P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 240
    +370 615 20462
 keliones@visitLithuania.net

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

conference banner

Siulome idėjas Jūsų renginiams! Konferencijos, seminarai, susitikimai.

1 diena. Skrydis į Pekiną
Skrydis į Pekiną.
2 diena. Atvykimas į Pekiną
Atvykimas į Pekiną. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
23 diena. Pekinas
Pusryčiai. Ekskursija aplankant miesto centre esančią vieną didžiausių ir žinomiausių aikščių pasaulyje – Tiananmenio aikštę (išvertus iš kinų kalbos tai reikštų Dangaus ramybės vartai), kurioje telpa apie 1 mln. žmonių. Ši aikštė išgarsėjo po 1989 06 04d. kruvinų įvykių, kuomet kinų valdžia žiauriai susidorojo su taikia demonstracija. Toliau lankomi Imperatoriaus Žiemos rūmai – Gugun, kurie dar žinomi kaip Uždraustasis miestas. 1987 m. rūmai įtraukti į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir dabar žinomi kaip meno muziejus, turintis didelę Kinijos meno kolekciją. Pietūs "Pekino anties" restorane.  Po pietų aplankoma Dangaus šventykla Tiantan, 1998m. įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Pekinas – Didžioji Kinų siena 
china1Pusryčiai. Išvykimas prie Didžiosios Kinų sienos, vienos įspūdingiausių Kinijos įžymybių. Tai didžiausias rankų darbo statinys pasaulyje. Nuo 1987 m. Didžioji Kinų siena yra įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sarašą. Pietūs. Po pietų lankomi Imperatoriaus Vasaros rūmai Yiheyuan. Vėliau apžiūrimi 2008 m. vasaros olimpiadai Pekine pastatyti stadionai "Paukščio lizdas" ir "Vandens kubas". Pervažimas į traukinių stotį. Naktiniu traukiniu išvykimas į Sianį. Naktis traukinyje.
5 diena. Pekinas – Sianis 
Atvyksite į Sianį – senąją Kinijos sostinę. Pervežimas į viešbutį. Pusryčiai. Ekskursija po miestą: Didžioji gynybinė siena – tai Xian miesto simbolis, didžiausia Mingų dinastijos (XVI a.) siena Kinijoje. Ji tęsiasi ~13 km, yra ~12 m aukščio. Maždaug senamiesčio gatvės pločio siena patogi poilsiui ir pramogoms: čia renkasi atsikvėpti vietiniai gyventojai, apsižvalgyti – turistai. Vėliau lankomas istorijos muziejus arba miesto parkas. Vakare pasivaikščiojimas senąja Wenhua Jie gatve. Nakvynė viešbutyje.
36 diena. Sianis
Pusryčiai. Ekskursija į Banpo – neolito laikų žmonių gyvenvietę. Tam, kad radiniai būtų apsaugoti nuo oro permainų ir juos galėtų pamatyti lankytojai, buvo įkurtas Banpo muziejus. Vėliau pažintis su Terakotos armija – vienu iš garsiausių XX a. archeologinių radinių. Tradiciniai Šensi provincijos pietūs, kurių metu bus ragaujami įvairių rūšių koldūnai. Po pietų aplankoma unikaliausia ir seniausia Didžioji Laukinių Žasų pagoda – statyta VII a., valdant Tang dinastijai. Pagoda laikoma to meto architektūros šedevru. Nakvynė viešbutyje.
7 diena. Sianis – Guilinas
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir vietinis skrydis į Guiliną. Ekskursija po Guilino miestą. Dramblio straublio kalnas. Miegančiosios gražuolės kalnas. Karališkieji rūmai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
8 diena. Guilinas - Yangšou
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į kruizą Lidziango (Li) upe, kurio metu pasivaišinsite tradiciniais pietumis. Vakare, pageidaujant galimas apsilankymas Liu Sanje šviesų šou*. Nakvynė viešbutyje Yangšou.
china59 diena: Yangšou – Guilinas – Šanchajus
Po pusryčių grįžimas į Guiliną. Pervežimas į oro uostą ir vietinis skrydis į Šanchajų. Atvykus, ekskursija po Šanchajų – didžiausią Kinijos ir septintą pagal dydį miestą pasaulyje.Aplankomas Džiaugsmo sodas Yuyuan- įstabus klasikinio kinų sodininkystės meno kūrinys , Nefritinio Budos šventykla - ją reprezentuoja iš brangaus akmens nefrito iškalta 1.9 m aukščio, 3 tonas sverianti Budos statula, kurią 1982 m. iš Mianmaro į Šanchajų atgabeno budistų vienuoliai. Po to apžiūrimas Šanchajaus televizijos bokštas, vadinamas „Rytų Perlas“. Laisvas laikas savarankiškam pasivaikščiojimui po garsiąją prekybinę pėsčiųjų gatvę Nanjing Lu. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.
china410 diena. Šanchajus – Sudzau
Pusryčiai. Išvyksite į Suzhou – miestą, galintį pasigirti ilga ir spalvinga istorija, įkurtą maždaug prieš 2500 m. Dėl jame esančių kanalų, akmeninių tiltų, pagodų ir nuostabių sodų, šis miestas  dar vadinamas Rytų Venecija. Čia mėgo gyventi ir lankytis kinų elitas. Legendinis keliautojas Markas Polas teigė, kad tai yra vienas nuostabiausių ir aristokratiškiausių Azijos miestų, kokius jam teko regėti. Pietūs. Pasivaikščiojimas po Kukliojo valdininko sodą. Vėliau lankomas Šilko muziejus. Grįšite į Šanchajų. Nakvynė viešbutyje.
11 diena. Grįžimas į Lietuvą
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės datos : Išvykimas pirmadieniais ir trečiadieniais
Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo  1758 EUR

 Į kelionės kainą įskaičiuota:

• traukinio bilietai (Pekinas – Sianis (miegamos vietos)),

• visi pervežimai pagal programą,

• 9 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais,

• 7 pietūs,

• ekskursinė programa,

• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,

• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• tarptautinių skrydžių bilietai,

• vietinių skrydžių bilietai (~ 375 USD),

• Kinijos viza ~ 80 EUR ,

• individualūs pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas atvykimo ir išvykimo dieną,

• sveikatos draudimas kelionės metu,

• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,

• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:

• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,

• turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės,

• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:

• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,

• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,

• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

indija1 diena: Skrydis iš Viniaus į Katmandu
2 diena: Atvykimas į Katmandu
Atvykus į Tribhuvan tarptautinį oro uostą jus pasitiks mūsų partnerių atstovai. Pervežimas į viešbutį Katmandu. Laisvas laikas. Ši diena skirta aklimatizacijai arba galėsite savarankiškai pradėti pažintį su šiuo nepakartojamu miestu, kuris tikrai gali pasigirti savo neįkainojamu kultūriniu, religiniu ir architektūriniu paveldu. Vien tik Katmandu slėnyje rasite net septynis kultūrinius objektus, saugomus UNESCO.  Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Katmandu 
Pusryčiai. Po pusryčių jūsų gidas pradės pažintį su miestu nuo Durbar aikštės. indija1Durbar aikštė – tai bendrinis pavadinimas, vartojamas apibūdinti aikštes, esančias priešais senuosius Nepalo karališkuosius rūmus. Nepalas, prieš jo unifikavimą, buvo sudarytas iš mažų karalysčių, ir Durbar aikštė yra iškiliausias senųjų karalysčių palikimas Nepale, sudarytas iš trijų aikščių, nusidriekusių Katmandu slėnyje: Katmandu Durbar aikštė, Patan Durbar aikštė, ir Bhaktapur Durbar aikštė. Durbar aikštė yra žinoma kaip socialinis, religinis ir kultūrinis Nepalo sostinės centras. Turbūt garsiausia Kumari (Kumari Ghar) šventykla, kitaip dar vadinama gyvosios deivės Kumari gyvenamoji vieta. Pastatas pasižymi gausiai drožinėtais mediniais balkonais ir langinėmis. Sakoma, kad  gyvoji deivė Kumari iš savo balkono lango sveikina lankytojus. Fotografuoti šią šventyklą yra draudžiama. Jagannath šventykla yra pripažinta geriausia šventykla iš šventyklų grupės, esanti netoli Hanuman Dhoka garsiosios šventyklos. Jagannath šventyklos durys, langai ir stogai dekoruoti prabangiais medžio drožiniais, vaizduojančiais įvairius induizmo dievus. Hanuman Dhoka šventykla, skirta beždžionės dievui, įdomi tuo, kad per šimtmečius joje esantis stabas buvo tepamas garstyčių aliejumi ir dažomas ryškiai raudonais dažais. Pagrindinis turistų traukos centras Durbar aikštėje yra Taleju šventykla – garsi indų religinė svetainė. Trijų pakopų šventykla yra pirmoji šventykla, kurios struktūrai būdingi daugiau nei dveji laiptuoti stogai. Pasakojama, kad šventykla buvo pastatyta „yantra“ formos, Taleju deivės patarimu, kai ji ceremonijos metu bitės pavidalu apsireiškė karaliui. Taip pat galėsite pamatyti garsiąją Bezdžionių šventyklą (Swayambhunath), kuri, deja, buvo stipriai apgadinta 2015 metų žemės drebėjimo. Antroje dienos pusėje įdėmiau apžiūrėsite Patan istorinį miestą, išsidėsčiusį keli kilometrai į pietus nuo centrinio Katmandu. Tai tradicinis budistų miestas, kur būsite pakerėti Krishna šventyklos ir Rudra Varna Mahavihar budistų vienuolyno. Nakvynė viešbutyje.
indija24 diena: Katmandu – Zhangmu 
Po anksyvų pusryčių išvyksite į kelionę, kurios įspūdžiai išliks visam gyvenumui. Kol kilsite iki 2300 metrų virš jūros lygio, turėsite nepaprastą galimybę pasigrožėti laukine Nepalo gamta. Pasiekę Kodarį ir susitvarkę visus muitinės formalumus, garsiu Draugystės tiltu (Friendship bridge) atvyksite į Kiniją, kur jus pasitiks mūsų Tibeto partnerių atstovai. Už 6 kilometrų atvyksite į Zhangmu, Kinijos pasienio miestelį, jaukiai išsidėsčiusį Bhote Koshi upės slėnyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Zhangmu – Tingri
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite Tingri miestelio link ir mes įsitikinę, kad ši kelionė „gniauš Jums kvapą“. Draugystės greitkeliu (Friendship Highway) pakilsite iki Thong La perkėlos, kuri yra 5150 metrų virš jūros lygio aukštyje ir ją supa vieni iš auksčiausių ir įpūdingiausių pasaulio kalnų: Shishapangma (8013 m), Makalu (8464 m), Lhotse (8516 m), Cho Oyu (8201 m) ir žinoma Everestas, kaip „Imperatorius“ iškylantis virš visų į 8848 metrų aukštį. Atgavę amą ir kirtę perkėlą nusileisite iki 4300 metrų auksčio ir įsikursite Tingri miestelyje. Laisvas laikas. Jei oro sąlygos leidžia labai rekomenduojame užkopti ant kalvos iš kur atsivers nepakartojamas Everesto šiaurinio šlaito vaizdas. Nakvynė viešbutyje.
indija36 diena:  Tingri – Shigatse
Pusryčiai. Po pusryčių, atsisveikinę su Tangri, dar kartą pajudėsite Draugystės greitkeliu. Besigrožėdami plynaukštėmis, apsuptomis snieguotų viršūnių, pravažiuosite Lhatse miestelį ir persikelsite Gyatso La perkėla, kuri yra 5220 metrų aukštyje. Nusukę nuo pagrindinio greitkelio aplankysite garsų Sakya vienuolyną, kuris pastatytas 11-tame amžiuje. Ilgi amžiai padarė savo, bet įspūdingi pylimai išlaikė savo žavesį ir spalvas, ir kaip anksčiau tebežavi atvykėlius. Didžiuliai maldos „būgnai“- labai mėgiamas fotografuojančiųjų objektas. Tęsite kelionę link Shigatse – antro pagal dydį Tibeto miesto, išsidėsčiusio 3900 metrų virš jūros lygio. Įspūdingiausias Shigaste statinys yra Dzong rūmai, tarsi saugantys miestą nuo kalvos viršūnės. Šie rūmai yra Panchen Lamos buveinė, bet turistai į juos neįleidžiami. Nakvynė viešbutyje.
7 diena: Shigatse - Gyantse
Pusryčiai. Išvyksite į Tashilumpho vienuolyną, kuris už savo aukštų sienų slepia 39 koplyčias, iš kurių ypač įspūdinga - auksu dengta Maitreya koplyčia. Tęsdami pažintį su miestu aplankysite spalvingąjį vietinį turgų. Už 22 kilometrų atvyksite į 1000-čio metų senumo Shalu vienuolyną, kuris savo laiku buvo prestižiškiausia mokslo šventovė. Jo koplyčiose gausu neįkainojamų Dievo Budos ir mandalų freskų. Pakeliui į Gyantse, pasigrožėsite Nyang Chu mieteliu 14-to amžiaus tvirtovės papėdėje. Nakvynė viešbutyje.
indija48 diena: Gyantse – Lhasa
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į Kumbum vienuolyno ir Palkhor Chode koplyčios kompleksą. Kumbum vienuolyno stupa labiausiai garbinama Tibete ir dekoruota masyviomis Tibeto budistų freskomis. Kumbum reiškia „100 000 šventų vaizdų“ ir nors ją dekoruojančios figūros nėra didelės, jos ne mažiau įspūdingos. Devynių aukštų stupa pastatyta 108 pusių mandalos stiliuje ir turi 112 koplyčių (deja, tik į 23 iš jų įleidžiami lankytojai). Takas į šventyklą apsuptas auksiniais maldos būgnais. Vienuolyne gyvena 30 vienuolių iš trįjų sektų. Arba galite apžiūrėti Gyantse tvirtovės griuvėsius. Po pietų pajudėsite link Tibeto sostinės Lhasa. Pakeliui kirsite įspūdingą Karo La perkėlą, esančią 5045 metrų aukštyje. Taip pat šios dienos kelionė suteiks jums galimybę pasigrožėti šventu Yamdrok ežeru, dar vadinamu „Turkio ežeru“ ir didingai už jo iškilusiu į 7191 metrų aukštį Noijin Kangsang kalnu. Persikėlę per Khamba La (4970 m) perkėlą ir kirtę Brahmaputra upę (Yarlung Tsangpo) atvyksite į sostinę. Nakvynė viešbutyje.
indija59 diena: Lhasa
Po pusryčių jūsų gidas supažindins jus su šios dienos programa, kuri apims tris svarbiausius Lhasa objektus. Gido vadovaujama ekskursija pradėsite nuo apsilankymo Jokhang šventykloje, kuri buvo pastatyta septintame amžiuje ir yra laikoma švenčiausia šventykla Tibete, vadinama „Budos namais“ (House of the Buddha). Šventykla garsėja savo neįkainojamomis skulptūromis, maldos būgnais bei kitomis religinėmis vertybėmis. Šventovės, užimančios didžiulį plotą, architektūroje susipynę Tibeto, Nepalo, Indijos ir Kinijos stiliai. Toliau vyksite į Sera vienuolyną, kuris įsikūręs Purbochok kalno papėdėje nuo 1419 metų. Šiuo metu jame gyvena 500 vienuolių. Svarbiausios vienuolyną sudarančios dalys yra Didžioji susirinkimų salė su penkiomis įspūdingomis koplyčiomis, trys Budizmo koledžai (Zhacangs) ir 29 gyvenamos patalpos (khangtsens). Didžiojoje salėje galėsite stebėti, kaip vienuoliai tarpusavyje „rungiasi“ savo žiniomis. Sugrįžę į miestą aplankysite Barkhor turgų, puikiai atspindintį gyvybingą ir spalvingą Lhasa gyvenimą. Nepagailėkite laiko ir apžiūrėkite prekystalius, nukrautus nesuskaičiuojamais tibetiečių rankdarbiais, budistų artefaktais, kilimais, piešiniais, prieskoniais ir daugybe kitų prekių. Tikrai išsirinksite puikių suvenyrų atminčiai. Nakvynė viešbutyje.
10 diena: Lhasa
Pusryčiai. Ši diena skirta pažinčiai su garsiausiu statiniu ne tik Lhasoje, bet visame Tibete – Potala rūmais (Potala Palace). Tai didžiulis 13 aukštų statinys su 1000 kambarių. Rūmus sudaro dvi pagrindinė dalys – Baltieji rūmai (White Palace), kurie buvo oficiali Dalai Lamos rezidencija ir Raudonieji rūmai (Red Palace), kurie skirti Budizmo studijoms ir maldoms. Baltuosiuose rūmuose jūs pamatysite aštuonių Dalai Lamų kapus ir vienuolių susirinkimų salę. Lydimi per dešimtis salių, patirsite nepamirštamą dvasinę, kultūrinę ir pažintinę kelionę po „rojaus karalystę“. Taip pat jums bus pasiūlyta aplankyti Drepung vienuolyną, esantį už 10 kilometrų į vakarus nuo centrinės Lhasos. Būtent čia buvo Dalai Lamos rezidencija, kol penktasis Dalai Lama pastatė Potala rūmus. Nuostabiame kraštovaizdyje įsikūrusiame vienuolyne galėsite stebėti vienuolių gyvenimą, maldas ir religines ceremonijas. Po ekskursijos sugrįšite į viešbutį, kur šiek tiek pailsėję būsite pakviesti į vietos restoraną atsisveikinimo vakarienei. Nakvynė viešbutyje.
indija611 diena: Vietinis skrydis į Katmandu - Lumbini
Pusryčiai. Pervežimas į Lhasa oro uostą. Skrydis į Katmandu. Pervežimas į Lumbini. Lumbini – budistų šventyklų kompleksas pietų Nepale, Rupandehio rajone, žymus kaip budizmo pradininko Sidhartos Gautamos gimimo vieta. Tai vienas iš 4 švenčiausių budizmo piligrimystės centrų.  Vietovę lanko ne tik budistai, bet ir hinduistai, kurie laiko Budą vienu iš Višnaus avatarų. 1997 m. Lumbinis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
12 diena: Lumbini - Varanasi
Pusryčiai. Apsilankymas Dievo Budos šventykloje (Temple of Lord Buddha). Pervežimas į Varanasi (Indija). Varanasis (Varanasi) – tai miestas, įsikūręs prie Gango upės šiaurės Indijoje, Utar Pradešo valstijoje (1,2 mln. gyventojų). Anksčiau miestas buvo vadinamas Benaresu. Miestas buvo įkurtas apie VII a. pr. Kr. ir buvo senovinės Indijos valstybės Kaši sostinė. Tai yra svarbus istorinis ir kultūros centras. Kasmet čia suplūsta apie 1 mln. induistų ir budistų piligrimų. Induistai laiko Varanasį švenčiausia Žemės vieta. Pagal legendą, induistų dievas Šiva šioje vietoje sukūręs pirminę žemę pasaulio pradžioje. Varanasis yra vienas iš septynių šventųjų miestų, jame yra per 1000 šventyklų. Varanasio kultūra susijusi su Gango upe ir jos religine reikšme. Kas rytą, brėkštant, minios maldininkų laiptuotomis terasomis leidžiasi link šventosios Gango upės atlikti religinių ritualų. Nušvitus pirmiesiems saulės spinduliams tikintieji, norėdami nuplauti visas nuodėmes, pasineria į Gango vandenis, taip pat semiasi šios upės vandens. Daugybė senų ir ligotų žmonių atvyksta į šią šventą vietą numirti, po mirties jų palaikai sudeginami ant upės kranto, o pelenai išbarstomi virš upės. Nakvynė viešbutyje.
indija713 diena: Varanasi
Labai anksti ryte kruizas Šventa Gango upe. Grįžus į viešbutį – pusryčiai. Po pusryčių pažintis su Varanasi miestu: Kashi Vishwanath šventykla, dar vadinama Auksine, Durgos šventykla – deivei Durgai, Tusi Manas šventykla ir kt. Po to, ekskursija į Sarnath miestą. Sarnathas – miestas Indijoje, Utar Pradeše, 13 km į šiaurės rytus nuo Varanasio, netoli Gangos ir Gomati upių santakos. Sarnathas žymus kaip vienas iš svarbiausių budizmo religinių centrų – čia Buda paskelbęs savo pirmąjį pamokslą apie dharmą, kuriame išdėstęs budizmo pagrindus, čia susikūrė pirmoji budistų sangha. Dabar Sarnathas yra svarbus piligrimystės centras, kuriame lankosi budistai ir keliautojai iš viso pasaulio. Čia stovi VI a.Dhameko stupa, senosios Dharmaradžikos, Čaukhandi stupos, Mulagandhakuti viharos griuvėsiai (pasakojama, kad ten liūčių laikotarpiu glausdavęsis Buda), Ašokos stulpas (apgadintas musulmonų, jo kapitelis su 4 liūtais 
saugomas Sarnatho muziejuje). Yra Mrigadavos parkas, kur, kaip teigiama, pirmąjį pamokslą skelbė Buda. Veikia keleto šalių budistiniai vienuolynai, archeologijos muziejus. Greta Sarnatho yra ir džainų piligrimystės vieta – 11-ojo tirthankaro Šrejanasanathos gimimo vieta ir šventykla. Grįžę į Varanasį vakare galėsite stebėti Arti ceremoniją. Arti („nakties šalintojas“) – hinduistinis ritualas, aukojimo (pūdžos) dalis, kuomet dievybei yra aukojama žibintų skleidžiama šviesa. Tam naudojami specialūs žibintai, kurių dagčiai įmerkti į ghi arba kamparą. Arti ritualą lydi maldos, muzika, smilkalų aukojimas. Arti ritualas išsivystė iš vedinių somos aukojimo praktikų (jadžna), kurių metu į šventąją ugnį buvo liejama soma bei ghi. Šventyklose naudojamos arti lėkštės, kurios pradžioje keliamos priešais dievybių mūrti, o paskui nešamos palei susirinkusius maldininkus, o šie rankomis sklesteli link savęs liepsnas, kurios, kaip tikima, apvalo sielą. Įspūdingos arti ceremonijos kiekvieną vakarą vyksta Varanasyje, Dašašvamedhos ghate, kur arti su masyviais žibintais ir smilkalinėms atlieka gausus šventikų būrys. Nakvynė viešbutyje.
indija814 diena: Skrydis į Delį
Pusryčiai. Po pusryčių pervežimas į Varanasio oro uostą. Vietinis skrydis į Delį. Atvykus pažintinė ekskursija po Delio miestą. Šis miestas ne visada buvo Indijos sostinė, bet amžiais vaidino svarbiausią vaidmenį šalies istorijoje. Delis – tai ekskursija ir po praeitį, ir po ateitį. Pirmieji gyventojai savo pėdsakus jame paliko prieš 3000 metų. Induistai mano, kad būtent Delyje rutuliojasi daugelis įvykių, įamžintų senojoje epinėje poemoje “Mahabharata“. Didesnio svorio įgijęs tik XII a., britų valdomos Indijos sostine Delis tapo 1911 m. Miestą sudaro dvi atskiros dalys: Senasis Delis su savo spalvingais turgumis, siauromis gatvelėmis bei šventyklomis ir Naujasis Delis su plačiomis gatvelėmis, parkais, restoranais ir prabangiais viešbučiais. Senojo Delio “širdis” – Raudonasis fortas (Lal Qila), įtvirtinta valdovų rezidencija, didingiausias XVII a. paminklas. Delis neįsivaizduojamas be Džama mečetės, Radž Gato arba Triumfo arkos. Kitos lankytinos įžymybės: Lakšmi Narajanos šventykla, Qatab minaretas, Indijos vartai ir Prezidento rūmai. Nakvynė viešbutyje.

