P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 240
    +370 615 20462
 keliones@visitLithuania.net

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Anykščiai – Vyno kelias

Išvykimas rekomenduojamas 7.00 iš Vilniaus.

Atvykstame į Anykščius - Lietuvos literatūros sostinę. Apžiūrime literatūros klasikų namuose įrengtus įdomius muziejus: A. Baranausko klėtelę, A.Vienuolio memorialinį muziejų. Aplankome aukščiausią Lietuvos bažnyčią, akmeninių paveikslų muziejų, Liudiškėse užlipame ant aukšto, stataus, pušų apsuptyje kalno, kur yra J.Biliūno kapas - Laimės žiburys, kurį palietus, sakoma, pasiekiama laimė.

 

 

Toliau apsilankysime prie siauruko – unikalaus Lietuvoje siaurojo geležinkelio ir apžiūrėsime veikiančią siaurojo geležinkelio stotį: siauruko istorijai skirtą parodą; sužinosime kuo skiriasi siaurasis ir platusis geležinkeliai; pamatysmte veikiantį garvežio modelį, esant galimybei pasivažinėsite dviračiu ant bėgių, rankine drezina bei motodrezina.

Nuo 12 iki 14 val. pažintinė programa "Vyno kelias Lietuvoje". Programą sudaro ekskursija po vyno gamyklą ir "Anykščių vyno" produkcijos degustacija. "Vyno kelio" dalyviai šioje programoje savo akimis išvysta vaisiaus ar uogos virsmą vynu ir tuo pačiu susipažįsta su lietuviško vyno tradicijų kaita. Degustacijos metu bendrovės specialistai supažindinalankytojus su gėrimų sudėtimi, aromato ir skonio ypatumais, ragavimo kultūra.

 

 

Po degustacijos vykstame į arklio muziejų, 14.30 val etnografinėje kaimo sodyboje edukacinė duonos kepimo programa ir kaimiškos vaišės (pietaujame-šaltieji ir karštieji patiekalai, duona....) aplankysite arklio muziejų, pageidaujant, galima pajodinėti.

Išvykstant į Vilnių aplankome Puntuko akmenį.

Kaina: skaičiuojama individualiai.

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – etnomosmologijos muziejus
 

Biržai - Alaus kelias

Išvykstame iš Vilniaus, važiuojame pro Ukmergę. Atvykstame į Upytę - Linų muziejų, įsikūrusį sename vėjo malūne, vieninteliame tokiame Lietuvoje, klausysimės linininkystės istorijos, apžiūrėsime linų apdirbimo įrankius ir patys bandysime išdirbti liną.

 

 

Toliau vykstame į Biržus. Šis miestas minimas nuo 1450 metų. Iki pat XIX a. pradžios Biržai priklausė kunigaikščiams Radviloms, todėl pirmą sustojimą mieste padarysime prie Radvilų XVII a. statytos bastioninės tvirtovės, kurioje įsikūręs didelis ir turtingas muziejus. Čia sužinosite visą Biržų krašto istoriją. Po ekskursijos po Biržų istoriją pradėsime „Alaus kelio“ ekskursiją . Muziejaus, vienoje salėje, Jūs pamatysite visus, alaus gamybai naudotus įrankius. Muziejaus gidė vaizdžiai papasakos visas alaus gamybos subtilybes. Kartu dalyvausiantis folklorinis ansamblis „Siaudela“ padainuos biržietiškų dainų apie alų, paskudučiuos, pus ragus ir kartu su Jumis pašoks. Jūs turėsite puikią galimybę paragauti biržietiško alaus, naminės duonos ir sūrio, išmoksite biržietišką alaus himną.

 

 

Tęsiame kelionę prie Širvėnos ežero kuris yra seniausias Lietuvoje dirbtinis ežeras, suformuotas 1575 m. Turite progą pasivaikščioti 525 m ilgio pėščiųjų lieptu per šį ežerą. Kitoje ežero pusėje prieisime grafų Tiškevičių dvarą, kurį Tiškevičiai nupirko 1811 m. iš Radvilų.
Apžiūrėję dvaro pastatus ir pavaikščioję po parką, važiuosime ežero pakraščiu link Rinkuškių. Lankysimės 5 vietą pagal alaus pardavimą Lietuvoje užimančioje Rinkuškių alaus darykloje. Čia apžiūrėsime daryklą, profesionalai Jums parodys ir papasakos kaip gaminamas tikrasis biržietiškas alus, o paskui paragausime ypatingo sodraus skonio Biržiečių alaus. Grįžtame namo.

