Kaunas-Trakai-Vilnius-Kaunas

Spausdinti

Išvykimas iš Kauno.

trakai 1180 x 865

Pirmiausia bus lankoma Trakų pilis, kuri buvo viena iš didžiausių Lietuvos gynybinių pilių. Ji užėmė 4 ha plotą ir turėjo vienuolika skirtingo dydžio bokštų. Čia veikia Trakų istorijos muziejus, kuris per savo 60 gyvavimo metų yra sukaupęs daugybę eksponatų, kurie supažindina su Lietuvos ir pasaulio istorija.


Picture2

Apžiūrėsite Karaimų maldos namus – kenesą. Apie 250 karaimų iš Krymo atvykusios tautos atstovų iki šiol gyvena Trakuose ir Vilniuje. Kaip itin ištikimi kariai jie buvo apgyvendinti prie į pilį vedančio tilto. Karaimai į Trakus atvežė kibinus – šiandien populiarius visoje Lietuvoje pyragėlius su mėsa.

Picture3
Aplankysite Užutrakio dvarą. XIX a. Užutrakį nusipirko grafas J.Tiškevičius, kurio iniciatyva čia buvo pastatyti neorenesansinio stiliaus rūmai. Didžiausias ir originaliausias parkas Lietuvoje.


Pietūs Vilniuje.

Picture4
Toliau ekskursiją tęsite Vilniuje. Pasivaikščiosite Vilniaus senamiestyje, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldą. Pamatysite: Vilniaus katedrą, Pilies gatvę, Šv.Onos bažnyčią, Aušros vartus ir daugybę kitų gražiausių Vilniaus kampelių.

Grįžimas į Kauną.

Kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.