15 diena: Skrydis į Vilnių 
Labai ankstyvas pervežimas į Delio oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės kaina:  nuo 1679 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• angliškai kalbantis vadovas nuo atvykimo į Katmandu iki išvykimo iš Delio,

• visi pervežimai pagal programą,

• 13 nakvynių 3* viešbučiuose pagal programą su pusryčiais,

• įėjimo bilietai į visus lankomus objektus pagal programą,

• atsisveikinimo vakarienė tradiciniame restorane Lhasa mieste (10-tą dieną),

• informacinis paketas,

• dovanų paketas: maldos vėlevėlė ir popierinė maldos Lungta (išvertus reiškia "Vėjo žirgas". Išskleidus, kertant perkėlas dideliame aukštyje, atneša sėkmę ir ilgą gyvenimą),            

• lagaminų pernešimas kertant "Draugystės tiltą" Nepalo - Tibeto pasienyje,

• Tibeto kelionės leidimas,

• tibetiečio eksperto konsultacija kalnuose,

• vakarinė Arti ceremonija Varanasyje,

• rytinis kruizas Gango upe,

• pasivažinėjimas rikšomis Lumbinyje,

• visi valstybiniai, bei vietos mokesčiai,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai (numatomas skrydis maršrutu: Vilnius – Katmandu – Delis - Vilnius /su persėdimu Stambule) – nuo 682 EUR ,
• vietinio skrydžio bilietas (skrydis maršrutu Lhasa – Katmandu) – nuo 363 EUR ,

• vietinio skrydžio bilietas (skrydis maršrutu Varanasi – Delis) – nuo 60 EUR ,

• Nepalo viza - 25 USD (daroma atvykus į Katmandu),

• Tibeto viza - 85 USD (daroma atvykus į Katmandu),

• Indijos viza - 100 EUR (daroma Lietuvoje, ne vėliau kaip 30 dienų iki kelionės),
• sveikatos draudimas kelionės metu,

• leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokestis,
• pietūs ir vakarienės turo metu, gėrimai,
• arbatpinigiai, asmeninės išlaidos,
• papildomai siūlomos ekskursijos:
  * Apsilankymas Tibeto kultūros šou – 60 USD;  
  * Apžvalginis skrydis virš kalnų, įskaitant Everestą (iš Katmandu) – 210 USD (įskaitant pervežimus).

Pastabos:
• kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams .

srilanka1 diena: Skrydis į Kolombą
Skrydis iš Vilniaus į Kolombą su persėdimu Stambule.
2 diena: Kolombas – Vatala
Atvykimas į Kolombą. Oro uoste jus pasitiks mūsų partnerių atstovai ir apdovanos „Šventyklos medžio gėlių“ girliandomis. Būsite supažindinti su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį Vataloje (Wattala). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 
3 diena: Vatala – Pinavala  –  Dambula 
Pusryčiai. Išvyksite į Pinavalą  (Pinnawala). Atvyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą, įkurtą 1975 metais. Čia šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Vieni paaugę drambliukai siunčiami į įvairiausių šalių zoologijos sodus, kiti apmokomi darbui ir lieka Šri Lankoje. Išvykimas į Dambulą (Dambulla). Dambuloje aplankysite uoloje iškirstą šventyklą, vieną įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje, kurią I a. pr. Kr. pastatė karalius Valagambahu. Šventykloje yra daugiau kaip 150 Budos atvaizdų iš kurių įspūdingiausia 14 m aukščio uoloje iškalta skulptūra. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
srilanka14 diena: Dambula – Sigirija – Matale – Kandy 
Pusryčiai. Išvyksite į Sigiriją (Sigiriya) – tvirtovę uoloje vadinamą "Liūto uola", nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios "Debesų mergelių" freskos. Vykstama linkMatale. Turėsite galimybę aplankyti Matale prieskonių sodą, kur galėsite įsigyti įvairiausių prieskonių ir sužinosite kaip juos naudoti, taip pat aplankysite Batikos fabriką, kur galėsite įsigyti įspūdingų batikos gaminių. Atvykus į Kandy pradėsite apžvalginę ekskursiją po Kandy – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Pravažiuosite dirbtinio ežero pakrante, kuris buvo įrengtas 1807 m. valdant karaliui Sri Vikrama Rajasingha. Aplankysite Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų (šį dantį galima pamatyti tik kartą metuose, rugpjūčio mėnesį, Perahera šventės metu). Vakarienė ir tradicinių šokių pasirodymas. Nakvynė viešbutyje.
srilanka25 diena: Kandy – Peradenija – Nuvara Elija
Pusryčiai. Išvyksite į Peradeniją, kur apsilankysite didžiausiame Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjame botanikos sode, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėjomis bei gausia orchidėjų  kolekcija. Traukiniu išvyksite į Nuvara Eliją, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausią Šri Lankos kalnų kurortą ir pagrindinį arbatos pramonės centrą. Vakare aplankysite arbatos plantacijas ir fabriką. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
6 diena:  Nuvara Elija – Ella – Yala
Pusryčiai. Tęsiama pažintis su Nuvara Elija. Išvyksite link Yala. Pakeliui turėsite nepakartojamą galimybę pasigrožėti viena iš pačių gražiausių vietovių Šri Lankoje – „Ella"dauba (Ella Gap), kuri apsupta įspūdingomis kalnų grandinėmis. Antroje dienos pusėje atvyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
srilanka37 diena: Yala – Galle – kurortas prie jūros
Pusryčiai. Ankstyva išvyka džipais po patį didžiausią ir žymiausią nacionalinį parką Šri Lankoje –Yala, esantį šios salos pietryčiuose. Šiame nacionaliniame parke organizuojamos dienos ir nakties išvykos (safariai), kur galima pamatyti laisvėje gyvenančius gyvūnus (laukinius dramblius, buivolus, leopardus, elnius, krokodilus, gausybę paukščių). Po safario, pakeliui į Bentotą / Beruvalą, dar aplankysite Galle – vieną iš seniausių uostų šalyje. Atvyksite į viešbutį pakrantėje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
8 – 10 dienos: Poilsis prie jūros 
Pusryčiai. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viebutyje.   
11 diena: Skrydis iš Kolombo
Pusryčiai. Išvykimas į Kolombą. Apžvalginė ekskursija po Kolombą, kuris vadinamas Azijos vartais. Miestas buvo įkurtas arabų pirklių, įtvirtintas portugalų, užkariautas olandų, anglų kolonijos laikais tapo s  ostine. Išlaikęs kolonijinių laikų dvasią persipinusią su induizmo ir budizmo religijomis bei tradicijomis, Kolombas yra šiuolaikinis verslo centras. Laisvas laikas. Pervežimas į Kolombo oro uostą. Skrydis į Vilnių per Stambulą.
12 diena: Sugrįžimas į Lietuvą
Sugrįžimas į Lietuvą.
 
Kelionės kaina 1 asmeniui – 1049 EUR
Priemoka už 5* viešbutį poilsio metu – 105 EUR

Pasirinkite kelionės datą:
 

Top kaina -
Kelionės kaina 1049.00
Vienvietis kambarys -
Vaikas iki 0 m. (2 suaug.) 0.00
Kaina trečiam asmeniui -
 

 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 5 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis turo metu,
• 4 nakvynės 4*/5* viešbutyje pakrantėje su pusryčiais ir vakarienėmis,
• vadovo iš Lietuvos paslaugos visos kelionės metu,
• anglakalbio/rusakalbio vietinio kelionės vadovo paslaugos turo metu,
• tradicinis šokių pasirodymas,
• 2 mineralinio vandens buteliai kiekvienam kasdien,
• speciali išvykimo dovana.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 720 EUR),
• Šri Lankos viza ~35 JAV doleriai,
• įėjimo bilietai į visus mokamus objektus pagal programą (110 USD mokama vietoje),
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.
Pastabos:
• kelionę galima pratęsti poilsiu pakrantėje,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams
Svarbu:
• kelionė vykdoma susirinkus ne mažesnei kaip 10 asmenų grupei,
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

