Automobilų nuoma

Spausdinti

Turizmo agentūra Visit Lithuaniai padėsi Jums išsirinkti ne vien tik geriausią kelionę, viešbučius, užsakyti lėktuvo bilietus, papasakoti kokias įdomias vietas verta aplankyti, bet ir užsakys automobilį, kuris padės Jums greičiau pasiekti norimas vietoves. Mūsų agentūros darbuotojai suteiks Jums visą dominančią informaciją apie Lietuvoje ir kitose užsienio šalyse nuomojamus automobilius, padės Jums išsirinkti optimalų variantą.

Automobilių nuomų siūlomos paslaugos:

Trumpalaikė automobilių nuoma
Laikotarpis: nuo 1 paros iki 1 mėnesio.

Ilgalaikė automobilių nuoma
Laikotarpis: 1 mėnuo ir ilgiau.

Automobilio pristatymas ir atsiėmimas

 

 

Pervežimai

 

 

“Visit Lithuania” siūlo tokių automobilių nuomos kompanijų paslaugas kaip “Avis”, “Hertz”, “Europcar”

Ką visuomet reikėtų prisiminti nuomojant automobilį?

Nuomojantis asmuo kelionės metu visuomet turėtų su savimi turėti galiojančią kreditinę kortelę net ir tais atvejais, kai iš kelionių agentūros, kurioje išsinuomojo automobilį, vaučerį gavo iš anksto.

Nuomojantis aukštesnės klasės automobilį, Jums gali reikėti dviejų kreditinių kortelių, kurių viena turėtų būti „American Express“. Apie tai teiraukitės savo kelionių agento.

Grynųjų pinigų užstatas kaip garantija už automobilį paprastai nepriimamas.

Vairuotojas turi turėti ne mažesnį nei 2 metų stažą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Sudarant nuomos sutartį, prieš ją pasirašant, visuomet būtina ją gerai perskaityti. Taip galima išvengti papildomų nesuplanuotų išlaidų (pvz., už papildomus draudimus, benziną ar tai, kad automobilį vairuos keletas vairuotojų ir t.t.)

Išsinuomojus automobilį, visada jį apžiūrėkite su mašinų nuomos kompanijos darbuotoju.

Prieš įvykstant nuomai, kliento kortelė yra autorizuojama (t.y. pinigai „užšaldomi“). Autorizuojama suma susideda iš: automobilio nuomos kainos visam laikotarpiui, pilno bako kuro kainos, asmeninės atsakomybės (franchise/responsibility). Suma priklauso ir nuo šalies, kurioje nuomojamas automobilis. Suma, kuri lieka sumokėjus už nuomą, į sąskaitą paprastai sugrįžta per dvi savaites.

Tik kai kuriose šalyse grąžinus automobilį už suteiktas paslaugas galima atsiskaityti grynais.

Automobilių klasės

Paprastai automobilių nuomos kompanijos nuomoja ne konkretų automobilio modelį, o klasę.

Užsakant automobilį mašinų nuomos kompanijoje reikalingi duomenys:
Automobilio grąžinimas

Grąžinimo laikas būna nurodytas sutartyje. Paprastai paskutinei parai yra skirta 24 + 1 valanda nemokamai.

Automobilį būtina grąžinti su pilnu baku, kitu atveju kuro kaina, kuri paprastai keletą kartų didesnė nei degalinėje, pridedama prie sąskaitos.

Visada palaukite, kol automobilį apžiūrės mašinų nuomos kompanijos darbuotojas. Jei jis atsisako apžiūrėti grąžintą automobilį, paprašykite, kad jis pasirašytų, jog su automobiliu viskas tvarkoje ir jūs nepadarėte jokių naujų pažeidimų.

Jei grąžinate automobilį ne darbo valandomis, raktus ir dokumentus įmeskite į tam skirtą dėžutę, prieš tai užrašę datą ir laiką, kada grąžinate automobilį.

Smulkesnės informacijos teiraukitės telefonu (8-5) 2625 241 bei el. paštu iŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba išsinuomoti pageidaujamą automobilį galite internetu

 

AVIS rent car HERTZ rent car EUROPCAR rent car