Kaina: skaičiuojama individualiai.

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – etnomosmologijos muziejus
 

 Ryte išvykstame iš Vilniaus. Vykstame į Ignaliną, Strigailiškių kaimą, kur kepami šakočiai. Čia susipažinsite kaip ruošiami ir kepami šakočiai ir patys dalyvausite šakočio kepime. Šakočio ragavimas.

 

 

 Po to vykstame aplankyti Ginučių vandens malūno, kuris greitai švęs dviejų šimtų metų sukaktį. Šis malūnas – vienintelis iš šešių parke esančių, išsaugojęs autentišką įrangą. Grožimės nuostabia panorama nuo Ladakalnio, paskelbto geomorfologiniu gamtos paminklu. Nuo čia atsiveria įstabus 6 ežerėlių vaizdas. Pietauti rekomenduojame kavinėje kur patiekiami Aukštaitijos nacionalinio paveldo patiekalai
Vėliau vykstame link Molėtų. 16.30 val. Molėtuose ekskursija Lenktinio ežero pakrantėje esančioje senoje etnografinėje sodyboje, kurios teritorijoje įrengta senovinė dangaus šviesulių stebykla-šventvietė. Rato iš dešimties medinių šventyklos stulpų su kalendoriniais ženklais viduryje įrengtas akmeninis Saulės-Ugnies aukuras. Stulpai žymi šešias pasaulio šalis ir Saulės tekėjimo bei laidos azimutus svarbiausių kalendorinių švenčių dienomis. Čia apsilankius sužinosime, kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai, atliekami kalendorinio laiko skaičiavimai, išgirsite daug įdomaus apie mūsų protėvių pagoniškąjį tikėjimą, astronomijos žinias, zodiaką. Pageidaujant, sodyboje galima vakaromė prie laužo.

 

 

Po ekskursijos išvyktame link Vilniaus ir pakeliui užsukame į geografinį Europos centrą, apžiūrime ekspoziciją, atidarytą 2004 metų gegužės 1 dieną. Vakare sugrįžtame į Vilnių.

Kaina: skaičiuojama individualiai.

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – etnomosmologijos muziejus
 

Ekskursija po Vilniaus apylinkes – Medininkus, Trakus ir Kernavę

 

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Medininkai – kaimelis esanis Vilniaus rajone.

Ekskursija po kaimelį, - aplankoma medinė Šv. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčia, Medininkų pilis -  didžiausia Lietuvoje gardininė pilis.

 

medininkai

Ekskursija po Trakus – vieną iš senųjų kunigaikščių sostinių. Pasakojama apie gynybinę viduramžių pilį, pristatomi Trakai. Aplankoma Trakų pilis su XVI – XVII a. gyvenimą menančiomis ekspozicijomis.

 

Ekskursijos metu taip pat pasakojama apie Karaimus, jų paveldą Lietuvoje, pristatomas jų tradicinis patiekalas – kibinai.

 

trakai

Kernavės piliakalnių lankymas. Kernavė yra dar viena iš senųjų LDK sostinių, garsėjanti 5 žmonių rankomis supiltais piliakalniais. Svečiai turės galimybę pasigrpžėti vaizdais nuo apžvalgos aikštelės užlipę į vieną iš piliakalnių. Ši vietovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

kernav

 

Kaina: skaičiuojama individualiai

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Įėjimai į Trakų pilį

Ekskursija į Aukštaitijos Nacionalinį parką – „Gamtos apsuptyje“

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Trumpas sustojimas Europos geografiniame centre. Remiantis Prancūzijos nacionalinio geografijos instituto skaičiavimais tikrasis ir vienintelis geografinis Europos centras yra Lietuvoje. Šis faktas įregistruotas Gineso rekordų knygoje.

 

geo_centras

Trumpa apžvalginė ekskursija po Palūšę – Aukštaitijos nacionalinio parko sostinę: aplankoma bažnyčia su varpine bei Palūšės pilkapio ekspozicijos ir akmens amžiaus būsto pristatymas.