ekvadoras1 diena. Skrydis į Kitą (Ekvadoras)
Skrydis iš Lietuvos/Lenkijos į Ekvadoro sostinę Kitą. Atvyksite į Kito tarptautinį oro uostą, kur jus pasitiks musų partnerių atstovas. Individualus pervežimas į 4+* viešbutį. Poilsis po kelionės. Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Kitas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Kito miestą. Miestas garsėja kolonijinio stiliaus architektūra ir spalvingu gatvės gyvenimu. Ekvadoro sostinė Kitas buvo įkurtas 16 amžiuje ant inkų miesto griuvėsių ir išsidėstęs 2800 metrų virš jūros lygio. Nežiūrint į 1917 metų žemės drebėjimą mieste yra geriausiai išsilaikęs ir ekvadoras1mažiausiai pakitęs istorinis  senamiestis visoje Lotynų Amerikoje. Turtinga Kito architektūra yra ispanų, italų, maurų, flamandų ir vietinių tautų stilių derinys. Menininkai ir architektai dirbo su medžiu ir akmeniu norėdami įamžinti pačius svarbiausius religinius įvykius. Po šios apžvalginės ekskursijos jūs suprasite, kodėl Kitas buvo pirmas miestas pasaulyje įrašytas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Kitas gavo savo pavadinimą nuo indėnų genties gyvenusios šiame  regione dar  ilgą laiką  prieš ispanų užkariavimą. 1533 metais Sebastián de Benalcazar užkariavo miestą, kuris buvo pirmoji inkų imperijos sostinė, o 1541 metais įgavo Ispanijos miesto statusą. Jo pilnas pavadinimas - San Francisco de Quito.  Pranciškonų ordinas buvo pirmasis įsitvirtinęs Kite ir nedelsiant pradėjęs statyti vienuolyną, kuris su laiku tapo tikru švietimo ir kultūros centru ir netgi turėjo savo nuosavas tapybos ir skulptūros mokyklas. Aplink pagrindinę miesto aikštę Plaza Grande išsidėstę svarbiausi pastatai šalyje - katedra, Prezidento rūmai, Arkivyskupo rūmai ir Rotušė. Tai pat aplankysite geriausią kolonijinio meno pavyzdį mieste - Jėzuitų šventyklą, kuris fasadas išraižytas įmantriais raižiniais. Kite yra daug kontrastų ir tuo jūs įsitikinsite apsilankę senuose ir naujuose miesto rajonuose. Pietūs restorane. Šiame mieste yra dvi vietos kuriose galima pabūvoti ekvatoriuje (pusiaujas) ir jūs aplankysite jas abi. Vyksite į „pasaulio vidurį“ – muziejų po atviru dangumi, kuriame pastatytas Ekvatoriaus Linijos monumentas Mitad del Mundo, skirtas 1736 metų geodeziniai ekspedicijai atminti, kuri ir nustatė, kad čia praeina pusiaujas - įsivaizduojama linija, esanti vienodu atstumu nuo Žemės ašigalių.  Taip pat užsuksite į netoliese esantį Inti-Nan muziejų, kuriame susipažinsite vietine kultūra ir išmėginsite interaktyvias atrakcijas, kurios paaiškins pusiaujo įtaką natūralios gamtos jėgoms. Nakvynė 4+* viešbutyje.
ekvadoras23 diena Kitas – Kotopaksio nacionalinis parkas – Banos
Pusryčiai. Išvyksite į Kotopaksio nacionalinį parką, kuris išsidėstęs 33 393 hektarų plote. Pakeliui aplankysite autentiškus kaimelius. Parkas buvo įkurtas 1975 metais ir priklauso Pičinčos ir Kotopaksio provincijoms. Šio parko teritorijoje yra Ruminyaui ir Sincholagua ugnikalniai ir Limpiopungo ežeras, bet žinoma garsiausias čia Cotopaxi ugnikalnis, kurio aukštis siekia 5897 metrus. Apie šio vulkano aktyvumą paminėta dar 1534 metų įrašuose, kai kankistadorai atvyko į vietą dabar vadinamą Ekvadoru. Šiame parke galėsite pamatyti daug rūšių paukščių, įskaitant tokią retą kaip Baltakaklis Ibis, kuriu likę tik 100 vienetų. Pietūs restorane. Pratęsite kelionę į Banos miestelį. Nakvynė 4* viešbutyje.
4 diena Banos – Riobamba
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Banos. Tai turistinis miestelis išsidėstęs slėnyje su kriokliais ir karštomis versmėmis, šalia Tungurahua ugnikalnio, kurio aukštis 5016 metrų. Turėsite trumpą turą ir aplankysite miesto centrą su maloniu subtropiniu klimatu. Vėliau pradėsime savo kelionę prie krioklių, įskaitant Agoyan, Puertas del Cielo (Padangių vartai), Manto de la Novia ( nuotakos nuometas), Pailón del Diablo (Velnio keptuvė). Po pietų išvyksite į Riobamba miestą, kuriame aplankysite centrinę aikštę, Katedrą, Rotušę ir Ekvadoro vyriausybės rūmus. Nakvynė 4* viešbutyje.
ekvadoras35 diena. Riobamba – Ingapirka – Kuenka
Pusryčiai. Anksti ryte vyksite į Alausi miestelį iš kurio pradėsite apžvalginę kelionę po vaizdingas apylinkes Nariz del Diablo (Velnio Nosies) traukiniu. Pakeliui padarysite keletą sustojimų, taip pat ir Balbanera bažnyčios lankymui. Tai įspūdingas pasivažinėjimas traukiniu, palaipsniui zigzagais leidžiantis nuo kalnų ir vingiuojant aplink uolas. Kitas kelionės taškas - tai Ingapirka griuvėsiai, kurie yra didžiausias ir svarbiausias archeologinis kompleksas Ekvadore išlikęs nuo inkų imperijos laikų. Griuvėsiai datuojami XV ir XVI amžiais. Teritorijoje galite pamatyti architektūrinių objektų įvairovę, tarp kurių yra 37 metrų ilgio ir 12 metrų pločio Saulės šventykla, kuri turi elipsinės formą ir buvo naudojama atlikti apeigas ir ritualus. Be to, jūs galėsite pamatyti seniausią pastatą Ingapirkoje - Pilaloma, statinį, sudarytą iš stačiakampių kambarių. Po apsilankymo griuvėsiuose atvyksite į Kuenka miestą. Laisvas vakaras. Nakvynė 4* viešbutyje.
6 diena. Kuenka
Pusryčiai. Apžvalginis turas po Kuenka miestelį. Pakilsite į Turi kalvą pasigrožėti puikia panorama. Turo metu pamatysite pagrindinę miesto aikštę, Naująją Katedrą, spalvingą Gėlių turgų ir Plaza del Carmen aikštę. San Sebastian aikštėje užsuksite į šurmuliuojantį amatininkų turgų. Kuenka garsėja nagingais amatininkais, gaminančiais puikius keramikos, juvelyrikos dirbinius, dailiai siuvinėtus tekstilės gaminius ir rūbus, bei garsiąsias Panamos skrybėles. Taip pat aplankysite Centrinio banko muziejų pastatytą ant inkų rūmų griuvėsių ir kur dabar vyksta įvairios archeologijos, meno ir folklioro parodos. Nakvynė 4* viešbutyje. 
ekvadoras47 diena. Kuenka – Kachasas – Kitas
Pusryčiai. Išvyksite į Kachaso nacionalinį parką. Kachaso nacionalinis parkas (Parque Nacional El Cajas) – saugoma gamtos teritorija Asuajaus provincijoje, Andų kalnuose. Plotas 285 km². Parkas apima Andų aukštikalnių sritis tarp 3100-4450 m aukščio. Būdingas kraštovaizdis – Andų kalnų tundros ir pievos (paramos). Aukščiausia viršukalnė parke – Architektų kalnas (Cerro Arquitectos, 4450 m). Telkšo apie 270 ežerų ir lagūnų (didžiausias – Luspa, 78 ha). Taip pat gausu trogų, griovų ir kitų ledyninių darinių. Iš čia ištekančios Tomebambos ir Janunkajaus upės priklauso Amazonės baseinui, o Balao ir Kanjaras – Ramiojo vandenyno baseinui. Kachaso nacionaliniame parke yra retų bei endeminių augalų rūšių. Čia prieglobstį randa įvairūs gyvūnai ir paukščiai: Andų kondoras, didysis kolibris, puma, koatis, paka ir kt. Parkas įtrauktas į Ramsar pasaulio šlapynių sąrašą. Pietūs. Antroje dienos pusėje, sugrįžus į Kuenką, pervežimas į Mariscal Lamar oro uostą ir skrydis į Kitą. Atvykus jus pasitiks mūsų partnerių atstovas ir padės įsikurti 4+* viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
8 diena. Skrydis į Lietuvą /Lenkiją
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Kelionės kaina: nuo 2594 EUR 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• vietinio skrydžio Kuenka – Kitas bilietai,

• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,

• 7 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais turo metu,

• maitinimas turo metu pagal programą,

• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos viso turo metu,

• įėjimo bilietai į visus lankomus objektus pagal programą,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 1170 EUR) ,

• papildomos nakvynės 4* viešbutyje Kito,

• sveikatos draudimas kelionės metu,

• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:

• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje, kai 1 EUR = 1.10 USD

• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.  

Svarbu:

• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui ar pasirinkus sukštesnės kategorijos viešbutį, kelionės kaina gali keistis,

• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keisti.

