Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!

                    Reklaminis skydelis

Naujieji Metai


 

Žvejyba


Žvejyba yra Jūsų aistra?

 

 

Jau išbandėte visus vandens telkinius Lietuvoje?

 

 

Tai gal smalsu kokia ta žvejyba užsienio vandenyse?

Žejyba Volgos deltoje , Rusijoje

volgaVolga tai viena gražiausių ir didžiausia Rusijos upė. Galinga upė savo žemupyje labai išsišakoja ir virsta tikra žvejų Meka, kurią žino ir mėgsta viso pasaulio žvejai. Jos dydis - beveik pusė Lietuvos teritorijos. Nepakartojama deltos gamta sužavės kiekvieną žmogų - tai ežerų, senvagių, protakų, nendrynų, salų ir salelių gausa. Užutekiuose augantys lotosai nepaliks abejingų.
Volgos deltoje veisiasi virš 100 žuvies rūšių, tai gigantiški erškėtai, šamai, lydekos. Gausu karšių, starkių, žiobrių, kuojų, raudžių, vobla, visų ir neišvardinsi. Rudenį ypatingai gera žvejyba, nes suaktyvėja plėšrios žuvys, todėl spiningautojam nuo įsitempusio valo ir sulinkusio spiningo tikrai skaudės rankas. O kitos žuvys aktyviai maitinasi, nes ruošiasi žiemos sezonui. Plūdės ir dugninės mėgėjams snausti neduos karšiai , laukiniai karpiai, ŠAMAI. Iš pagautų laimikių galėsite pasigaminti skanius pietus, džiovintis, išrūkyti.
Visi žvejai bus aprūpinti kateriais su patyrusiais žvejybos gidais. Viename kateryje 2 žvejai ir vienas gidas. Patyrę gidai žino gražiausias ir žuvingiausias vietas, išmokys visų vietinės žvejybos gudrybių ir subtilybių.
Žiemos laikotarpiu giliose daubose ( iki 25 m ) susirenka ispūdingi egzemplioriai įvairių rūšių žuvų. Todėl valo labai ploninti neverta ( 0,15-0,20 mm ) ir kabliukai turėtu buti atitinkamo dydžio. Nuo bazės iki pagrindinių žvejybos vietų vos 15 min. kelio pėsčiomis.
Gyvensite patogiuose 2-3 vietų nameliuose arba kambariuose su patogumais, prie upės kranto. Bus kavinė ir pirtis. Malonus aptarnavimas ir rusų svetingumas garantuotas.
undefined

Skaityti daugiau: Žejyba Volgos deltoje , Rusijoje

Žvejybinis kruizas Baikalo ežeru, Rusijoje

{tab=ŽVEJYBA BAIKALE}

 

Baikalas - ežeras rytų Sibire, didžiausias gėlo vandens telkinys, kuriame randasi penktadalis Žemės gėlo vandens (23 km3). Jis ir giliausias, kurio gylis per 1,5 km (1637 m). Jo ilgis – 636 km, plotis – iki 80 km. Vietiniai sako, kad senasis tėvas Baikalas pyksta, kai pavadinamas ežeru – ir jo pyktis pasireiškia kaip sarma, kultus ar barguzin, uraganiniai vėjai, pašiaušiantys bangas iki 4-6 m aukščio. 1996 m. Baikalas įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Žvejyba Baikalo ežere yra itin patraukli. Garsiausia žuvis yra omulis, unikali Baikalo ežero lašišinė žuvis. Ežere gyvena 52 žuvų rūšys, priklausančios kelioms šeimoms: eršketinės (Baikalo eršketas), lašišinės (davatčanas, taimenis, lenokas, Baikalo omulis, sigas), kiršliai (Sibiro kiršlys), lydekinės, ešerinės, karpinės, šaminės, menkinės, vijūninės, gružliai-kūjagalviai (jų 33 rūšys, kurių 29 endeminės – jų didžiausia svarba ta, kad yra pagrindinis omulio maistas), golomiankos. Pakrantėse gyvena upėmis atplaukusios tradicinės žuvys: lydekos, ešeriai, kuojos, karosai, meknės, strepečiai, vėgėlės.

 

 

 

Skaityti daugiau: Žvejybinis kruizas Baikalo ežeru, Rusijoje

Žvejyba Grenlandijoje, Equlugsugsuit stovykloje

{tab=ŽVEJYBA GRENLANDIJOJE}

 

 

Equlugsugsuit - besikeičiančio charakterio, bet labai simpatiška upė. Tačiau tai nėra pagrindinė priežastis, dėl kurios vertėtų ją aplankyti. Penkerius metus iki 2007-ųjų ji buvo "uždaryta", niekieno nelankoma! Žvalgomosios žvejybos 2007 ir  2008 metais čia buvo įspūdingos. Galime drąsiai teigti, jog tai gausiausias didžiausių žuvų telkinys Sisimiut'o regione - pernai sugauta rekordinė šalvis svėrė per šešis kilogramus!  