 

paluse

Čia kryžiuojasi vandens turizmo trasos, apimančios 30 ežerų. Ginučių  vandens malūnas išsaugojo visą senąją XIX a. malūno įrangą. Malūnas yra paskelbtas kaip XIX a. technikos paminklas ir yra saugomas valstybės. Aukštaičių Venecija, viena iš gražiausių vietų Lietuvoje. Iškilęs jis 175 m virš jūros lygio. Saulėtą dieną nuo jo viršūnės matosi 6 ežerai.

ginuciai

Stripeikiai garsūs unikaliu bitininkystės muziejumi, kuriame galima išvysti įvairiausių senovinių avilių, bitininkystės įrankių, sužinoti apie bičių produktus, susipažinti su bitininkystės istorija Lietuvoje.

bites

Kaina: skaičiuojama individualiai

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – Bitininkystės muziejus

Išvyka į Druskininkus ir Snoras Snow areną

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Merkinė yra vienas iš seniausių miestų Lietuvoje, minimas 1377 m kryžiuočių aprašymuose.  Užlipus ant Merkinės piliakalnio atsiveria įspūdingas vaizdas į Nemuno ir Merkio santaką.

merkine

Trumpa apžvalginė ekskursija po Druskininkus – žinomiausią sveikatingumo ir SPA paslaugų kurortą Lietuvoje.

 

drusk

Apsilankymas vieninteliame Pabaltijyje ištisus metus veikiančiame sniego pramogų komplekse – Snoras Snow arenoje. Jūsų laukia 3 slidinėjimo trasos, ir nepaprasti įspūdžiai. Čia galėsite parodyti ką mokate, o slidinėjimo mėgėjai galės išbandyti snieglentes, slides, rogutes, keltuvus ir kitas pramogas.

snoras

Kaina: skaičiuojama individualiai

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – Snoras Snow arena (2 val. Į kainą įskaičiuota pagrindinė trasa, pradedančiųjų trasa, snieglenčių parkas ir keltuvai.)

Išvyka į Anykščius – „Vyno ir dainų šilelis“

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Lankomas apdainuotas ir aprašytas žinomiausių Lietuvos rašytojų - Anykščių šilelis.  1960 m. jis buvo paskelbtas landšaftiniu draustiniu. Šilelyje aplankomas vienas didžiausių Lietuvoje akmenų – Puntuko akmuo.

puntuks

Lankoma A. Baranausko klėtelė –  vienas įdomiausių etnografijos ir literatūros paminklų Anykščiuose, davusi pradžią ir dabartiniam muziejų kompleksui. Taip pat Arklio muziejaus kompleksas, kur bus pasakojama apie arklius, jų auginimą, priežiūrą, senovinius ir dabartinius jų apkaustus ir t.t.

 

arklio_muz

Ekskursija po AB “Anykščių vynas“ gamyklą ir degustacija pagal pasirinktą meniu. Galimybė pažiūrėti vyno gamybos procesą ir paragauti įvairių rūšių gaminių.

 

vynas

Kaina: skaičiuojama individualiai

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Degustacija
 • Lankymo bilietai – Biliūno klėtelė ir Arklio muziejus

Išvyka į Etnokosmologijos muziejų

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Trumpas sustojimas Europos geografiniame centre. Remiantis Prancūzijos nacionalinio geografijos instituto skaičiavimais tikrasis ir vienintelis geografinis Europos centras yra Lietuvoje. Šis faktas įregistruotas Gineso rekordų knygoje.

 

geograf

Lankomas etnokosmologijos muziejus. Ekskursijos metu pristatomi skirtingi žmogaus ir žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai,  kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška ir t.t.)

 

kosmosas

Kaina: skaičiuojama individualiai.

