Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!

                    Reklaminis skydelis

Naujieji Metai


 

KELIAUKIME LIETUVOJE

Moksleivių kelionės

EKSKURSIJOS MOKSLEIVIŲ GRUPĖMS

- visos kainos paskaičiuotos 40 vaikų grupei kelionę pradedant Vilniuje.

-ekskursijos ir jų kainos gali būti koreguojamos priklausomai nuo žmonių skaičiaus bei pageidavimų.

1. Dzūkija. Ir Kūnui ir Sielai

Aprašymas
Anksti ryte kelionė į Dzūkiją. Daug kas įsivaizduoja Dzūkijos nacionalinį parką kaip bekraščius pušynus, pilnus grybų, miškų glūdumoje pasislėpusius kaimelius. Tačiau tai ir sraunios šaltavandenės upės, tarp šilų tyvuliuojantys ežerai, nepaprastai savitos augalų bendrijos. Ir svarbiausia, nuoširdūs, išsaugoję senąją gyvenimo rimtį, senelių ir tėvų papročius ir amatus žmonės.
Apsilankysite Merkinėje – vienoje didžiausių Dainavos (Dzūkijos) krašto gyvenviečių XIV – XVIII a., užkopsite į Merkinės piliakalnį, kur stovėjo viena svarbiausių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilių.
Vėliau atvyksite į Druskininkus – tarptautinį ištisus metus veikiantį mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortą. Susipažinsite su Druskininkų simboliu – druska unikalioje ir pilnoje įspūdžių „Sūrioje pamokoje“.  Ant Ratnyčėlės upės kranto savo sodyboje originalius ir netikėtus darbus kuria menininkų šeima. Susipažinsite ne tik su druskos skulptūrų ekspozicija, bet ir patys išbandysite šį amatą- palipdysite ir padrožinėsite iš druskos.
Vėliau vyksite į Alytų – Dzūkijos sostinę. Pakeliui aplankysite Prelomciškės piliakalnį. Jis įrengtas Dusios ežero krante esančioje kalvoje. Tai buvęs gynybinis piliakalnis. Piliakalnis su gyvenviete datuojami I tūkst. antra puse - II tūkst. pradžia, tačiau čia aptiktas ir vėlesnių amžių kultūrinis sluoksnis.
Atvykus į Alytų laikas nuotykiams. Apsilankysite „Tarzanijos“ nuotykių parke. Nuotykių parkas TARZANIJA įsikūręs vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto. Parke rasite 7 skirtingo sudėtingumo trasas suaugusiems ir paaugliams, taip pat, prisitvirtinę trosu, galėsite išbandyti skrydį per Nemuną ir atgal.
Pamankštinus kūną laikas palepinti ir sielą apsilankant Alytaus miesto teatre. Ten nuolat vyksta gerai žinomi, įdomūs spektakliai vaikams ir suaugusiems.
Po turiningos bei intensyvios dienos vėlus grįžimas į Vilnių.

dzukija

 

suri_pamoka

 

pamoka

Į kelionės kainą įskaičiuota

Transporto paslaugos

Kelionės vadovo paslaugos
Ekskursinė programa
Sūri pamoka

 
Papildomos išlaidos

"Tarzanijos" nuotykių parkas moksleivių grupėms:

28 Lt/asm darbo dienomis ir 31 Lt/asm šeštad./sekmad.

Spektaklis Alytaus miesto teatre:

8-20 Lt/asm.

 
Kaina 55 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)  

 

2. Panemunės pilys

 


Aprašymas

Išvykimas iš Vilniaus.

Kelionę pradedame vykstant į Raudondvarį. tai jaukus Lietuvos miestelis, įsikūręs Nemuno ir Nevėžio upių santakoje. Apsuptas nuostabios gamtos, išsaugojo ir garbingą architektūrinį ansamblį – Raudondvario dvarą. Priklausęs Radviloms, Tiškevičiams dvaras visada garsėjo kaip kultūros ir meno centras.

Aplankome Palemono kalną Seredžiuje. Tai Išlikęs 13 a. piliakalnis dar kitaip vadinamas Palemono  kalnu. Pilies, deja, jau nėra, bet istorija mena, kad senovėje čia stovėjusi Pieštvės pilis.

Sustojame prie Veliuonos piliakalnio. Sakoma, kad tai viena seniausių Lietuvos gyvenviečių. Pasak istorinių šaltinių, Veliuonoje lankėsi, kovojo ir mirė Lietuvos kunigaikštis Gediminas.

Atvykstame į Raudonę.Šį miestelį garsina ne tik geografinė vieta, bet ir Raudonės pilis. Iš pilies bokšto atsiveria puikios apylinkės. Greta – puikus senas parkas, kurį garsina legendomis apipintas Gedimino ąžuolas.

Piknikas Raudonės pilies parke.

Galiausiai atvykstame į Panemunę. Šią gyvenvietę puošia Panemunės pilis, kartais dar vadinama Vytėnų arba Gelgaudų pilimi. Minima jau nuo 16a., ne kartą rekonstruota ir perstatyta, šiandien renesanso stiliaus rezidencinė pilis įtraukta į Lietuvos architektūros paminklų sąrašą. Greta pilies senas parkas,  stebinantis puikiais kaskadiniais tvenkiniais.

Grįžimas į Vilnių.

panemune

 

 

 

panemunes

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo paslaugos;

v      Įėjimas į muziejus;

v      Ekskursinė programa.

 

 

Papildomos išlaidos

-

 
Kaina 58 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

3. Molėtų kraštas

Aprašymas

Išvykimas iš Vilniaus. Vykstame į Bernotus.

