Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!

                    Reklaminis skydelis


 

Visit Lithuania savaitgaliai Europoje

   

Kelionės paketą sudaro: skrydis Vilnius - Europos miestas - Vilnius, apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje su pusryčiais.

Papildomai: oro uosto mokesčiai, sveikatos draudimas.

Savaitgalio taisyklė: būtina nakvynė iš šeštadienio į sekmadienį.

Milanas nuo 868 Lt
Amsterdamas nuo 830 Lt

Amsterdamas

 

 

 

Nieko nėra originalesnio už Nyderlandų sostinę. Amsterdamas - tai tulpių, deimantų ir sūrių sostinė. Į šį miestą atvyksta tiek mėgstantys meną ir architektūrą, tiek hipių laikų nostalgijos genami turistai.

Skaityti daugiau: Amsterdamas

Atėnai

 

Chaotiškas judėjimas Atėnų centro aikštėse ir gatvėse neerzina besibūriuojančių žmonių. Automobilių burzgesys ir klaksonų pypsėjimas nedaro didelio įspūdžio geriantiems kavą daugybėje kavinukių. Be to atėniečiai niekada nepamiršta šypsotis, nuginkluoja palankumu ir didžiuojasi savo miestu, kuris dabar klesti taip, kaip klestėjo prieš tūkstantį metų. Dar ir šiandien, kai vasarą jo gatvėmis vaikštinėja turistai, jis išlaiko charakteringą praėjusių amžių atmosferą.

Skaityti daugiau: Atėnai

Barselona

Nuo aušros iki vidurnakčio beveik kiekvienas mieste pereina platanų alėja, kuri jungia didžiulę Katalonijos aikštę - Plazza de Cataluna - su uostu. Didelio miesto atmosfera kuri kartais užburia lankytojus - tai gyvenimo džiaugsmo, laisvės šlovinimo ir mėgavimosi menu mišinys.

 

Skaityti daugiau: Barselona

Berlynas

 

 

Suvienytosios Vokietijos ir naujosios Europos simbolis vėl atgimsta tarsi feniksas iš pelenų. Per Brandenburgo vartus galima pervažiuoti iš buvusio Rytų į buvusį Vakarų Berlyną. Tiek viena, tiek kita miesto dalys yra įdomios ir gausiai lankomos turistų.

Skaityti daugiau: Berlynas

Briuselis

 

Briuselis turi tiek veidų, kiek tautų čia gyvena, maždaug trečdalis miestiečių turi užsienio pasus. Nuo 1950 m. pabaigos miestas žinomas kaip Europos sostinė. Tai elegantiškas miestas, kurio muziejai puikuojasi pasaulinio garso kolekcijomis, Karališkaisiais rūmais, prašmatniais viešbučiais ir parduotuvėmis.

Skaityti daugiau: Briuselis

Budapeštas

 

 

 

Budapeštas, dar nuo Habsburgų valdymo laikų architektūros žavesiu, kavinių populiarumu bei netylančiais operos aidais besivaržantis su prabangiąja Viena, kviečia pasimėgauti gurmaniškais valgiais, vynais, čigoniška muzika, apie 150 mineralinių šaltinių vandenimis.

Norėdami suprasti per amžius išugdytą miesto dvasią, turite atvykti ir pajusti...

 

 

Skaityti daugiau: Budapeštas

Dublinas

 

Miestas yra jaunas, spalvingas ir vis kitoks kiekviename žingsnyje. Oras čia dažnai džiuginančiai gražus. Rašytojai ir poetai –neatsiejama Dublino kultūros dalis. Trys Nobelio premijos lauretai – Viljamas Batkeris Jeitsas, Džordžas Bernardas Šo ir Samuelis Beketas – gimė Dubline. Jie daug laiko praleisdavo smuklėse. Šiandien tai puikiausiai pateisina turistų “smuklių maršrutus” iki Deivis Byrnes ar Mulligan ir Palace barų.