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – etnomosmologijos muziejus

Išvyka į  Rokiškį  ir Biržus – „Kur alus tekėjo ir sūris kvepėjo“

 

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Kelionė iki Lietuvos sūrių sostinės – Rokiškio. Garsiuose XVIII a. grafų Tyzenhauzų rūmuose  turėsite puikią galimybę dalyvauti „Sūrio kelio“ programoje, kurios metu ne tik sužinosite apie sūrio pavadinimo kilmę, senovinę ir dabartinę sūrių gamybos technologiją, bet ir paragausite keturių rūšių fermentinio sūrio –„Montekampo“, „Gouda“, „Mozarella“, „Rokiškio sūris“ ir balto varškės sūrio.

surisalus

Biržai – Lietuvos alaus sostinė. Biržų pilies lankymas kartu su degustacine programa - tamsaus „Radvilų“ alaus, juodos biržiečių duonelės ir naminio balto sūrio ragavimas. ARBA (pasirinkti iš anksto):

Apsilankymas  seniausioje Lietuvoje Biržų alaus darykloje, kur turėsite galimybę paragauti penkių rūšių alaus, sužinoti alaus gamybos paslaptis.

birzai

Toliau lankomas Astravo dvaras - tai puošnūs vėlyvojo klasicizmo stiliaus rūmai, pastatyti 1849 m. pagal architekto T. Tišeckio projektą. Nuo seniausių laikų dvaras išsiskyrė įspūdingu vidaus dekoru, reprezentaciniu holu ir erdvėmis salėmis. 1862 m. greta rūmų įkurtas mišraus plano parkas, kurį iš pietų supo Širvėnos ežeras, iš šiaurės – didelis kanalas, iš kitų pusių – kūdros.

astravas

Paketo kaina (priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus, datos bei miesto iš kurio vykstama).

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – Rokiškio rūmai ir Biržų pilis, dalyvavimas programoje „Sūrio kelias“, dalyvavimas programoje Biržų pilyje arba Biržų Alaus darykloje (vienas pasirinktinai iš anksto)

Išvyka į Druskininkus – „Atėję iš praeities  laisvę pajusti

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Grūto parko lankymas. Tai yra didžiausias Lietuvoje sovietinių skulptūrų parkas, kuriame ne tik atmosfera tačiau visa aplinka ir net kvapas yra persmelktas sovietiniu laikmečiu. Vieni čia prisimenu „senus gerus laikus“, kiti lygina dabartį su praeitimi, treti tiesiog mėgaujasi laisve.

grutas

Apsilankymas nuotykių parke „One“, kuris yra įsikūręs ant Nemuno kranto. Nuotykių parkas yra puiki vieta norintiems laisvalaikį praleisti aktyviai ir turiningai – čia ne tik pasimėgausit tyru oru, bet ir išmėginsite save įvairiausiose trasose,   aktyviai judėdamas praleisite laiką viename iš didžiausių nuotykių parkų Lietuvoje.

one

Paketo kaina (priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus, datos bei miesto iš kurio vykstama).

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – One nuotykių parkas (2,5 val.) ir Grūto parkas

 

Ekskursija Panemune aplankant įspūdingiausias pilis ir dvarus

 

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

Raudondvario dvaro rūmai (tradiciškai vadinami pilimi) yra miestelio atsiradimo priežastis ir dabartinis turizmo centras.

Seredžiaus piliakalnis kaip ir kiti Panemunėje mena nepaprastų kovų su kryžiuočiais laikus. Manoma, kad ant šio piliakalnio stovėjo Pieštvės pilis, kuri buvo nuniokota kryžiuočių. Pasigrožėjimas gamta ir vaizdais nuo piliakanlio

seredzius

Raudonėje, ant stataus ir aukšto (apie 35 m) Nemuno šlaito. Pilį sudaro trys stačiakampio plano 2 3 aukštų korpusai, išdėstyti U raidės pavidalu, penki apvalūs bokštai (4 kampiniai ir centrinis bokštas). Pilis sumūryta iš raudonų plytų, netinkuota. Korpusus ir bokštus puošia masyvūs konsoliniai karnizai, bokštų viršūnes - dantyti kuorai

raudone

Panemunės pilis pradėta statyti 1604 m.vengų kilmės dvarininko Jonušo Eperješo. Ši pilis yra viena iš įspūdingiausių panemunės krašto pilių, kuri yra apsupta seno sulaukėjusio parko ir tvenkinių. Yra išlikę du pilies korpusai – vakarinis su dviem bokštais ir pietinis.

panemune

Paketo kaina (priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus, datos bei miesto iš kurio vykstama).

Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Gido / kelionės vadovo paslaugos
 • Lankymo bilietai – Raudonės bokštas

 

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Mus rasite

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Mus lanko

Svetainėje lankosi 35 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite keliones@visitLithuania.net

Kelionių organizatoriai & Avialinijos