Keliaujame apžiūrėti Bernotų piliakalnio – vieno seniausių  Lietuvoje piliakalnių. Spėjama, kad I - V amžiuje čia stovėjo gynybinė pilis.  Taip pat aplankome Europos geografinį centrą.

Atkeliaujame į Molėtų etnokosmologijos muziejų. Aplankome muziejaus ekspoziciją su gido pasakojimu, pasikeliame į bokštą, apsižvalgome po apylinkes, apžiūrime teleskopą. Jei geras oras – pro teleskopą stebėsime saulės dėmes.

Aplankysime Europos parką. Tai Muziejus po atviru dangumi, čia eksponuojama daugiau kaip 90 skulptūrų, kurių autoriai – menininkai iš viso pasaulio. Europos parke galėsite: paliesti patį Europos žemyno centrą, sužinoti kryptis ir atstumus iki visų Europos sostinių.

Grįžtame į Vilnių.

kosmomuz

 

europpark

Į kelionės

kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo paslaugos;

v      Ekskursinė programa Europos parke, Etnokosmologijos muziejuje;

v      Įėjimo bilietai į muziejų, parką.

Papildomos išlaidos

-

Kainos:

58 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai) 

 

4. Rumšiškės - Vievis

Aprašymas

Išvykimas iš Vilniaus.

Keliaujame į Rumšiškes. Lankome Rumšiškių etnografines sodybas. Tai  liaudies buities muziejus po atviru dangumi. Jo pagrindą sudaro gyvenamieji ir ūkiniai pastatai, perkelti iš įvairių Lietuvos regionų. Kai kuriuose pastatuose demonstruojami įvairių darbų procesai: puodų žiedimas, gintaro, medžio, metalo apdirbimas, pynimas ir kt.Čia mūsų laukia edukacinė programa "Apšvietimo priemonės ir žvakių liejimas". Pasakojama apie apšvietimo priemonių raidą, parodant balanas, žibintus, žibalines lempas, rodomas žvakių liejimas, leidžiant pabandyti patiems.

Aplankome Geologijos muziejų Vievyje. Muziejaus rinkinį sudaro mechanizuota moderni kerno saugykla. Įvairios ekspozicijos (Lauko riedulį, poliruotų riedulių, naudingųjų iškasenų, retų mineralų kolekcija ir t.t.)  

rumvez

Vykstame į Kelių muziejų, kur yra sukaupta per 6000 eksponatų, atspindinčių Lietuvos kelių istoriją nuo Romos imperijos laikų iki mūsų dienų. Tai tiltų, viadukų, sankryžų, autobusų stočių, gamybinių bazių ir kitų statinių maketai, kelių tiesimo ir tvarkymo senieji įrankiai, mašinos, vežimai, kelio ženklai.. Veikia nedidelis, bet lankytojų labai mėgiamas medžioklės ir ekologijos skyrius.

Grįžtame į Vilnių.

keliumuz

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo paslaugos;

v      Ekskursinė programa Liaudies muziejuje;

v      Edukacinė programa;

v      Įėjimo į muziejus bilietai;

v      Pietūs kavinėje.

Papildomos išlaidos

-

Kaina

59 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

5. Anyksčių dvasia

 

Aprašymas

 

Išvykimas. Kelionė iki Anykščių.

Atvykstame į Niuronių kaimą. Autentiškoje troboje susipažinsime su mūsų etninės kultūros simbolio – duonos keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. Mus maloniai sutikusi gaspadinė, edukacinės programos „Duonelė kasdieninė“* metu, papasakos apie rugių sėjimą, kūlimą, malimą, duonos raugimą ir užmaišymą. Kiekvienas galėsime suformuoti ir ką tik iškūrentoje duonkepėje išsikepti savo duonos kepalėlį. Kol keps duonelė, skanausime kaimiškas vaišes, aplankysite Arklio muziejų. Unikalus Arklio muziejus - vienintelis Lietuvoje.

 Toliau atvyksime į Anykščių geležinkelio stotį, Siauruko muziejų. Čia pamatysime, kaip atrodo restauruoti šimtametės stoties pastatai, bėgiai, vandens bokštas, akmenimis grįsta aikštė, semaforai, traukos priemonės. Taip pat pagal išlikusias nuotraukas ir modelius buvo pagamintos dvi rankinės drezinos bei atviro tipo 6 vietų vagonėlis

 

puntukas

Ar žinai kiek laiptelių veda į Laimės žiburį? Tai sužinosime jį aplankę ir patys visus laiptelius suskaičiavę. Laimės žiburys - tai antkapinis paminklas J.Biliūnui ant Liūdiškių kalvos.

Vėliau laukia Puntuko akmuo. Tai antras pagal dydį Lietuvoje akmuo, 2000m. paskelbtas geologiniu gamtos paminklu. Akmenyje iškalti (1943m.) lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno bareljefai.

 Grįžtame į Vilnių.

duona
Į kelionės kainą įskaičiuota

 

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo paslaugos;

v      Įėjimas į muziejus;

v      Ekskursinė programa;

v      Edukacinė programa.

 

Papildomos išlaidos

*už vaišes mokama atskirai - 6 lt vaikui

Kaina

 

60Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

6. Europos centras ir Europos parkas

 

Aprašymas

europcent

Europos geografinio centro aplankymas. 2004 m. Prancūzijos nacionalinio geografijos instituto mokslininkai patikslino Europos geografinio centro koordinates. Taip jis atsidūrė netoli Vilniaus.