1 diena. Skrydis į Pekiną
Skrydis į Pekiną.
2 diena. Atvykimas į Pekiną
chinaAtvykimas į Pekiną. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Pekinas
Pusryčiai. Ekskursija aplankant miesto centre esančią vieną didžiausių ir žinomiausių aikščių pasaulyje – Tiananmenio aikštę (išvertus iš kinų kalbos tai reikštų Dangaus ramybės vartai), kurioje telpa apie 1 mln. žmonių. Ši aikštė išgarsėjo po 1989 06 04d. kruvinų įvykių, kuomet kinų valdžia žiauriai susidorojo su taikia demonstracija. Toliau lankomi Imperatoriaus Žiemos rūmai – Gugun, kurie dar žinomi kaip Uždraustasis miestas. 1987 m. rūmai įtraukti į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir dabar žinomi kaip meno muziejus, turintis didelę Kinijos meno kolekciją. Pietūs "Pekino anties" restorane. Po pietų aplankoma Dangaus šventykla Tiantan, 1998m. įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje. 
china14 diena. Pekinas – Didžioji Kinų siena – Pekinas 
Pusryčiai. Išvykimas prie Didžiosios Kinų sienos, vienos įspūdingiausių Kinijos įžymybių. Tai didžiausias rankų darbo statinys pasaulyje. Nuo 1987 m. Didžioji Kinų siena yra įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sarašą. Pietūs. Po pietų lankomi Imperatoriaus Vasaros rūmai Yiheyuan. Vėliau apžiūrimi 2008 m. vasaros olimpiadai Pekine pastatyti stadionai "Paukščio lizdas" ir "Vandens kubas". Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Vakare pagal pageidavimą už papildomą mokestį galima apsilankyti Pekino operoje*. Nakvynė viešbutyje.
5 diena. Pekinas
Pusryčiai. Lankoma Yonghe Lama šventykla, dar vadinama Harmonijos ir Taikos rūmais. Šventyklos puošmena didžiulė Budos Maitrėjos statula, pagaminta iš sandalmedžio kamieno. Pasivaikščiojimas Dashilan, viena seniausia Pekino komercine gatve. Pervežimas į traukinių stotį. Naktiniu traukiniu išvykimas į Sianį. Naktis traukinyje.
china26 diena. Pekinas – Sianis 
Atvyksite į Sianį – senąją Kinijos sostinę. Pervežimas į viešbutį. Pietūs. Ekskursija po miestą: Didžioji gynybinė siena – tai Sianio miesto simbolis, didžiausia Mingų dinastijos (XVI a.) siena Kinijoje. Ji tęsiasi ~13 km, yra ~12 m aukščio. Maždaug senamiesčio gatvės pločio siena patogi poilsiui ir pramogoms: čia renkasi atsikvėpti vietiniai gyventojai, apsižvalgyti – turistai. Vėliau lankomas istorijos muziejus arba miesto parkas. Vakare pasivaikščiojimas senąja Wenhua Jie gatve. Nakvynė viešbutyje.
7 diena. Sianis
Pusryčiai. Ekskursija į Banpo – neolito laikų žmonių gyvenvietę. Tam, kad radiniai būtų apsaugoti nuo oro permainų ir juos galėtų pamatyti lankytojai, buvo įkurtas Banpo muziejus. Vėliau pažintis su Terakotos armija – vienu iš garsiausių XX a. archeologinių radinių. Tradiciniai Šensi provincijos pietūs, kurių metu bus ragaujami įvairių rūšių koldūnai. Po pietų aplankoma unikaliausia ir seniausia Didžioji Laukinių Žasų pagoda – statyta VII a., valdant Tang dinastijai. Pagoda laikoma to meto architektūros šedevru. Nakvynė viešbutyje.
china38 diena. Sianis – Luoyang
Pusryčiai. Pervežimas į geležinkelio stotį. Kelionė traukiniu į Luoyang – miestą Kinijos centrinėje dalyje, Henano provincijos vakaruose. Jis buvo šalies sostinė trylikos dinastijų valdymo laikais – net 1529 metus ir didžiuojasi beveik penkių tūkstančių metų istorija. Miestas laikomas seniausia Kinijos sostine. Pietūs. Po pietų lankomos Longmeno grotos, čia, smiltainio uolose, 494 m. buvo įkurtas vienas iš didžiausių budizmo vienuolynų Kinijoje. Šiose grotose iki šių dienų išliko 43 pagodos, 150 tūkstančių šventųjų paveikslų ir skulptūrų. Valdant Tang ir Song dinastijoms, kinų meistrai šią vietovę pavertė milžiniška budistine šventykla. Uolose iš akmens buvo išskaptuotos įvairaus dydžio Budos skulptūros. Vėliau vykstama prie budistų Baltojo Arklio šventyklos Baimasi (apžiūrima iš išorės). Šventykla buvo pastatyta saugoti šventiesiems budistų raštams, kuriuos, pasak legendos, ant balto arklio atgabeno du budistų vienuoliai. Nakvynė viešbutyje.
9 diena. Luoyangas – Suzhou
Pusryčiai. Ekskursija į Šaolino vienuolyną. Tai kinų budistų vienuolynas, dar vadinamas Čan budizmo ir to paties pavadinimo kovos meno lopšine. Šaolino vienuolynas pastatytas VI a., valdant imperatoriui Xiaowan. Apie 527 m. į vienuolyną atvyko budizmo adeptas iš Indijos Bodhidharma, kuris laikomas Čan budizmo pradininku Kinijoje. Apžiūrimas Pagodų miškas Ta Lin – Šaolino vienuolių kapinės, kuriose išliko 260 antkapių – stupų. Pietūs. Po pietų galimybė stebėti Šaolino vienuolių Kung fu (Ušu) pasirodymą. Pervežimas į traukinių stotį ir išvykimas į Suzhou. Naktis traukinyje.
china410 diena. Suzhou
Atvyksite į Suzhou – miestą, galintį pasigirti ilga ir spalvinga istorija, įkurtą maždaug prieš 2500 m. Dėl jame esančių kanalų, akmeninių tiltų, pagodų ir nuostabių sodų, šis miestas  dar vadinamas Rytų Venecija. Čia mėgo gyventi ir lankytis kinų elitas. Legendinis keliautojas Markas Polas teigė, kad tai yra vienas nuostabiausių ir aristokratiškiausių Azijos miestų, kokius jam teko regėti. Pietūs. Pasivaikščiojimas po Kukliojo valdininko sodą. Vėliau lankomas Šilko muziejus. Nakvynė viešbutyje.  
11 diena. Suzhou – Hangzhou - Šanchajus 
Pusryčiai. Ekskursija į Žvejo sodą. Išvykimas į Hangzhou – miestą rytų Kinijoje, prie Fuchunjiang upės žiočių ir Didžiojo kanalo. Pietūs. Ekskursija po Hangzhou: iškyla kateriu po Sichu ežerą, vėliau aplankoma Dvasios prieglobsčio šventykla, Šešių harmonijų pagoda – 60 m aukščio medinė pagoda, lig šiol išlaikiusi savo autentiškumą, statyta 960 m. Pietūs. Taip pat aplankomas ir vienintelis Kinijoje arbatos muziejus, kurį sudaro penki skyriai: arbatos istorijos, rūšių, paruošimo, arbatos servizų ir papročių. Čia pavaizduota visa Kinijos arbatos kultūra. Pervežimas į Šanchajų. Nakvynė viešbutyje.
china512 diena. Šanchajus 
Pusryčiai. Šanchajus – didžiausias Kinijos ir septintas pagal dydį miestas pasaulyje. Miestas išsidėstęs prie Jangdzės upės žiočių, rytinėje Kinijos dalyje. Šanchajus – vienas svarbiausių šalies pramonės centrų, stambus transporto mazgas, turintis didžiulį uostą. Ekskursija po Šanchajaus miestą, aplankant Džiaugsmo sodą Yuyuan, Nefritinio Budos šventyklą – vieną didžiausių Šanchajaus budistinių šventovių. Ją reprezentuoja iš brangaus akmens nefrito iškalta 1,9 m aukščio, 3 tonas sverianti Budos statula, kurią 1982 m. iš Mianmaro (Birmos) į Šanchajų atgabeno budistų vienuoliai. Pietūs. Vėliau lankoma Šanchajaus televizijos bokšto "Rytų perlas" apžvalgos aikštelė bei Šanchajaus istorijos muziejus. Savarankiškas pasivaikščiojimas po prekybinę pėsčiųjų gatvę Nanjing Lu. Nakvynė viešbutyje.
13 diena. Šanchajus
Pusryčiai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
14 diena. Grįžimas į Lietuvą
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo  1306 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• traukinio bilietai (Pekinas – Sianis;  Luoyang - Suzhou (miegamos vietos)),

• traukinio bilietai (Sianis- Luoyang (sėdimos vietos)),

• visi pervežimai pagal programą,

• 12 nakvynių 4* viešbučiuose su pusryčiais,

• 9 pietūs,

• ekskursinė programa,

• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,

• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• tarptautinių skrydžių bilietai,

• Kinijos viza ~ 80 EUR ,

• individualūs pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas atvykimo ir išvykimo dieną,

• sveikatos draudimas kelionės metu,

• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,

• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:

• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,

• turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės,

• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:

• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,

• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,

• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

rio1 diena: Skrydis į Rio de Žaneirą
Skrydis į Rio de Žaneirą su persėdimu Europos mieste.
2 diena: Rio de Žaneiras
Atvyksite į Rio de Žaneirą. „ Dievas sukūrė pasaulį per šešias dienas, o septintą Jis sukūrė Rio de Žaneirą“ – taip sako patys brazilai apie savo mylimą, fantastišką miestą. Rio de Žaneiras – nepasiekiama Ostapo Benderio svajonė! Baltų kelnių, geltonų batų, karnavalų ir beprotiško grožio mulačių miestas. Lengvumo ir nerūpestingo gyvenimo jausmas nepaliks jūsų nei minutei!
Jus pasitiks oro uoste ir padės įsikurti viešbutyje. Po to ekskursija į braziliškų brangakmenių muziejų – fabriką “ Štern”. Nakvynė viešbutyje.
rio13 diena: Rio de Žaneiras
Pusryčiai. Šiandien jūsų lauks apžvalginė ekskursija po Rio ir pasiplaukiojimas laivu po Guanabara įlanką. Pagrindinės miesto įžymybės: Kandelarijos bazilika, Marakano stadionas, San Sabastiano katedra, Nacionalinis meno muziejus, zoologijos parkas ir dar daug kitų architektūros ir meno kūrinių puošiančių miestą. Pageidaujant galėsite apsilankyti “sambodrome”, kur kasmet vyksta garsiausias pasaulyje Rio karnavalas. Už simbolinį 3 dolerių mokestį galėsite pasimatuoti garsiausių pasaulyje sambos mokyklų kostiumus. Iš centro vyksite į Marina da Glorija prieplauką, kur ir prasidės pažintis su Nitero ir Tižuka rajonais, kur randasi Korkovado kalnas su garsiąja Jėzaus Kristaus skulptūra – Rio de Žaneiro simboliu. Taip pat grožėsitės Urka rajonu, kurio pagrindinis simbolis Cukraus galvos kalnas, ilgiausias pasaulyje tiltas Rio Niteroi, kurio ilgis 18 km. Po ekskursijos poilsis žymiajame Kopakobanos paplūdimyje. Vakare siūlome apsilankyti **“Mulačių šou” ir **“Sambos šou”. Nakvynė viešbutyje.
rio24 diena: Rio de Žaneiras
Pusryčiai. Ši diena skirta pažinčiai su Korkovado kalnu, Tižuka tropiniu mišku ir Rio pliažais. Guanabara įlanka yra vandens vartai į Braziliją ir žavi turistus savo nepakartojamų salų kalvų grožiu. Tižuka – tropinis miškas su nepaprasta floros ir faunos gausa. Ir pagaliau Korkovado kalnas su Jezaus Kristaus statula, kuri tarsi sklendžia virš miesto 710 metrų aukštyje. Po to aplankysite Rio pliažus. San Konrado pliaže populiarus sklandymas virš vandenyno ir serfingas, pliaže Leblon – vandens sportas, o pliažuose Ipanema ir Kopakabana – burlentės. Antra dienos pusė – laisvas laikas. Poilsis prie vandenyno. Pageidaujantiems papildomos ekskursijos:
1)**Pasikėlimas į Cukraus galvos kalną (funikulieriumi. Apie 3 val.). Cukraus galvos kalno aukštis 395 metrai, todėl pasikėlus į viršų prieš jus atsivers nepakartojama įlankos, kalnų, salų, vandenyno ir žinoma Jėzaus skulptūros panorama.
2)**Ekskursija į botanikos parką (apie 4 val.) Rio botanikos parke, užimančiame 141ha sukaupta daugiau kaip 7000 rūšių augalų. Parko simbolis – 1809 metais Karaliaus John VI pasodinta karališkoji palmė. Parke puikiai dera alėjos, paslaptingos statulos ir monumentai, mini ežerėliai ir fontanai. Pedro Gordilio alėjoje auga Brazilijos simbolis – medis Pau Brasil, o ežere Freia Leandro, pavadinto pirmojo botanikos parko direktoriaus vardu, lankytojus žavi nepaprasto grožio vandens lelijos Viktorija Regia.
Nakvynė viešbutyje.
rio35 diena: Rio de Žaneiras – Igvasu
Pusryčiai. Laisvas laikas arba pageidaujantiems ekskursijos pasirinktinai:
1)**Ekskursija į Niteroi (apie 3 val.). Niteroi miestas, išsidėstęs kitoje Guanabara įlankos pusėje nei Rio, todėl vykdami į šią pažintinę ekskursiją turėsite nepamirštamą galimybę pravažiuoti vienu iš ilgiausių pasaulyje tiltų Rio Niteroi. Aplankysite didžiausią žuvų turgų, pasigrožėsite vaizdinga San Fracisko įlanka su jachtklubais ir žvejų kaimeliais. Taip pat aplankysite pagrindinę pakrantės apsaugos tvirtovę Fortaleza de Santa Cruz.
2)**Rio de Žaneiras iš paukščio skrydžio (malūnsparniu. apie 15 min.). Unikali galimybė pamatyti visą Rio grožį iš paukščio skrydžio.
Antroje dienos pusėje pervežimas į oro uostą. Skrydis iki Igvasu krioklių (apie 1val.45min).  Atvykus jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Poilsis prie baseino. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Igvasu kriokliai (iš Argentinos pusės)
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į ekskursiją po Igvasu krioklius (Argentinos pusė. Apie 7val.). Igvasu – „Didysis vanduo“ – septintas pasaulio stebuklas.  Egzotiškiausias pasaulyje paminklas sukurtas pačios gamtos, vietoje kur susitinka trys valstybės Argentina, Brazilija ir Paragvajus. Igvasu upė pradeda savo kelią atlantinėje Brazilijos pakrantėje ir teka gilyn į žemyną 1320 km. Upės plotis siekia 4 km. 275 atskiri kriokliai krenta iš didingo aukščio ir pats įspūdingiausias „Velnio gerklė“ susidedantis iš 14 atskirų 100m pločio srovių krenta į patį dugną esantį 82 metrais žemiau. Specialiu tilteliu galėsite prieiti prie pat šio krioklio. 
1)Pageidaujantys sustiprinti įspūdį gali rinktis turą **„Didysis nuotykis“ (apie 1 val.) ir pripučiama valtimi praplaukti po kriokliais. Atgal grįšite sunkvežimiais keliu, einančiu per džiungles, kur galėsite pamatyti, išgirsti ir pajusti tikrą džiunglių gyvenimą. Šie įspūdžiai nepaliks jūsų niekada.
Grįšite į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
rio47 diena: Igvasu kriokliai (iš Brazilijos pusės) – Rio de Žaneiras
Pusryčiai. Išvykimas į Igvasu nacionalinį parką, didžiausią pietų Brazilijoje. Išvyka pėsčiomis subtropikų mišku link Igvasu upės, priešais atsivers nuostabus panoraminis vaizdas į krioklius tiek iš Argentinos, tiek iš Brazilijos pusės.
1)Pageidaujantys gali pasigrožėti kriokliais ir džiunglėmis iš **paukščio skrydžio (malūnsparniu, apie 15 min.)
2)**Apsilankymas „Paukščių parke“ (apie 2 val.).  Paukščių parkas, kur tarp tropinių miškų laisvai skraido ryškiaspalvės papūgėlės aros, tukanai, drugeliai. Penkių hektarų plote jų gyvena daugiau kaip 500 rūšių.
Antroje dienos pusėje pervežimas į oro uostą ir skrydis į Rio de Žaneirą. Įsikursite viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Rio de Žaneiras
Pusryčiai. Laisvas laikas. Poilsis Ipanema arba Kopakobana pliažuose. Nakvynė viešbutyje.
9 diena: Rio de Žaneiras
Pusryčiai. Laisvas laikas. Poilsis Ipanema arba Kopakobana pliažuose. **Vakarienė garsiame ir egzotiškame restorane „Marius Degustare“, kurio vizitinė kortelė – jūros gėrybių ir tradiciniai mėsos patiekalai. Nakvynė viešbutyje.
10 diena: Rio de Žaneiras
Pusryčiai. Laisvas laikas. Poilsis Ipanema arba Kopakobana pliažuose. Nakvynė viešbutyje.
11 diena. Skrydis į Lietuvą.
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
12 diena. Atvykimas į Lietuvą
Persėdimas Europos mieste. Skrydis į Lietuvą.