 


1 diena. Atvykimas į tarptautinį Kangerlussuaq oro uostą. Valandos skrydis į Sisimiut. Kelionė automobiliais į viešbutį. Nakvynė.

2 diena. Kelionė laivu į stovyklą prie Equlugsugsuit upės. Įsikūrimas stovykloje. Poilsis. Vakarinė žvejyba.

2-8 dienos. Žvejyba upėje Equlugsugsuit.

9 diena. Kelionė laivu į Sisimiut. Įsikūrimas viešbutyje. Poilsis. Nakvynė.

10 diena. Skrydis Sisimiut- Kangerlussuaq-Kopenhaga.

Kelionės trukmė: Įskaitant skrydžius Vilnius (Palanga)-Kopenhaga-Vilnius (Palanga), visa kelionė gali užtrukti 12 dienų.


Kaina nuo   8200 lt/asmeniui

Kelionės rezervacijai imamas 50% avansinė įmoka. Likusieji 50 % sumokami likus 8 savaitėms iki išvykimo. Skrydžių bilietai rezervuojami ir apmokami atskirai.

Į kaina įskaičiuota:

 • 6 1/2 žvejybos dienos stovykloje;
 • visi vietiniai pervežimai;
 • dvi nakvynės **** viešbutyje (dviviečiame kambaryje), Sisimiut‘e;
 •  maitinimas stovykloje;
 •  žvejybos licencija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 •  skrydis Vilnius(Palanga)-Kopenhaga-Kangerlussuaq-Sisimiut ir atgal;
 • alkoholiniai gėrimai;
 • draudimas.

{tab=PAPILDOMA INFORMACIJA}

Sezonas: Žūklės sezonas upėse, kaip ir vasara Grenlandijoje trunka neilgai. Prasideda liepos pradžioje ir baigiasi rugsėjo mėnesį. Šiuo metų laiku oro temperatūra svyruoja tarp 0 C naktį ir 10C dieną. Oras labai permainingas - per trumpą laikotarpį dangus gali išsigiedryti, čia pat užslinkti rūkas arba lietus. Vandens temperatūra upėse retai pakyla aukščiau 5 C. Taigi, būtina pasirūpinti šilta ir nuo lietaus apsaugančia apranga.

Gyvenimas stovykloje: tvarką stovykloje prižiūrės vienas iš mūsų darbuotojų; kiekvienam svečiui nakvynei skirta atskira dvivietė kokybiška palapinė su šalčiui atspariu čiužiniu; svečių patogumui stovykloje įrengtos šildomos palapinės kuriose bus patiekiamas maistas (pusryčiai ir vakarienė, kuriuos gamins virėjas*), galima pavakaroti, išsidžiovinti; kiekvieną žvejybos dieną kiekvienam svečiui bus paruoštas užkandžių krepšelis*; galimybė naudotis palydoviniu telefonu (už papildomą mokestį).                  

Papildoma informacija: Rekomenduojama su savimi pasiimti šiltų apatinių drabužių komplektą; kokybiškus akinius nuo saulės (geriausia poliarizuotais ir apsaugančiais nuo UV spindulių stiklais); šiltą lengvą kepuraitę; nestoras pirštines (geriausia neperšlampamas); neperšlampamą „kvėpuojančią" striukę, asmeninės higienos komplektą; jei reguliariai geriate vaistus - asmeninę vaistinėlę.
Arktinių šalvių žvejybai naudojama lengva įranga. Spiningautojams rekomenduojamas 8-9 pėdų kotas skirtas 15-20 g. masalams ir ritės su patikimais stabdžiais. Sėkmingiausia žvejyba yra gaudant 3 numerio sukriukėmis. Ežeruose pasiteisina vobleriai ir blizgės.
Museliautojai renkasi 5-6 numerio kotus su plaukiančiais valais. Šalviai stveria ir sausas muses ir strimerius. Norintiems neišdildomų įspūdžių rekomenduojame žvejybą sausomis muselėmis.

{/tabs}

Jūrinė žūklė Kvaenangen regione, Šiaurės Norvegijoje

 

  Kvaenangen'as - tai puiki vieta žvejoti menkes, vilkžuves, juodalopes menkes, otus. Žvejybose jus lydės patyręs vietinis žvejys ir visoje Europoje gerai žinomas gidas Holger Buricke. Negalime garantuoti, kad pagausite didžiausią savo gyvenimo žuvį, bet tikimybė didelė. Čia didžiausias savo žuvis pagavo žūklės pasaulio čempionas Bob Nudd, Dave Lewis ir Mel Russ (Sea Anglers Magazine), Des Taylor (Angling Times) ir John Wilson (Discovery Channel). Pasiseks ir jums.