Europos parkas. Muziejus po atviru dangumi (jo plotas yra 55 ha), čia eksponuojama daugiau kaip 90 skulptūrų, kurių autoriai – menininkai iš viso pasaulio. Europos parke galėsite: paliesti patį Europos žemyno centrą, sužinoti kryptis ir atstumus iki visų Europos sostinių.
*Antradieniais moksleiviams organizuojamos kūrybinės pamokėlės.

Į kelionės

kainą įskaičiuota

Transporto paslaugos
Kelionės vadovo ir gido  paslaugos
Ekskursinė programa
Įėjimo bilietai

Papildomos išlaidos

Europos Centro lankytojams įteikiami pažymėjimai. Jame bus įrašyti Jūsų vardas ir pavardė, kaina - 5 lt
* kūrybinės pamokėlės Europos parke – 70 lt grupei

Kaina

30 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

7. Upytė – linų muziejus (Panevėžio kraštas)

 

Aprašymas

Išvykstame iš Vilniaus.

Kelionė prasideda atvykstant į Petrikių kaimą, čiaįsteigtasPašilių stumbrynas. Susipažinsime su stumbryne auginamais stambiausiais Europos laukiniais gyvūnais – Lietuvos stumbrais, kurie yra saugoma gyvūnų rūšis, įtraukta į tarptautinę Raudonąją knygą. Galėsime gėrėtis stumbrais nuo dengtos pakylos – apžvalgos aikštelės. Pasigrožėjus stambiausiais Europos laukiniais gyvūnais, galėsime atsikvėpti naujose pavėsinėje šalia stumbrų aptvaro. Galėsime pasistiprinti pasiimtais priešpiečiais, karšta arbata,bei ilgesnį laiką stebėti kaimenės gyvenimą.

linumus

Po to atvykstame į Stultiškėseesantį Linų muziejų, įsikūrusį sename vėjo malūne, vieninteliame tokiame Lietuvoje. Čia klausysimės linininkystės istorijos, apžiūrėsime linų apdirbimo įrankius ir patys bandysime išdirbti liną. Pamatysite, kaip lietuviai liną augino, braukė, šukavo, kokias drobes iš jo audė.

Aplankome Panevėžio kraštotyros muziejų. Jame saugoma daugiau kaip 95 000 eksponatų, liudijančių Panevėžio krašto praeitį, kultūrą, gamtą. 2011m. sausio 27 d. atidaryta ekspozicija „Kryždirbystė Aukštaitijoje“, kurioje pristatomos Panevėžio krašto dievdirbystės tradicijos, žymiausi dievdirbiai, pateikiami muziejaus sakralinės medžio skulptūros rinkinio siužetai. Taip pat pristatoma Panevėžio krašto istorijos ekspozicija. Išsamiai supažindinama su senųjų gyventojų buitimi, gyvenimo būdu, etninių darinių formavimusi, ryšiais su kaimynais, papročiais, pasaulėžiūra. Taip pat gamtos ekspozicija, bei gausybė kitų įvairių parodų.

Grįžimas į Vilnių.

stumbrai

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Gidas/ Lydintis asmuo;

v      Apsilankymas Upytės Linų muziejuje;

v      Apsilankymas Pašilių stumbryne;

v      Apsilankymas Panevėžio kraštotyros muziejuje.

Papildomos išlaidos

* Galima užsisakyti edukacinę programą Panevėžio kraštotyros muziejuje (Pvz.: Lietuviškas žodis ir raštas; Monetos pasakoja; Veliam vėlinėlį; Rankų darbo popierius ir kitas, pagal Jūsų pageidavimą)

Kaina

61 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

8. Šakočių kepimas

Aprašymas

Kepam šakočius 1-2 val. Vykstame į Ignaliną, Strigailiškių kaimą, kur kepami šakočiai. Čia susipažinsime, kaip ruošiami ir kepami šakočiai, ir patys dalyvausime šakočio kepime. Šakočio ragavimas.   

Ekskursija Ignalinos mieste.

Ladakalnio apžvalgos aikštelė. Ekskursija po Aukštaitijos nacionalinį parką.

sakotis

Etnografinės sodybos Molėtuose. Galima surengti 1 iš dviejų ekskursijų: “Senovės lietuvių astronomija ir pasaulėžiūra” arba Ekskursija po Observatorijos apylinkes (iš anksto pasirinkti).
Bernotų (Europos centro) aplankymas. Bernotų piliakalnis – vienas seniausių Lietuvoje piliakalnių. Spėjama, kad I-V amžiuje čia stovėjo gynybinė pilis. Europos geografinį centrą puošia memorialinis akmuo ir balto granito kolona, kurios viršų juosia žvaigždžių karūna, ES simbolis.

ladakalnis

Į kelionės kainą įskaičiuota

Transporto paslaugos
Kelionės vadovo ir gido paslaugos
1 ekskursija Etnografinėse sodybose
Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos

Šakočio kepimo, ragavimo-degustavimo programa - 12 Lt/asm

Kaina

47 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

9. Pažintis su Lietuvos sostine - Vilniumi

Aprašymas

ArkikatedraVilniaus senamiestis - į pasaulio saugomų objektų sąrašą UNESCO įtraukta vietovė. Ekskursijos po Vilnių metu mokinukai turės progą išgirsti senąsias Lietuvos legendas apie miesto įkūrimą, aplankyti nuostabiauias ir labiausiai turistų lankomas vietas - Arkikatedrą ir jos požemius, Gedimino paminklą, Karaliaus Mindaugo paminklą, visuomet gyvybingą Pilies gatvę, Aušros Vartus su stebuklinguoju Mergelės Marijos paveikslu, Šv. Onos bažnyčią ir Bernardinų vienuolyno ansamblį. Taip pat aplankysime Vilniaus Universitetą ir jo kiemelius, bei Gedimino bokštą ir jo muziejų.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Lankymo bilietai: Gedimino bokštas, Vilniaus Universitetas, Arkikatedros Bazilikos požemiai
Gido paslaugos

Ekskursinė programa po Vilniaus senameistį

Papildomos išlaidos

-

Kaina

29 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

10. Senoji Lietuvos sostinė - Trakai

 

Aprašymas

Išvykimas iš Vilniaus. Kelionė į Trakus.