Kelionės kaina: nuo 1721 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 9 nakvynė 4* viešbučiuose su pusryčiais turo metu,
• maitinimas nurodytas programoje,
• visos ekskursijos nurodytos programoje,
• įėjimo bilietai į Korkovado, Guanabarą ir Igvasu nacionalinį parką
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos (išskyrus Igvasu nacionalinį parką) ,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 620 EUR),
• vietinių skrydžių bilietai Rio de Žaneiras – Igvasu – Rio de Žaneiras (nuo 187 EUR),
• papildomos ekskursijos pasirinktinai,
• maitinimas nenurodytas programoje,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,
• papildomos ekskursijos – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

buenos1 diena: Skrydis į Buenos Airės
Skrydis į Buenos Airės su persėdimu Europos/Azijos mieste.
2 diena: Buenos Airės
Atvyksite į Buenos Airių tarptautinį oro uostą, kur jus pasitiks musų partnerių atstovas. Individualus pervežimas į viešbutį. Poilsis po kelionės. Antroje dienos pusėje prasidės jūsų pažintis su miestu. Apžvalginė ekskursija po Buenos Aires su rusakalbiu gidu. Lankomi objektai: pagrindinė miesto aikštė Plaza de Mayo, Vyriausybės rūmai (Casa Rosada), Rotušė (Cabildo), Katedra. Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Buenos Airės
Pusryčiai. Toliau tęsite savo pažintį su šiuo nuostabiu miestu. Vyksite į vieną populiariausių rajonų San Telmo, garsėjantį La Boca gatve, kurioje dėmesį prikausto itin spalvingi namai. Po apžvalginės ekskursijos, kartu su vietiniu somelje pradėsite „ virtualų vyno turą“, kurio metu jis jums papasakos apie Argentinos vyndarystės istoriją ir ypatumus ir apie tai kas įtakojo, kad Argentina tapo vienu iš trijų svarbiausių vyno gamintojų „naujajame pasaulyje“. Degustacijos metu ne tik sužinosite apie visus argentinietiško vyno išskirtinumus, bet ir pasivaišinsite įvairių regionų užkandžiais. Ši pirma pažintis, padedant somelje, bus puiki pradžia tam, kas jūsų laukia šios kelionės metu. Vakare apsilankysite „Tango šou“, kur pasinersite į šio nepakartojamo argentinašokio ritmus kartu su kitomis poromis. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Buenos Airės – Neukenas
Pusryčiai. Anksti ryte pervežimas į oro uostą ir skrydis į Neukeną. Po atvykimo būsite pervežti į San Patricio del Chanar regioną – Patagonijos vyndarystės sostinę. Nežiūrint į tai, kad Patagonijos vyndariai yra vieni iš jauniausių pasaulio rinkoje, jie sugebėjo išsikovoti savo vietą ir šio tauraus gėrimo mėgėjų susidomėjimą. Patagonijos dirvožemis puikiai tinka Chardonnay ir Pinot Noir vynuogių rūšims auginti. Jūs apsistosite viešbutyje Valle Perdido, kur vynuogynų apsuptyje susilieja Patagonijos dvasia ir vyno magija.  „Valle Perdido Vine Resort“  yra Small Luxury hotels of the World ir Kiwi Collection narys ir pirmasis 5 žvaigždučių viešbutis Neukeno provincijoje. Ne tik gyvensite apsupti vynuogynų, bet ir galėsite dalyvauti visuose vyno gamybos procesuose: vynuogių rinkime, apdirbime, žaliavų paruošime, vyno gamyboje ir žinoma vynų degustacijose! Be to galėsite išbandyti vyno terapijos procedūras SPA centre. Antroje dienos pusėje dalyvausite profesionalioje degustacijoje. Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Neukenas
Pusryčiai. Ši diena skirta pažinčiai su vyno ūkiais. Aplankysite Grittini ir Schroeder šeimų,Patritti, del  Fin del  Mundo ir NQN vyno daryklas. Jei užteks laiko dar galėsite aplankyti istorinę Humberto Canale daryklą. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Neukenas – Mendosa
Anksti ryte pervežimas į oro uostą ir skrydis į Mendosa (per Buenos Aires). Atvykus įsikursite viešbutyje, o po to vakarienė viename iš geriausių vietos restoranų. 
Klimato privalumai, saulėtos dienos ir švelnios naktys bei vietos žmonių pastangos padarė Mendosą svarbiausiu vyno regionu visoje Pietų Amerikoje. Ji pripažinta viena iš aštuonių Pasaulio vyno sostinių ir yra pasaulinio Great Wine Capitals Global Wine Network tinklo narė. Nakvynė viešbutyje.
argentina17 diena: Mendosa
Pusryčiai. Susitikę su gidu, vynų specialistu, visai dienai išvyksite lankyti vyno daryklų Lujan de Cuyo ir Maipu regionuose, nes būtent čia yra įsikūrusios istorinės vyno daryklos, kur gaminami aukščiausios rūšies vynai. Andų kalnų peizažai padaro šį maršrutą dar labiau nepakartojamą. Aplankysite tris vyno daryklas su degustacijomis, o vienoje iš jų ir papietausite. Sužinosite viską apie vynuogių auginimą, gamybos procesus, apie kamščių ir taurių svarbą geriant vyną. Po saulės laidos grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Mendosa
Pusryčiai. Pervežimas į vyno lodžiją. Laisvas laikas. Poilsis SPA centre.
Michel Rolland, garsiausias pasaulyje vyno specialistas ir vyno daryklų Argentinoje bendrasavininkis yra pasakęs -  „Puiku, kad Argentinoje yra visko po truputį. Yra beveik viskas – balti, rožiniai ir raudoni vynai. Kiekviena šalis turi turėti savo individualumą ir Argentinos vyndarystėje tai be abejo – vynas iš Malbec vynuogių. Mes gaminame Merlot, Tempranillo, Cabernet ir Shyrah, bet Argentinos išskirtinumo pagrindas žinoma - Malbec.“ Nakvynė viešbutyje.
9 diena: Mendosa – Salta
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Saltą, vieną iš seniausių ir gražiausių Argentinos miestų. Jus perveš į viešbutį ir padės įsikurti. Vakare apžvalginė ekskursija po miestą. Nakvynė viešbutyje.
argentina210 diena: Salta – Kafajate
Pusryčiai. Visai dienai, Las Conchas upės slėniu,  išvyksite į svarbiausią vyndarystės regioną šiaurės Argentinoje – miestelį Kafajate. Jis apsuptas Andų kalnais iš visų pusių ir čia saulėta 360 dienų per metus. Atvykus – šio regiono premium klasės vynų degustacija. Cafayateslėnis yra 1700 – 2100 metrų  virš jūros lygio aukštyje ir per metus čia iškrenta ne daugiau kaip 150mm kritulių, kas ir įtakoja palankias sąlygas vynuogėms augti, bet turbūt esminis privalumas yra platus temperatūrų skirtumo diapazonas – vidutiniškai 23 laipsniai. Šaltos naktys ir šiltos, saulėtos dienos sudaro optimalias sąlygas vynuogių augimui. Šios oro sąlygos santykyje su skurdžiu, akmenuotu dirvožemiu suteikia vynui charakteringą sodrią spalvą, ryškų skonį ir aromatą. Nakvynė viešbutyje.
11 diena: Kafajate
Pusryčiai. Laisvas laikas. Norintiems rekomenduojame apsilankyti **El Esteco vyno ūkyje. Šis ūkis ir vyno darykla pirmauja regione vystant vyno turizmą ir yra įtrauktas į Argentinos šiaurės vakarų „vyno kelio“ maršrutą. Na, o jeigu jus domina senoji kultūra, buvusi čia iki ispanų užkariavimo, labai rekomenduojame aplankyti išnykusios Quilmes genties gyvenvietės griuvėsius, kurie yra netoli nuo Kafajate miestelio. Nakvynė viešbutyje.
12 diena: Kafajate – Salta – Buenos Airės
Pusryčiai. Pervežimas į Salta oro uostą ir skrydis į Buenos Aires. Atvykus būsite pervežti į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
13 diena. Skrydis į Lietuvą.
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
14 diena. Atvykimas į Lietuvą
Persėdimas Europos/Azijos mieste. Atvykimas į Lietuvą.

