Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!

                    Reklaminis skydelis

Kidy Tour kelionės

Novaturo kelionės


 

 

Žvejyba


Žvejyba yra Jūsų aistra?

 

 

Jau išbandėte visus vandens telkinius Lietuvoje?

 

 

Tai gal smalsu kokia ta žvejyba užsienio vandenyse?

Žvejyba Volgos deltoje , Rusijoje

volga

Volga tai viena gražiausių ir didžiausia Rusijos upė. Galinga upė savo žemupyje labai išsišakoja ir virsta tikra žvejų Meka, kurią žino ir mėgsta viso pasaulio žvejai. Jos dydis - beveik pusė Lietuvos teritorijos. Nepakartojama deltos gamta sužavės kiekvieną žmogų - tai ežerų, senvagių, protakų, nendrynų, salų ir salelių gausa. Užutekiuose augantys lotosai nepaliks abejingų.
Volgos deltoje veisiasi virš 100 žuvies rūšių, tai gigantiški erškėtai, šamai, lydekos. Gausu karšių, starkių, žiobrių, kuojų, raudžių, vobla, visų ir neišvardinsi. Rudenį ypatingai gera žvejyba, nes suaktyvėja plėšrios žuvys, todėl spiningautojam nuo įsitempusio valo ir sulinkusio spiningo tikrai skaudės rankas. O kitos žuvys aktyviai maitinasi, nes ruošiasi žiemos sezonui. Plūdės ir dugninės mėgėjams snausti neduos karšiai , laukiniai karpiai, ŠAMAI. Iš pagautų laimikių galėsite pasigaminti skanius pietus, džiovintis, išrūkyti.
Visi žvejai bus aprūpinti kateriais su patyrusiais žvejybos gidais. Viename kateryje 2 žvejai ir vienas gidas. Patyrę gidai žino gražiausias ir žuvingiausias vietas, išmokys visų vietinės žvejybos gudrybių ir subtilybių.

Žiemos laikotarpiu giliose daubose ( iki 25 m ) susirenka ispūdingi egzemplioriai įvairių rūšių žuvų. Todėl valo labai ploninti neverta ( 0,15-0,20 mm ) ir kabliukai turėtu buti atitinkamo dydžio. Nuo bazės iki pagrindinių žvejybos vietų vos 15 min. kelio pėsčiomis.
Gyvensite patogiuose 2-3 vietų nameliuose arba kambariuose su patogumais, prie upės kranto. Bus kavinė ir pirtis. Malonus aptarnavimas ir rusų svetingumas garantuotas.
undefined

Skaityti daugiau: Žvejyba Volgos deltoje , Rusijoje

Žvejybinis kruizas Baikalo ežeru, Rusijoje

{tab=ŽVEJYBA BAIKALE}

 

Baikalas - ežeras rytų Sibire, didžiausias gėlo vandens telkinys, kuriame randasi penktadalis Žemės gėlo vandens (23 km3). Jis ir giliausias, kurio gylis per 1,5 km (1637 m). Jo ilgis – 636 km, plotis – iki 80 km. Vietiniai sako, kad senasis tėvas Baikalas pyksta, kai pavadinamas ežeru – ir jo pyktis pasireiškia kaip sarma, kultus ar barguzin, uraganiniai vėjai, pašiaušiantys bangas iki 4-6 m aukščio. 1996 m. Baikalas įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Žvejyba Baikalo ežere yra itin patraukli. Garsiausia žuvis yra omulis, unikali Baikalo ežero lašišinė žuvis. Ežere gyvena 52 žuvų rūšys, priklausančios kelioms šeimoms: eršketinės (Baikalo eršketas), lašišinės (davatčanas, taimenis, lenokas, Baikalo omulis, sigas), kiršliai (Sibiro kiršlys), lydekinės, ešerinės, karpinės, šaminės, menkinės, vijūninės, gružliai-kūjagalviai (jų 33 rūšys, kurių 29 endeminės – jų didžiausia svarba ta, kad yra pagrindinis omulio maistas), golomiankos. Pakrantėse gyvena upėmis atplaukusios tradicinės žuvys: lydekos, ešeriai, kuojos, karosai, meknės, strepečiai, vėgėlės.

 

 

 

Skaityti daugiau: Žvejybinis kruizas Baikalo ežeru, Rusijoje

Jūrinė žūklė Kvaenangen regione, Šiaurės Norvegijoje

 

  Kvaenangen'as - tai puiki vieta žvejoti menkes, vilkžuves, juodalopes menkes, otus. Žvejybose jus lydės patyręs vietinis žvejys ir visoje Europoje gerai žinomas gidas Holger Buricke. Negalime garantuoti, kad pagausite didžiausią savo gyvenimo žuvį, bet tikimybė didelė. Čia didžiausias savo žuvis pagavo žūklės pasaulio čempionas Bob Nudd, Dave Lewis ir Mel Russ (Sea Anglers Magazine), Des Taylor (Angling Times) ir John Wilson (Discovery Channel). Pasiseks ir jums.

 

Skaityti daugiau: Jūrinė žūklė Kvaenangen regione, Šiaurės Norvegijoje