Aplankome Trakų pilį, kuri buvo viena iš didžiausių Lietuvos gynybinių pilių. Ji užėmė 4 ha plotą ir turėjo vienuolika skirtingo dydžio bokštų, čia veikia Trakų istorijos muziejus, kuris per savo 60 gyvavimo metų yra sukaupęs daugybę eksponatų, kurie supažindina su Lietuvos ir pasaulio istorija.

Aplankysime Karaimų maldos namus - kenesoją, kur turistai supažindinami su karaimų etnografine paroda. Apie 250  karaimų iš Krymo atvykusios tautos atstovų iki šiol gyvena Trakuose ir Vilniuje. Kaip itin ištikimi kariai jie buvo apgyvendinti prie į pilį vedančio tilto. Karaimai į Trakus atvežė kibinus – šiandien populiarius visoje Lietuvoje pyragėlius su mėsa.

trakai

Pietūs Karaimų tautinių patiekalų restorane ,,Kybinlar“ , čia turėsite galimybę paragauti Karaimų tautinio patiekalo – kibinų.

Aplankysime Užutrakio dvarą. XIX a. Užutrakį nusipirko grafas J.Tiškevičius, kurio iniciatyva čia buvo pastatyti neorenesansinio stiliaus rūmai. Didžiausias ir originaliausias parkas Lietuvoje.

Grįžtame į Vilnių.

kenesa

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo ir gido paslaugos;

v      Įėjimo bilietai į muziejus;

v      Ekskursinė programa;

v      Pietūs kavinėje.

Papildomos išlaidos

Grupės pageidavimu plaukiojimas jachta. 8 žmonėms nuo 100  Lt (1 val).

Kaina

63 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

11. Kelionė į Druskininkus

 

Aprašymas

 

Išvykimas iš Vilniaus.

Atvykstame i Marcinkonis. Turas po miestelį. Marcinkonys yra vienas iš didžiausių Lietuvos kaimų, kuriam pradžią davė miško žvalgų gyvenvietė. Gražus medinės sakralinės architektūros pavyzdys yra Marcinkonių bažnyčia.

Apsilankysite Druskininkuose. Trumpas turas po miestelį.  Druskininkai – tarptautinis ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortas. Dėl Druskininkus supančių pušynų, daugybės vandens telkinių oras čia labai švarus.

merkines_piliakalnis

Toliau apsilankysite Grūto parke, kuriame įrengta socialistinio realizmo dvasia sukurtų tarybinio laikotarpio veikėjų skulptūrų ekspozicija. Parke paminklinės skulptūros išdėstytos dviejų kilometrų ilgio ekspozicijoje, kur sargybos bokšteliai, lagerių fragmentai ir kitos detalės primena Sibirą. Informacinio centro muziejaus ekspozicijoje sukaupta ir demonstruojama garso, kino, foto dokumentinė medžiaga parodo ir demaskuoja ideologizuotą sovietinę propagandinę kultūrą, pseudo mokslą, sovietinės ideologijos ir propagandos tikslus, mechanizmą, priemones ir formas, atskleidžia vykdytą lietuvių tautos genocidą.

Vizitas grasioje Merkinės piramidėje. Čia galėsime susipažinti su piramidės bei kupolo atsiradimo istorija, sužinosime, kokia šių objektų paskirtis bei funkcijos, kokių patyrimų turi bei kokius pokyčius išgyvena piramidės lankytojai.

Merkinė - vienas iš seniausių Lietuvos miestų, senoji Dzūkijos sostinė.

 Grįžimas į Vilnių.

vandensparkasdr

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Gidas/Lydintis asmuo;

v      Įėjimas į muziejus;

v      Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos

Druskininkų vandens parkas+ pirčių kompleksas:  59LT/asm. (2 val.)

Snow arena: slidės/snieglentė + apranga 65LT/asm.   , slidinėjimo kaina 69LT/asm. ( 2 val.)

Kaina

58 Lt (3 suaugę keliauja nemokamai)

 

12. Iškyla į Kauną

Aprašymas

zoo

Išvykimas. Kelionė iki Kauno.

Ekskursija po Kauno senamiestį. Aplankysime svarbiausius istorinius ir kultūrinius Kauno miesto objektus tokius kaip  Kauno pilis, Rotušės aikštė,  Arkikatedra bazilika, Perkūno namas, paminklas Vytautui Didžiajam, Vienybės aikštė ir daugelį kitųToliau važiuojame į Velnių muziejų. Tai vienintelis pasaulyje Velnių muziejus, garsėjantis didžiule kolekcija. Velnių muziejuje dalyvausime edukacinėje programoje. Programos metu susipažinsime su „Velnių“ muziejaus istorija, sužinosime lietuviško velnio skirtumus nuo kitų pasaulio šalių velnių ir demonų, lankysime muziejaus saugyklose, išbandysime lietuviškas kaukes, kursime istorijas*.