Garantuotas išvykimas jūsų pasirinktomis datomis

Kelionės kaina: nuo 2272 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 11 nakvynių 4*/5* viešbučiuose su pusryčiais,
• maitinimas nurodytas programoje,
• visos ekskursijos nurodytos programoje,
• degustacijos nurodytos programoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos Buenos Airėse,
• anglakalbio kelionės vadovo paslaugos turo metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 470 EUR),
• vietinių skrydžių bilietai Buenos Airės – Neukenas – Mendosa - Salta - Buenos Airės (nuo 476 EUR),
• papildomos ekskursijos pasirinktinai pažymėtos **,
• maitinimas nenurodytas programoje,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,
• papildomos ekskursijos – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

meksika1 diena: Skrydis į Meksiko miestą
Skrydis į Meksiko miestą. Atvykimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, poilsis po skrydžio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Meksikas – Teotichuakanas – Meksikas 
Pusryčiai. Ekskursija po Meksikos sostinę: centrinė Sokalo aikštė (UNESCO), senoji Katedra, Nacionaliniai rūmai su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybę). Taip pat lankomas Antropologijos muziejus – vienas iš didžiausių archeologinių ir etnografinių radinių muziejų pasaulyje. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi: Saulės piramidė bei greta esanti Mėnulio piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla (Ketcalkoatl). Grįžimas į Meksiką. Nakvynė viešbutyje.

meksika13 diena: Meksikas – Puebla – Oaksaka 
Pusryčiai. Išvykimas iš Meksiko. Kelionė link Pueblos miesto. Pakeliui matyti didingi ugnikalniai - Popocatepetlis (5452 m) ir Iztaccihuatlis (5286 m). Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą”Pueblą (UNESCO), garsėjantį savo virtuve, išskirtiniais keramikos dirbiniais, rankdarbiais, gausybe bažnyčių ir koplyčių. Kelionė į Oaksaką, vakarinė ekskursija po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Oaksaka – Monte Alban – Tule – Tehuantepekas 
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Monte Alban (UNESCO) – senosios sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą, vieną įspūdingiausių šalies archeologinių vietų. Nuo čia atsiveria puiki Oaksakos slėnio panorama. Vėliau išvykimas į Tulę, kur apžiūrimas plačiausio diametro medis pasaulyje. Atvykimas į Tehuantepeką, nakvynė viešbutyje.

meksika25 diena: Tehuantepekas – Sumidero kanjonas – San Cristobal de las Casas
Pusryčiai. Išvykimas į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000m aukštį, kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augmenija bei gyvūnija. Pavakary atvykimas į kalnų miestelį San Cristobal de las Casas vadinamą „architektūros perlu“. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: San Cristobal de las Casas – San Juan Chamula – Misol Ha – Palenkė 
Pusryčiai. Išvykimas į San Juan Chamula kaimelį, garsų savo bažnyčia, kurioje persipynę senosios indėnų religijos ir šiuolaikinis katalikiškas tikėjimas. Vykstama link Palenkės. Pakeliui aplankomi vaizdingi Misol Ha kriokliai. Galimybė išsimaudyti. Vakare atvykimas į Palenkę. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Palenkė – Kampečė 
Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę (UNESCO), žymiausią majų archeologinę vietovę. Čia susipynė istorijos didybė ir gamtos grožis. Palenkėje išliko senovės meno paminklai: kapai, Saulės ir Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, Įrašų šventykla – antkapinis paminklas. Išvykimas įKampečę (UNESCO). Už papildomą mokestį kelionė originaliu traukinuku Kampečės senamiesčiu. Nakvynė viešbutyje. 

8 diena: Kampečė – Ušmalis – Merida 
Pusryčiai. Išvykimas į paslaptingą Ušmalio miestą (UNESCO), klestėjusį IV–IX amžiuje. Po pietų atvykimas į Jukatano sostinę Meridą, lankoma centrinė aikštė ir Paseo del Montejo prospektas, kuriame puikuojasi prabangios europinio stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pab. - XX a. pr. Nakvynė viešbutyje.

meksika39 diena: Merida – Chichen Itza – Kankunas Pusryčiai. Išvykimas į žymiąją Chichen Itzos (UNESCO) archeologinę vietovę. Lankoma: sparnuotosios gyvatės Kukulkano piramidė, senovinė observatorija, ritualinių žaidimų aikštė. Vykstama prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų, galimybė išsimaudyti. Pavakary atvykimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

10–12 dienos: Poilsis Kankune 
Pusryčiai. Poilsis Kankune - saulėtame kurorte Karibų jūros pakrantėje. Kankunas garsėja smėlio paplūdimiais, aktyviu naktiniu gyvenimu bei gausybe puikių restoranų. Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje. 

13 diena: Išvykimas iš šalies
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis iš Kankuno.

14 diena: Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina nuo:  1493 EUR

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir vietiniai pervežimai pagal programą,
• 8 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais turo metu,
• 4 nakvynės 3*-4* viešbutyje Kankune su „viskas įskaičiuota“,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai, 
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui, 
• turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės, 
• galima pratęsti poilsį Kankune keliomis dienomis – kaina pagal užklausimą,
• galima pakeisti viešbutį Kankune į viešbutį Cozumel saloje arba Playa del Carmen kurorte – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu: 
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

TailandasJau apkeliavai visą Europą? Nebežinai, kur keliauti, o kojos tiesiog pačios lekia ieškoti naujų nuotykių? Nori gulėti šiltos saulės spinduliuose ir daugiau nieko neveikti? Dviejų savaičių atostogas gali taip ir praleisti - nieko neveikdamas Tačiau jei atsibos ilsėtis ir kaitintis saulėje, visada siūlome papildomų ekskursijų. Iš poilsinės kelionės be jokių rūpesčių gali turėti poilsinę - pažintinę kelionę. Gal aplankom  egzotiškąjį Talandą? Krauk lagaminus ir mes pasirūpinsime, kad turėtum nepamirštamas atostogas! Juk galėsi į savo pasiekimų sąrašą įtraukti dar vieną kelionę. Nesnausk!

1 diena: Skrydis į Reikjaviką
Skrydis Vilnius – Reikjavikas. Pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
2 diena: Reikjavikas – Žydroji lagūna
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į pažintinę ekskursiją po Islandijos sostinę. Tai yra didžiausias šalies miestas, ir pagrindinis šalies uostas. Miestas didžiuojasi šiauriausios pasaulio sostinės titulu. Reikjavikas buvo įkurtas apie 874 m. ten, kur išsilaipino atvykę norvegai. Islandijos sostine tapo 1944 m. Pamatysite Halgrimo bažnyčią,  aukščiausią pastatą Islandijoje, į kurį pakilus liftu galima apžiūrėti miestą. Aplankysite Reikjaviko katedrą, Parlamentą, Nacionalinį muziejų ir dar daug kitų miesto įžymybių. Po ekskursijos išvyksite į “Žydrąją lagūną” (Blue Lagoon) – tai yra didelis, melsvai žalias geoterminių šaltinių maitinamas ežeras. Žydrosios lagūnos vanduo maišosi su šaltu jūros vandeniu. Vanduo visada būna 37-39 laipsnių šilumos, turi daug gydomųjų savybių, dėl to čia yra įrengtas spa centras. Pageidaujantys galės *pasivaišinti „Žydrosios lagunos“ kokteiliu. Po malonių maudynių atvyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Reikjavike.
3 diena: Reikjavikas – Tigvelir
Pusryčiai. Išvyksite į Tingvelir (Þingvellir) nacionalinį parką, kuris yra viena svarbiausių istorinių vietovių Islandijoje. Tingveliro nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šiame parke galima aplankyti vietą, kur nuo X a. rinkdavosi seniausias pasaulyje islandų parlamentas Altingas leisti įstatymų ir spręsti  klausimų. Čia 1944 m. buvo paskelbta Islandijos nepriklausomybė. Parkas yra virš Eurazijos ir Šiaurės Amerikos tektoninių platformų sandūros. Jos kasmet viena nuo kitos nutolsta 2 cm. Čia galima apžiūrėti 40 metrų pločio plyšį, kuriame daugybė krioklių. Aplankysite Gulfoso (Gullfoss) krioklį, kurį išgraužė Hvitos, arba  Baltoji upė. Išvertus į lietuvių kalbą, Gulfoso krioklio pavadinimas reiškia "Auksinis krioklys". Vanduo krenta 32 metrus į gilų ir siaurą kanjoną. Purslai vėl kyla į viršų, tad saulėtą dieną galima išvysti net kelias vaivorykštes. Šis krioklys yra viena populiariausių turistų atrakcijų Islandijoje. Ir žinoma turėsite galimybę pamatyti Geizerių slėnį, kur iš karštosios versmės Strokkur kas kelias minutes ištrykšta garų stulpai. Po to apsilankysite vietinėje fermoje ir pasigrožėsite įspūdingu žirgų pasirodymu, bei po apsilankymo šiltanmiuose paragausite islandiško „šnapso“. Nakvynė viešbutyje Reikjavike.
4 diena: Jokulsarlon ledinės marios
Pusryčiai. Pajudėsite pietine pakrante link Jokulsarlon, atvyksite į Skaftafell nacionalinį parką. Tai – ledynų, morenų, krioklių, lavos srautų ir berželių keružių kraštas. Antras pagal dydį ir vienas labiausiai lankomų parkų Islandijoje. Žygis po nacionalinį parką, kuriame galima pamatyti kuklų Svartifossą, krintantį nuo bazalto stulpų, primenančių vargonus ir vadinamų Trolių pirštais, pakopas ir  kur aplankysite vieną iš gražiausių Islandijos krioklių Skogafossą. Skogafoss – žinomiausias ir lankomiausias krioklys Islandijoje. Jo grožis išties stulbina. Vanduo krenta nuo 61 metro aukščio ir pavirsta purslų siena.  Toliau nuostabios Jokulsarlon Ledinės marios, kur iš valties galima pamatyti plūduriuojančius ledkalnius. Pietūs vietos restorane. Nakvynė viešbutyje Reikjavike. 
5 diena: Snæfellsnes pusiasalis ir kruizas įlanka
Puryčiai. Išvyksite anksti ryte patirti magišką jausmą nuo paslaptingų gamtos stebuklų Snæfellsnes pusiasalyje. Pradėsite savo kelionę į Stykkisholmur, kur dalyvausite pilname nuotykių kruize po burėmis. Per šį turą pamatysite unikalias bazalto uolos, spalvingas paukščių kolonijas. Po maždaug 40 minučių plaukimo aplink salas vandenyne bus išmestas tinklas, kad sugauti laimikį ir įtikti keleiviams. Galėsite pabandyti vėžiagyvių, šukučių, jūrų ežių, krabų, jūros žvaigždės, jūros agurkų ir daug įvairių laimikių. Jie bus pasiūlyti su sojos padažu, Wasabi, imbieru ir citrina ir, žinoma - su balto vyno taure. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų kelionė tęsiasi aplink Snæfellsnes pusiasalyje, kurios metu matysime jūrų liūtų gulyklas, bei Arnarstapis uolą su įvairių paukščių kolonijomis. Giedrą dieną galima pamatyti paslaptingą Snaefellsjokull ledyną. Grįšite į Reikjaviką vakare. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Turas džipais po Landmannalaugar
Pusryčiai. Šiandien unikali ir įsimintina kelionė įpatingo reljefo pietinėse Islandijos aukštumose. Pamatysite kraštovaizdį per šimtmečius suformuotą vulkaninės veiklos. Čia yra viena iš didžiausių geoterminių vietovių Islandijoje, kur ugnis ir ledas sukuria įspūdingus ledo urvą, kur karštosios versmės nuolat juda po ledo danga. Tai unikalus siurrealistinis grožį su garuojančiomis karštosiomis versmmis, ledynais, sproginėjančiais krateriais ir nuostabiomis gamos spalvomis. Dienos pabaigai mes siūlome jums šiltą vonią natūraliame baseine ir pietus gamtoje. Nakvynė viešbutyje.
7diena: Reikjavikas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Mes rekomenduojame jums aplankyti terminį baseiną Lёygardalyur (Laugardalur). Be to, sostinė siūlo didelį muziejų pasirinkimą ir unikalių Islandijos dizainerių parduotuvių įvairovę. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Skrydis į Lietuvą
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Kelionės kaina 1 asm. (gyvenant dviviečiame kambaryje) – nuo 2247 EURPasirinkite kelionės datą:
 