 

Skaityti daugiau: Jūrinė žūklė Kvaenangen regione, Šiaurės Norvegijoje

Žvejyba Semozero ežere, Karelijoje

{tab=ŽVEJYBA SEMOZERO EŽERE}

 
 
Karelija - tai nuostabus kraštas Rusijos šiaurės vakaruose, prie Suomijos sienos. Daugiau nei 60 000 ežerų, 27 000 upių. 50 % teritorijos miškai. Karelija turtinga istorijos ir kultūros paminklų. Visi girdėję tokius pavadinimus kaip Kižai, Solovkų vienuolyno kompleksas, pirmas Rusijoje mineralinių vandenų kurortas Marcialnyje Vody, Kivač krioklys, didžiausi Europoje Ladogos ir Onegos ežerai, Baltoji jūra.
Jums siūloma žvejyba vyks prie Semozero ežero. Šis ežeras nuo Petrazavodsko miesto nutolęs apie 70 km, todėl aplinkui laukinė ir didinga šiaurės gamta. Jūs įsikursite jaukioje turistinėje bazėje. Šios bazės teritorijoje yra kavinė, pirtis, sporto aikštelės, paplūdimys galima išsinuomoti valtį arba vandens dviratį. Semozero ežeras yra vienas žuvingiausių Karelijoje. Reiktų orientuotis į lydekų, ešerių, starkių, karšių žvejybą.
 

 

Skaityti daugiau: Žvejyba Semozero ežere, Karelijoje

Žvejyba Semozero ežere, Karelijoje

10 dienų kelionė. Galimas išvykimas kiekvieną penktadienį, grįžtame sekmadienį. Galimos grupės nuo 1 iki 6 žmonių. Pagal pageidavimus galime keisti kelionės trukmę ir programą, išvykimo ir grįžimo dienas. Pakeitimus deriname atskirai.
Karelija_Pegrema
Karelija - tai nuostabus kraštas Rusijos šiaurės vakaruose, prie Suomijos sienos.. Daugiau nei 60 000 ežerų, 27 000 upių. 50 % teritorijos miškai. Istorijos ir kultūros paminklai. Visi girdėję tokius pavadinimus kaip Kižai, Solovkų vienuolyno kompleksas, pirmas Rusijoje mineralinių vandenų kurortas Marcialnyje Vody, Kivač krioklys, didžiausi Europoje Ladogos ir Onegos ežerai, Baltoji jūra .
Jums siūloma žvejyba vyks prie Semozero ežero. Šis ežeras nuo Petrazavodsko miesto nutolęs apie 70 km, todėl aplinkui laukinė ir didinga šiaurės gamta. Jūs įsikursite jaukioje turistinėje bazėje. Šios bazės teritorijoje yra kavinė, pirtis, sporto aikštelės, paplūdimys galima išsinuomoti valtį arba vandens dviratį. Semozero ežeras yra vienas žuvingiausių Karelijoje. Reiktu orientuotis į lydekų, ešerių, starkių, karšių žvejybą. Žvejybinį inventorių geriausia  vežtis savo.
Programa :

1 d. Išvažiuojate iš Vilniaus.

2 d. Atvažiuojate į Sankt Peterburgą. Laisvas laikas. Vakarop išvažiuojate į Petrozavodską. Nakvynė traukinyje.

3 d. Ankstų rytą jus pasitinka Petrozavodzke. Pervažiavimas į turistinę bazę. Įsikūrimas dviviečiuose kambariuose.

4-8 d. Žvejyba, poilsis.

9 d. Laisvas laikas. Vakare jus palydi į Petrozavodzką. Kelionė į Sankt Peterburgą. Nakvynė traukinyje.

9 d. Atvykstate į Sankt Peterburgą. Laisvas laikas. Vakarop išvažiuojam į Vilnių.

10 d. Atvykstam į Vilnių.

Kelionės kaina nuo 1850 Lt

 

Į kainą įskaičiuota :

 • kelionės bilietai traukiniu(plackartas) Vilnius - Sankt Peterburgas – Petrozavodskas - Sankt Peterburgas – Vilnius;
 • pasitikimas stotyje, pervežimas Petrozavodskas – bazė, apie 70 km.;
 • 6 nakvynės turistinėje bazėje, kambariuose su patogumais, dušas, WC, karštas vanduo, satelitinė TV;
 • triju kartų maitinimas;
 • irklinė valtis žvejybos dienoms;
 • žvejybos leidimai;
 • Rusijos registracija;
 • pervežimas bazė – Petrozavodskas, palydėjimas į stotį.

Papildomos priemokos pagal poreikį: kelionės sveikatos draudimas 30 Lt, Rusijos viza 175 Lt,

Meškeres, spiningus, masalus ir jums reikalingą inventorių geriau vežtis savo, bet yra galimybė nuomotis vietoje.