Apsilankysime Lietuvos Zoologijos sode. Tai vienintelis valstybinis zoologijos sodas Lietuvoje. Šio  sodo gyvūnų kolekcija yra didžiulė visuomenės ir mokslo vertybė. Pagal plotą ir laikomų gyvūnų skaičių jis galėtų būti prilygintas vidutiniam Europos zoologijos sodui. Čia galėsite pamatyti apie tris tūkstančius (2877) gyvūnų, kurie atstovauja apie 270 rūšių ir tipų gyvūnų iš įvairių pasaulio žemynų.

Grįžtame į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo paslaugos;

v      Įėjimas į muziejus;

v      Ekskursinė programa;

v      Edukacinė programa.

Papildomos išlaidos

* edukacinė programa – 3 lt/asm

Kaina

56 Lt /asm. (kai keliauja 40 moksleivių + 3 mokytojai nemokamai)

 

13. Sūrio kelias per Rokiškius

Aprašymas

raganaRokiškis. Susipažistame su miestu. Aplankome Rokiškio muziejų.

Edukacinė programa. Sužinosime apie senovinius pieno produktų gaminimo būdus, pamatysime etnografinius pieno rauginimo, sviesto mušimo ir kitokius indus, ragausime sūrius

Raganų muziejus. Eksponuojama apie 150 darbų ne tik iš Lietuvos, bet ir yra raganų „atkeliavusių“ iš Vokietijos, Čekijos, Belgijos, Turkijos, Kinijos, Rusijos ir Estijos.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Transporto paslaugos
Kelionės vadovo paslaugos
Įėjimo bilietai
Edukacinė programa vaikams
Ekskursinė programa muziejuje

Papildomos išlaidos

-

Kaina

53 Lt (4 suaugę keliauja nemokamai)

 

14. Kauno pažinimo diena

Aprašymas

kaunosen

Išvykimas. Kelionė iki Kauno.

Ekskursija po Kauno senamiestį. Aplankysime svarbiausius istorinius ir kultūrinius Kauno miesto objektus tokius kaip  Kauno pilis, Rotušės aikštė,  Arkikatedra bazilika, Perkūno namas, paminklas Vytautui Didžiajam, Vienybės aikštė ir daugelį kitų.

Apsilankysime Lietuvos Zoologijos sode. Tai vienintelis valstybinis zoologijos sodas Lietuvoje. Šio  sodo gyvūnų kolekcija yra didžiulė visuomenės ir mokslo vertybė. Pagal plotą ir laikomų gyvūnų skaičių jis galėtų būti prilygintas vidutiniam Europos zoologijos sodui. Čia galėsite pamatyti apie tris tūkstančius (2877) gyvūnų, kurie atstovauja apie 270 rūšių ir tipų gyvūnų iš įvairių pasaulio žemynų.

Svečiuosimės Lietuvos liaudies buities muziejujepo atviru dangumi, Rumšiškėse. Jo pagrindą sudaro gyvenamieji ir ūkiniai pastatai, perkelti iš įvairių Lietuvos regionų. Kai kuriuose pastatuose demonstruojami įvairių darbų procesai: puodų žiedimas, gintaro, medžio, metalo apdirbimas, pynimas ir kt.*

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo paslaugos;

v      Įėjimas į muziejus;

v      Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos

*galima užsisakyti  edukacinę programą (pvz.: Apšvietimo priemonės ir žvakių liejimas)

Kaina

64 Lt /asm. (kai keliauja 40 moksleivių + 3 mokytojai nemokamai)

 

 

15.  Ekskursiją į Anykščus. Ir žinioms pasisemti ir linksmybėms patirti

 

Aprašymas

 

Išvykimas. Kelionė iki Anykščių.

Pradedame turą vieninteliame Lietuvoje Angelų muziejuje. Čia eksponuojama daugiau nei 100 Angelų skulptūrų, piešinių, raižinių ir t.t., pamatysite ne tik senosios Lietuvos liaudies skulptūras, tačiau ir angelų "suskridusių" iš įvairiausių kraštų. Po ekskursijos vaikai turės galimybę panaudodami įvairias priemones nupiešti savo Angelą sargą, sukurti angelų figūrėles, originalius atvirukus, knygų skirtukus.

 

Atvykstame į Niuronių kaimą. Aplankysime Arklio muziejų. Už 8 kilometrų nuo Anykščių esantis unikalus Arklio muziejus - vienintelis Lietuvoje.

 

Toliau vyksime į Kalitos rogučių parką*. Čia turėsite puikią galimybę pasivažinėti vasaros rogučių trasa ir pajusti laisvės džiaugsmą. Trasa galima leistis tiek vasarą, tiek žiemą, nesvarbu lyja ar sninga, šilta ar šalta. 

angel

Ar žinai kiek laiptelių veda į Laimės žiburį? Tai sužinosime jį aplankę ir patys visus laiptelius suskaičiavę. Laimės žiburys - tai antkapinis paminklas J.Biliūnui ant Liūdiškių kalvos.

Paskutinė stotelė Puntuko akmuo. Tai antras pagal dydį Lietuvoje akmuo, 2000m. paskelbtas geologiniu gamtos paminklu. Akmenyje iškalti (1943 m.) lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno bareljefai.

Grįžtame į Vilnių.

arkl

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo paslaugos;

v      Įėjimas į muziejus;

v      Ekskursinė programa;

v      Edukacinė programa "Angelų muziejuje".

 

Papildomos išlaidos

*už papildomus nusileidimus nuo kalno mokama atskirai

(5 Lt už vieną nusileidimą).

 

Kaina

60 Lt /asm. (kai keliauja 40 moksleivių + 3 mokytojai nemokamai)


16. Ne tik įdomus, bet ir skanus turas
 

Aprašymas

Išvykstame iš Pabradės.