Skaityti daugiau: Dublinas

Helsinkis

 

Tai modernus ir įdomus Europos miestas. Helsinkyje yra įdomių architektūros paminklų: vieno iš garsiausių XXa. architektų Alvaro Alto suprojektuoti "Finliandija" rūmai, taip pat senoji Katedra ir Turgaus aikštė.

Skaityti daugiau: Helsinkis

Kopenhaga

 

Didžiausias ir, jeigu taip galima pasakyti, linksmiausias Skandinavijos miestas. Danijos sostinė garsėja didkotekomis, barais, triukšmingu naktiniu gyvenimu.

Skaityti daugiau: Kopenhaga

Madridas

 

Kodėl Madridas?: Kas mėgina pažinti Madridą nuosekliai apžiūrėdamas visus paminklus, įsitikina, kad jų yra per daug. Tai džiaugsmingiausia Europos sostinė, kurios dvasią pajusite vaikštinėdami gatvėmis ir ilsėdamiesi kavinėse ar baruose, kur prie kiekvieno gėrimo paduoda puikių tapas (užkandžių). Tai gali būti marinuoti moliuskai, tortilijos gabalėlis, sūris, kumpis, alyvos ar kiti gardėsiai. Be jų būtų sunku ištverti iki vakarienės, nes restoranai mieste atsidaro tik po 22.00 h.

 

Skaityti daugiau: Madridas

Milanas

Milanas, tai mados, finansų ir pramonės centras, kurį gaubia judri, dalykiška ir žavi atmosfera. Antras pagal dydį šalies miestas ne tiek patrauklus, kiek prašmatnus, kviečiantis pažinti kosmopolitišką ir stilingą Italiją. Senieji Milano gyventojai jį vadino Mailand – šilumos ir įkvėpimo vieta.

Skaityti daugiau: Milanas

Oslas

   

Oslas - 454 km2 plotą užimantis miestas. Jame daug vasarnamių bei poilsio zonų. Net vėlyvą naktį centre veikia parduotuvės. Už Karlo Johano vartų esančios užeigos, kavinės, restoranai ir futuristinis prekybos centras "Aker Brgge" yra itin dažnai lankomi. Teatrų salės pilnos žiūrovų. Šis miestas tinka ir gyventi, ir poilsiauti: daug pasivaikščiojimui skirtų takelių, 2200 km ilgio slidinėjimo trasos.

 

Skaityti daugiau: Oslas

Paryžius

 

Kas galėtų atsisipirti pagundai nors kartą gyvenime pamatyti Paryžių! Dar XXa. pradžioje tapęs kultūrine pasaulio sostine, Paryžius iki šių dienų traukia nesuskaičiuojamus turistų srautus.

 

Skaityti daugiau: Paryžius

Praha

 

Mocartas buvo susižavėjęs Praha lyg mylimąja. Netoli senojo turgaus gimusiam rašytojui F.Kafkai, priešingai – ji buvo kaip agresyvi motina, nesuteikianti laisvės. Praha, pasipuošusi beveik šimtu bokštų, daugeliui miesto gyventojų ir svečių yra tikras stebuklas. Nė vienas miestas vidurio Europoje neturi tiek grožio, kaip “auksinė Praha”, kurios senamiestis mena viduramžius.

Skaityti daugiau: Praha

Roma

 

“Roma pranoksta mūsų vaizduotę” – lakoniškai tvirtino Johanas Volfgangas Getė per savo kelionę po Italiją. Prie Fontana Di Trevi visada būriuojasi turistai, norėdami atsivėsinti, svajingai mėtydami monetas, nes tai suteikia viltį dar apsilankyti Romoje.

Skaityti daugiau: Roma

Savaitgaliai Hamburge. Pramogų parkai: akcija 2+1. Poilsio kelionių pasiūlymai

Atitrūk nuo kasdienybės ir su draugų kompanija šėlk savaitgalį HAMBURGE.
Kelionė bus malonesnė, pasinaudojus specialiu DFDS Seaways pasiūlymu maršrutu Klaipėda- Kylis:
4-vietėje kajutėje -
nuo 249 Lt / asm. / į vieną pusę. Automobilio perkėlimas - nemokamas.

