje – žiema. Vadinasi ten, nors ir pakankamai šilta, lyja kone kasdien.

Ką pamatyti Panamoje?

Panamos kanalas
Panamos kanalas yra vienas reikšmingiausių vandens kelių žemėje. 50 - ies mylių ilgio kanalu, nutiestu nuo Panamos miesto Ramiojo vandenyno pusėje, iki Kolono miesto Atlanto pusėje, kasmet praplaukia daugiau nei 12000 laivų. Plaukiant iš abiejų kanalo pusių yra matomas neužmirštamas nepaliestų džiunglių vaizdas.

 Koiba

Nė viena vieta Panamoje neprilygsta tokiai jūrinės augalijos ir gyvūnijos įvairovei kokia aptinkama Koiba Nacionaliniame Jūriniame parke. Čia veši per 1450 augalų rūšių ir apie 800 rūšių gyvūnų, pradedant vabzdžiais ir baigiant žinduoliais. Tai taip pat viena geriausių Ramiojo vandenyno vietų nardymui.

Santa Catalina
Tarptautinė banglenčių sporto bendruomenė kaip įmanydama stengėsi šį Panamos tašką išlaikyti paslaptyje kuo ilgiau, tačiau siūlydama pasaulinio lygio banglenčių sportą, Santa Catalina tapo daugelio turistų mėgstama atostogų vieta. Miestelis, įsikūręs Čiriki įlankoje, yra apsuptas džiunglinių miškų ir nuostabaus grožio paplūdimių.

Baru ugnikalnis
Baru ugnikalnio nacionalinis parkas įsikūręs vakarų Panamoje, Čiriki provincijoje ir driekiasi aplink aukščiausią šalies viršukalnę – Baru. Tai puiki vieta ne tik alpinistams, bet ir gamtos ir gyvūnų mylėtojams. Parke, įsteigtame 1976 m., saugoma apie 250 čia gyvenančių paukščių rūšių. Parkas pasižymi vaizdingais kraštovaizdžiais, kriokliais, srauniais kalnų upokšniais ir džiunglėmis. Nuo Baru viršukalnės giedrą dieną galima išvysti tiek Ramųjį vandenyną, tiek Karibų jūrą.

Amadoro takas
Amador takas - dar viena atrakcija Panamoje ir puikus būdas pažinti miesto panoramą. Jis jungia tris salas su pagrindine valstybės dalimi. Dauguma vietos gyventojų neįsivaizduoja geresnio laisvalaikio praleidimo būdo nei tiesiog vaikštinėti, važinėti dviračiais ar riedučiais šiuo taku, grožėtis įspūdingais peizažais bei sustoti atsipūsti pakelėje įsikūrusiuose lauko restoranuose bei baruose.
Panamos virtuvė

Panamos virtuvei yra būdinga tiek europietiškos, afrikietiškos, azijietiškos ir vietos indėnų virtuvė. Šalyje auga begalė įvairių vaisių, daržovių ir prieskonių, kurie naudojami jų virtuvei. Populiariausi patiekalai yra iš jautienos ir kiaulienos, todėl jų nacionaliniu patiekalu laikomas sancocho troškinys, kuris gaminamas iš trijų rūšių mėsos. Kadangi aplink daug pakrančių, elementaru, kad čia taip pat daug patiekalų yra gaminama iš žuvies, vienas iš garsiausių yra corvina – įvairiais padažais paskanintas ešerys. Taipogi čia dominuoja ryžiai, pupelės, kukurūzai bei tortilijos.
Panamos kultūra 

Panamoje yra paplitę indėnai su savo išvystytais tekstilės, medžio raižybos, audimo, keramikos bei kaukių gamybos amatais. Populiariausias sportas čia yra beisbolas.
Taip pat Panamoje susiformavo populiarusis reggaeton muzikos stilius – savitas jamaikietiškojo regio bei vietos Lotynų Amerikos muzikos tradicijos mišinys. Čia dar labia paplitę tokie muzikos ir šokio stiliai kaip salsa, džiazas bei bliuzas. 

Mus rasite

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Mus lanko

Svetainėje lankosi 79 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite keliones@visitLithuania.net