Atvykstame į Paukščių kaimą Cijonuose - tai kaimas Ignalinos rajone. Vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada jau esi girdėjęs. Praleisime šaunų rytą ragaudami ir patys kepdami įvairiausių paukščių kiaušinius. Gersime gardžią arbatą bei smalyžiausime naminiais sausainiais. Rašysime laiškus laimės paukštei, šnekučiuosimės didžiuliame paukščiolizde ir darysime dar daug daug šaunių dalykų.

Nukeliausime į Aukštaitijos nacionalinį parką ir užkopsime į ten esantį Ladakalnį - 176m. aukščio virš jūros lygio kalnas. Manoma, kad ant šio kalno buvo aukojamos aukos baltų gyvybės deivei Ladai - didžiajai Motinai, viso pasaulio gimdytojai. Nuo šio kalno atsiveria nuostabi panorama: matosi net 6 ežerai. 

Aplankysime Ginučių vandens malūną. Jis veikė iki 1968m. Jame ne tik miltus malė - metalinės turbinos sukimosi jėgą Ginučių kaimo gyventojai naudojo ir elektros gamybai.

Apsižvalgysime Palūšės apylinkėse. Tai Aukštaitijos Nacionalinio parko centras.

Galiausiai keliausime į Strigailiškio kaimą, kur patys galėsime pasigaminti skaniųjų šakočių, o po to suvalgyti sąvąjį gaminį geriant šiltą arbatą. Be to ten pamatysime susipažinsime su šakočio kepimo istorija ir pamatysime filmuką, apie įmonės Romnesa veiklą.

Grįžtame į Pabradę.

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo - gido paslaugos;

v      Edukacinė programa „Paukščių kaime“;

v      Edukacinė programa „Šakočio kepimas“ ;

v      Ekskursinė programa Aukštaitijos Nacionaliniame parke.

Papildomos išlaidos

 – 

Kaina

85 Lt /asm. (kai keliauja 40 moksleivių + 3 mokytojai nemokamai)


17. Vakarų Lietuva 

Aprašymas

Kelionę pradedame aplankydami „Dinozaurų parką“. “Dinozaurų parkas” įsikūręs šalia “Radailių dvaro” ant didelio tvenkinio kranto tik 7 km nuo Klaipėdos. Atidarytas visai nesenai, 2013 birželio 22 dieną, dvaro teritorijoje, unikalus, kelių hektarų vienintelis Baltijos šalyse dinozaurų parkas, su judančiais šnypščiančiais, bei riaumojančiais dinozaurais.

Ar norėtumėte pamatyti kaip gyvena patys tikriausi indėnai? Šios išvykos metu susipažinsime su jais Vinetų kaime. Tai autentiška šiaurės Amerikos indėnų stovyklavietė, esanti vaizdingame Akmenos - Danės upės slėnyje. Čia turėsite galimybę pamatyti indėnų kultūros turtingumą, susipažinti su indėnų kasdieniais daiktais, apranga, kostiumais, muzikos instrumentais, įvairių rūšių ginklais ir visa tai išbandyti praktiškai. Jūs atsidursite tikrose prerijose ir ne tik linksmai leisite laiką, bet ir papildysite savo žinių bagažą dalyvaudami pažintinėje - pramoginėje programoje, kur giliau pažinsite indėnų istoriją, kultūrą, papročius, gyvenimo išmintį, šamanizmo reikšmę, apie meilę Motinai žemei, gamtai, gyvūnams, kurie mus supa, taip pat magišką ritualinio šokio reikšmę.

Šaltojo karo muziejus. o smagaus pasibuvimo pas indėnus važiuojame į Plokštinės mišką, kur  buvusioje sovietinės armijos požeminėje termobranduolinių raketų paleidimo aikštelėje, pastatytoje 1962m. įsikūręs Šaltojo karo muziejus. Amerikiečiams pradėjus statyti požemines karines bazes, Sovietų Sąjungai reikėjo išlaikyti karinį prioritetą. Kadangi Platelių ežero pakrantės, Plokštinės miškas labai tiko karinės bazės statybai (pakankamai didelis aukštis virš jūros lygio (beveik 160m.), lengvi gruntai (smėlis), mažai gyventojų) 1960m. rugsėjo mėn. pradėta statyti pirmoji Sovietų šalyje požeminė raketinė bazė. Iš čia buvo galima kontroliuoti visą Europą.

Na o galiausiai mūsų laukia Medvėgalio piliakalnis. Medvėgalis – tai iškiliausias Žemaitijos kalnas. Kalvos aukštis - 234m. Taip pat Medvėgalis -  centrinė, žymiausia tvirtovė gynusi Žemaitiją nuo kryžiuočių antpuolių.

Vakarop grįžtame į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Kelionės vadovo ir gido paslaugos;

v      Įėjimo bilietai į muziejus;

v      Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos

 – 

Kaina

Kaina skaičiuojama individualiai, pateikus užsakymą.

 

18. Išvyka į Pamario kraštą!

 

Aprašymas 

I DIENA

Išvykstame iš Vilniaus.

Kelionė prasideda vykstant į Raudondvarį. Šiandien tai jaukus Lietuvos miestelis, įsikūręs Nemuno ir Nevėžio upių santakoje. Apsuptas nuostabios gamtos, išsaugojo ir garbingą architektūrinį ansamblį – Raudondvario dvarą. Priklausęs Radviloms, Tiškevičiams dvaras visada  garsėjo kaip kultūros ir meno centras.