Plaukdami DFDS Seaways keltais, patogiai ir komfortiškai pasieksite Kylį. Laive galėsite apsilankyti
parduotuvėse, smagiai vakaroti baruose ar restoranuose. Kitą dieną keltą paliksite sotūs, pailsėję ir
gerai nusiteikę. Iki Hamburgo liks vos valanda kelio automobiliu.

 

Skaityti daugiau: Savaitgaliai Hamburge. Pramogų parkai: akcija 2+1. Poilsio kelionių pasiūlymai

Stambulas

Kontrastų miestas įsikūręs dviejuose žemynuose. Neįmanoma pamiršti siaurų ir triukšmingų Stambulo gatvių – vežimų aptriušusių sunkvežimių, autobusų ir žvilgančių limuzinų spūsčių.

Skaityti daugiau: Stambulas

Stokholmas

 

Tai nepaprastai vaizdingas, švarus ir saugus miestas, įsikūręs keturiolikoje salų. Didingi architektūros ansambliai puikiai dera su išpuoselėtais parkais, įlankomis ir tiltais. Vienoje iš salų yra puikiai išlikęs senamiestis, menantis riterių ir Hanzos laikus.

 

Skaityti daugiau: Stokholmas

Talinas

 

Talinas vilioja turistus, bent keletą valandėlių pajusti šio nepaprasto ilgaamžio miesto mistiką. Pagrindinė įžymybė - XIV amžiaus gotikinė rotušė bei rotušės aikštė su daugybe kavinių ir restoranų. Čia užkandžiauja, gaivinasi gėrimais ar tiesiog draugiškai diskutuoja miesto gyventojai ir svečiai.

Skaityti daugiau: Talinas

Venecija

Sapnas ar tikrovė? Praeitis ar dabartis? Kiekvienas vakare stovintis ant akmeninio Venecijos grindinio, kur namų langų šviesos plaukia vandeniu, kartu su tyliai praslenkančia paskutine gondola, jaučiasi tarsi kitame pasaulyje ir pradeda tikėti, kad tuoj išgirs sunkius sergančiųjų maru atodūsius arba viename iš langų pastebės D.Kazanovą. Venecija slepia savo veidą už prabangos, nerūpestingumo ir abejingumo fasado. Miestas daugybę kartų statytas ir griautas, įsikūręs ant 118 lagūnos salelių prie šiaurinės Adrijos jūros pakrantės. Ji pastatyta ant 10 000 ąžuolinių ir guobų polių, išvagota 200 kanalų ir sujungta 400 tiltų. Šiandieninėje Venecijoje kunkuliuoja gyvenimas, o vasaros metu turistų skaičių tenka riboti. Vasaris - Venecijos karnavalo mėnuo su viduramžių laikų triukšmingų ir spalvingų linksmybių tradicijomis.

 

Skaityti daugiau: Venecija
 itrauk musu puslapi i savo favoritus ateik dar kartą... © 2001-2015, Autorinės teisės|Atsakomybės ribojimas|Turizmo agentūra Visit Lithuania,
Odminių 11, Vilnius, 01122, Lietuva,  telefonas: +370 5 2625 240, 2625 243 faksas: +370 5 2625 242 info@VisitLithuania.net
Įm.kodas 211739980, PVM kodas LT117399811 S - ta Nr. LT 297180300020467912, Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras, Licenzijos Nr.010698, IATA 68-3 2074 4
Paskutinė minutė | Egzotiškos šalys | Tolimi kraštai | Pažintinės kelionės | Poilsinės kelionės | Aviabilietai | Keltų bilietai
| Traukiniai Europoje | Kelionės lėktuvu | Kelionės autobusu | Verslo kelionės | Savaitgaliai Europos sostinėse
| Novaturo kelionių katalogai internete | Draudimas | Geriausia dovana - dovanų kuponas kelionei | Kelionės po Jungtines Valstijas
| Vestuvės užsienyje | Povestuvinės kelionės | Kelionių nuolaidos | Romantinės kelionės | Kruizai | Kalnų žygiai
| Kelionės į koncertus | Nardymas | Kelionių agentūra