Po to keliaujame į „Medaus slėnį“. Čia įsikūrusiame bitininkystės ūkyje gaminamas natūralaus medaus, kuris yra gaunamas iš miško ir natūralių pievų ganyklų Nemuno lankose. Medus rūšiuojamas pagal augalų žydėjimo laiką (pavasario žiedų, aviečių, liepų, pievų ir panašiai). Mes turėsime galimybę sudalyvauti medaus degustacijoje ir paragauti įvairių rūšių medaus, kurį čia apsilankiusieji kaskart giria.

Toliau mūsų lauks Ventės ragas. Ventės ragas – nuostabus Lietuvos kampelis Kuršių marių pakrantėje. Čia įrengtas nedidelis muziejus, kuriame susipažinsime su paukščių žiedavimo istorija, paukščių migravimo tyrimais ir turtingu šių apylinkių sparnuočių pasauliu.

Užlipus į daugiau kaip prieš pusantro šimto metų pastatyto Ventės rago švyturio apžvalgos aikštelę, galėsime grožėtis Kuršių marių platybėmis, auksinių Kuršių nerijos kopų ir Nemuno deltos panorama bei didžiuliais mariose apsistojusių bei traukiančių paukščių būriais.

Važiuojame apsidairyti po Svencelės buriavimo rekreacinę gyvenvietę. Svencelė yra vadinama Vėjo Meka, nes dėl susiklosčiusios geografinės padėties čia visada pučia vėjai - taigi čia yra mėgiamiausia Lietuvos vandens sporto mėgėjų ir profesionalų vieta.

Prabėgus dienai nakvynei įsikursime „Vinetu kaime“.  Tai autentiška šiaurės Amerikos indėnų stovyklavietė, esanti vaizdingame Akmenos - Danės upės slėnyje. Nakčiai apsistosime autentiškose, spalvingais raštais, papuoštose indėnų palapinėse Tipi, kuriuose gyveno didžiųjų lygumų indėnai.

II DIENA

Dieną pradėsime aplankydami išlikusią įslaptintą pakrantės artilerijos bateriją "MEMEL-NORD", išgirsime jos atsiradimo istoriją, sužinosime apie vokiečių pakrantės gynybos įtvirtinimus Klaipėdos krašte... Daugeliui iš mūsų karas šiandien tėra sunkiai suvokiamas istorinis palikimas. Klaipėdos krašte stūksantys betoniniai įtvirtinimai bent iš dalies leidžia pajusti jau seniai praūžusio karo nuotaikas. Išlikę įtvirtinimai liko kone vieninteliais realiais karo liudininkais.

Kelionę pradedame aplankydami „Dinozaurų parką“. “Dinozaurų parkas” įsikūręs šalia “Radailių dvaro” ant didelio tvenkinio kranto tik 7 km nuo Klaipėdos. Atidarytas visai nesenai, 2013 birželio 22 dieną, dvaro teritorijoje, unikalus, kelių hektarų vienintelis Baltijos šalyse dinozaurų parkas, su judančiais šnypščiančiais, bei riaumojančiais dinozaurais.

Po smagaus pasiplaukiojimo važiuojame į Plokštinės mišką, kur  buvusioje sovietinės armijos požeminėje termobranduolinių raketų paleidimo aikštelėje, pastatytoje 1962m. įsikūrės Šaltojo karo muziejus. Amerikiečiams pradėjus statyti požemines karines bazes, Sovietų Sąjungai reikėjo išlaikyti karinį prioritetą. Kadangi Platelių ežero pakrantės, Plokštinės miškas labai tiko karinės bazės statybai (pakankamai didelis aukštis virš jūros lygio (beveik 160 m.), lengvi gruntai (smėlis), mažai gyventojų) 1960 m. rugsėjo mėn. pradėta statyti pirmoji Sovietų šalyje požeminė raketinė bazė. Vieta labai tiko bazei, nes iš čia buvo galima kontroliuoti visą Europą.

Na o galiausiai mūsų laukia Medvėgalio piliakalnis. Medvėgalis – tai iškiliausias Žemaitijos kalnas. Kalvos aukštis - 234 m. Taip pat Medvėgalis -  centrinė, žymiausia tvirtovė gynusi Žemaitiją nuo kryžiuočių antpuolių.

Vakarop grįžtame į Vilnių. 

Į kelionės kainąį skaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Gidas/ Lydintis asmuo;

v      Apsilankymas Raudondvaryje;

v      Medaus degustacija;

v      Apsilankymas Ventės rago ornitologijos stotyje;

v      Nakvynė „Vinetu kaime“

v      Baterijos „Memel-Nord“ lankymas;

v      Dinozaurų parko lankymas;

v      Apsilankymas „Šaltojo karo muziejuje“.

Papildomai reikia turėti

 v      Miegmaišis;

 v      Maistas.

Kaina

Kaina skaičiuojama individualiai, pateikus užsakymą.

 19. Ekskursija "Arčiau gamtos"

 

Aprašymas

8:00 išvykimas iš Vilniaus į Krekenavos regioninį parką.
 

 Pirmas sustojimas  Pašilių stumbryne, kur  galėsite  pasigėrėti  stumbrais iš arti, stebėti kaip jie maitinasi, braižo savo didžiules nugaras į medžių kamienus, ilsisi saulės atokaitoje. Ekskursijos vadovas supažindins su stumbrų gyvenimu, papasakos daug įdomių pasakojimų apie stambiausius Europos laukinius gyvūnus.
 

Iš Pašilių stumbryno patrauksite į Pakruojo dvarą pažinti dar vieną  nuostabų gamtos tvarinį – žirgą. Dalyvausite edukacinėje programoje „Myliu žirgą“, kurios metu išvysite kolekciją, susijusią su žirgais: žaislų, 

piešinių, paveikslų, skulptūrų, istorinių jų pasiekimų, kitų grožybių, žirgų mylėtojos surinktų nuo mažiausių dienų. Būsite supažindinti ir su žirgų gyvenimu, veislėmis, mityba, priežiūra. Apžiūrėjus žirgų muziejų, apsilankysite kalvėje, kur galėsite apžiūrėti kaip ir kokiais įrankiais buvo kalamos žirgų pasagos bei kiti kalvės stebuklai. Po to kalvės vadovas palydės susipažinti su legendiniais žirgais, pakartojusiais Vytauto Didžiojo žygį prie Juodosios jūros ir turėsite unikalią galimybę patys išbandyti 

raitelio dalią ir apjoti „garbės ratą“. Vėliau autentiškame, vėjo malūne, 

įrengtame  kino teatre pamatysite filmą apie raitelių istorinį žygį iki Juodosios jūros „2000 kilometrų istorijos“, į kurį leidosi ir muziejaus įkūrėja. 

 

Vakarop grįžimas atgal į Vilnių.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

v      Transporto paslaugos;

v      Gidas/ Lydintis asmuo;

v      Įėjimo bilietai į Pašilių stumbryną;

v      Ekskursinė programa Pašilių stumbryne;

v      Edukacinė programa Pakruojo dvare;

Papildomos išlaidos

 *  Pakruojo dvare, edukacinės programos metu galima užsisakyti Raitelių blynų, kaina - 6 Lt vaikui.

Kaina

64 Lt/ asm. ( kai keliauja 40 moksleivių + 3 mokytojai nemokamai)


20. Ekskursija "Pažink Pakruojį"

 

Aprašymas

9:00  Išvykimas iš Vilniaus į Pakruojį, kur aplankysite didžiausią

Lietuvoje Pakruojo dvarą. Čia jūsų laukia teatralizuota edukacinė programa  „Dvariškas Saldus gyvenimas“.  Programos metu susipažinsite su dvaro istorija,  raida, kultūra ir XIX-XX a. dvaro gyventojų gyvenimu. Kad pasivaikščiojimas  po dvaro teritoriją neprailgtų ir neišvargintų, prieš kelionę laiku į dvariškių dienas, baronaitė nuves  į visų mėgstamiausią ir saldžiausią dvaro vietelę – „Cukierkų gamyklėlę“, kur pamatysite 

bei išgirsite istoriją kaip, kodėl ir kam buvo gaminami šie

 nepaprasti saldainiai. Žinoma, smagiausia tai, kad ir patys išmoksite pasigaminti

įmantrių formų bei skonių stebuklingų „cukierkų“, o paskui gardžiai jas sukrimsti.

 Su gera nuotaika, šypsena veiduose ir saldainiu priešaky, kartu su baronaite toliau keliausite po jos valdas ir klausysite įdomiosios dvaro istorijos. Galiausiai ji Jus palydės į linksmiausią ir ypač mėgstamą raitelių ir ne tik – dvaro ūkį ir žirgyną. Patiems drąsiausiems pasiūlys apjoti Garbės raitelio ratą ant legendinių žemaitukų.
 

Aplankę Pakruojo dvarą, pajudėsite link Kryžių kalno - vieno iš svarbiausių piligriminių centrų Lietuvoje. Čia turėsite galimybę ne tik pamatyti popiežių Jono Pauliaus II bei Benedikto XVI padovanotus kryžius, apsuptus virš 50000 įvairiausių kryžių, bet ir palikti savo kryželį.


Po intensyvios dienos grįžimas į Vilnių. 

Į kelionės kainą įskaičiuota

*    Transporto paslaugos;

*    Gidas/ Lydintis asmuo;

*    Teatralizuota edukacinė programa Pakruojo dvare.

Papildomos išlaidos

 * Galima užsisakyti filmą autentiško vėjo malūno kino teatre „2000 kilometrų istorijos“ apie pakartotą istorinį žygį iki Juodosios jūros su jau matytais ir jodinėtais žemaitukais. Trukmė – 35 min. Kaina 2 Lt./ asm.;

* Teatralizuotos edukacinės programos metu galima užsisakyti  Baronaitės blynų. Kaina – 6 Lt/ asm. 

Kaina

62 Lt/ asm. ( kai keliauja 40 moksleivių + 3 mokytojai nemokamai)

 

 

 
  itrauk musu puslapi i savo favoritus ateik dar kartą... © 2001-2015, Autorinės teisės|Atsakomybės ribojimas|Turizmo agentūra Visit Lithuania,
Odminių 11, Vilnius, 01122, Lietuva,  telefonas: +370 5 2625 240, 2625 243 faksas: +370 5 2625 242 info@VisitLithuania.net
Įm.kodas 211739980, PVM kodas LT117399811 S - ta Nr. LT 297180300020467912, Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras, Licenzijos Nr.010698, IATA 68-3 2074 4
Paskutinė minutė | Egzotiškos šalys | Tolimi kraštai | Pažintinės kelionės | Poilsinės kelionės | Aviabilietai | Keltų bilietai
| Traukiniai Europoje | Kelionės lėktuvu | Kelionės autobusu | Verslo kelionės | Savaitgaliai Europos sostinėse
| Novaturo kelionių katalogai internete | Draudimas | Geriausia dovana - dovanų kuponas kelionei | Kelionės po Jungtines Valstijas
| Vestuvės užsienyje | Povestuvinės kelionės | Kelionių nuolaidos | Romantinės kelionės | Kruizai | Kalnų žygiai
| Kelionės į koncertus | Nardymas | Kelionių agentūra