Top kaina -
Kelionės kaina 2247.00
Vienvietis kambarys -
Vaikas iki 0 m. (2 suaug.) 0.00
Kaina trečiam asmeniui -
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• visi pervežimai pagal programą,
• 7 nakvynės viešbutyje Reikjavike su pusryčiais,
• 4 pietūs,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio gido paslaugos,
• kruizai ir turas džipais pagal programą,
• įėjimo bilietai į lankomus mokamus objektus pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• gėrimai pietų metu,
• maitinimas nenurodytas programoje,
• papildomos ekskursijos,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• kaina nurodyta 1 asmeniui dviviečiame kambaryje,
• viešbučiuose apgyvendinti 3-jų suaugusiųjų viename kambaryje nėra galimybės,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

 

Informuojame, kad Vilniaus oro uostas bus uždarytas nuo 2017.07.14 iki 2017.08.18 dienos, tad šiuo laikotarpiu skrydžiai bus vykdomi iš / į kitų oro uostų.

marokasPaslaptingasis Marokas jau kurį laiką vilioja keliautojus tiek savo senoviniais miestais, tiek nuostabiais gamtos peizažais. Vaikštinėjant judriomis senamiesčių gatvelėmis, jus pakerės jų susiraizgę labirintai, nepaprasto grožio architektūros paminklai ir tarsi mažos gamtos oazės įsiterpę kvepiantys sodai. O kur dar aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija... Esame tikri – ši šalis paliks neišdildomą įspūdį

Kelionėje:

 • Imperatoriškieji Maroko miestai – Fesas ir Marakešas
 • Istorinis Erfudas
 • Nauji potyriai Varzazate ir jo kino studijose
 • Aukštojo Atlaso kalnų didybė
 • Tikroji dykumų ir jas keičiančių oazių magija

madagaskarasMadagaskaras, nuo rytinės Afrikos pakrantės izoliuota sala, yra puikus gamtosaugos pavyzdys – palikta motinos gamtos valiai, dabar sala – tikras gamtininkų rojus. Daugiau nei 80 proc. šios salos augalų ir gyvūnų yra visiškai unikalūs – endeminiai, tokių žemėje daugiau niekur nėra. Ketvirta pagal dydį sala, viena turtingiausių ekologiniu požiūriu pasaulio šalių, didžiuojasi daugiau nei 250 tūkst. įvairių gyvūnų ir augalų rūšių. Iš 8 pasaulyje žinomų baobabų rūšių 6 rūšis auga šioje saloje. Čia galima išvysti ir vadinamąjį keliautojų medį – Madagaskaro ravenalą su didžiuliais vėduoklės formos lapais, išsidėsčiusiais vienoje rytų ir vakarų plokštumoje. Madagaskaras yra vienintelė vieta pasaulyje, kur laisvėje gyvena lemūrai. Mokslininkai aprašo vis naujų lemūrų rūšių: nuo pelytės iki 1 m dydžio. Tarp senovinių augalų ir egzotinių žiedų skraido nematyti paukščiai ir margaspalviai drugeliai. Baltojo smėlio atogrąžų paplūdimiai, kurių čia beveik 5 tūkst. kilometrų, bučiuoja smaragdo spalvos vandenis. Visa tai priverčia susimąstyti – čia rojaus idilė ar tikrovė?
Raudonoji sala – taip Madagaskaras dažnai vadinamas dėl vyraujančio rausvos spalvos dirvožemio – nėra labai populiari tarp turistų. Čia nerasi prabangių vilų, puikių kelių ir gurmaniškų restoranų, tačiau jos gamtos turtai, floros ir faunos įvairovė nustebins ir daug ko mačiusius.

Kelionėje:

 • Lemūrų karalystė Madagaskaras
 • UNESCO saugomi pirmykščiai miškai
 • Endeminis lapės ir šuns mišrūnas fosas
 • Madagaskaro nacionalinio medžio baobabo didybė
 • Baltais paplūdimiais ir smaragdiniu vandeniu užburiantis Bė (Nosy Be) salos kurortas

iranasJūsų laukia tikra istorinė kelionė laiku! Iraną reikia skubėti pamatyti būtent dabar, nes šalis spėriai keičiasi. Nugalėkite stereotipus ir baimes ir ryžkitės šiai 14 d. kelionei su grupe iš Lietuvos!

Kelionėje:

 • Persijos senosios ir islamiškosios kultūros palikimas
 • Teherano, Širazo, Kermano, Jazdo, Isfahano įžymybėsa
 • Persiškieji sodai
 • Kvapų ir skonių įvairovė

Myanmar BaganDažnai pasakų šalimi vadinamas Mianmaras stebina persipynusiomis gamtos, kultūros, istorijos ir senosios civilizacijos gijomis, išlikusiomis senų laikų tradicijomis. Atrodo, kad, nepaisant išorinių pokyčių, žmogaus vidinis pasaulis čia nė kiek nepasikeitė. Mianmaras – viena iš nedaugelio šalių, šiuolaikiniam keliautojui atsiverianti taip pat, kaip ir prieš kelis šimtus metų užklydusiam žmogui. Tai bene paskutinė senosios Azijos šalis, vis dar stebinanti retus keliautojus koloritu, pasakiškais turtais (brangakmeniais, audiniais, riešutais, prieskoniais) ir nepakartojamais stebuklais, išlikusiais nuo pasaulio sukūrimo. Iki šiol čia naudojami trys kalendoriai: krikščionių, budistų ir vietinis birmiečių. Vietiniai gyventojai labai nuoširdūs, geranoriški, šilti ir svetingi, neteikia ypatingos svarbos pinigams, o didžiausią dėmesį skiria dvasiniam gyvenimui. Ši kelionė – daugiau nei atostogos. Tai įkvėpimas ir įspūdžiai, išliksiantys visą gyvenimą.

 • trvl rt plane p50 1d 1Lankote vieną gražiausių pasaulio valstybių, turtingą nuostabia gamta ir vaizdingais miestais 
 • Aplankote vieną svarbiausių turistų vilionių Kanadoje – Niagaros krioklį! 
 • Lankote neregėto grožio nacionalinius Banfo ir Yoho nacionalinius parkus, žingsniuojate Athabasca ledynu ir grožitės vandens galiūnais – banginiais 
 • Gražiausi nacionaliniai parkai, garsiausi miestai ir nepamirštami panoraminiai vaizdai

indoneziaJūsų laukia nepaprasta išvyka į tolimąjį Žemės vidurį pasisemti vaizdų, kvapų ir adrenalino. Šalis nustebins etniniu bei kultūriniu paveldu, o gamtos įvairovė tiesiog sužavės: pajusite ugnikalnių žemės pulsą, susipažinsite su vietinėmis gentimis ir unikaliomis jų tradicijomis, akis į akį susitiksite su drakonais... Patikėkite, šios kelionės niekada nepamiršite.

Kelionėje:

 • Šešios salos: Java, Sulavesis, Papua, Balis, Floresas ir Komodas
 • Bromo – Tengerio–Semeru ugnikalnių nacionalinis parkas
 • Įstabieji torajai, jų paveldas ir dabartis
 • Pasimatymas su Komodo drakonais

sigirija* Kelionė su grupe iš Lietuvos ir įdomi  įvairiapusė pažintinė kelionės programa ( architektūra, istorija, gamta, religija) su rusakalbiu gidu;

* Aplankysime tris buvusias Šri Lankos sostines - Sigiriją, Polunaruvą ir Kandi - ir dabartinę sostinę Kolombą;

* Safaris po Jalos nacionalinį parką, dramblių maudynės Pinaveloje, nuostabus Peredenijos botanikos sodas  ir pasivaikščiojimas po arbatos plantacijas Nuvara Elijoje;

* Ekskursijos į UNESCO paveldo objektus - Kandi Budos šventyklą, Dambulos Budos šventyklą, buvusį olandų fortą Gale mieste;

* Poilsis prie Indijos  vandenyno su smėlėtais paplūdimiais.

uae abu dhabi sheikh ziyeed grand mosqueOmano Sultonatas – Artimųjų Rytų šalis, viliojanti žavingais miestais, dykumomis, nepakartojama pakrante, kalnais, kaimeliais... Ir Jungtiniai Arabų Emyratai – pasaulis, kur dar gyva arabiškos pasakos magija, bet įsileidžiama ir šiuolaikiškumo dvasia. Čia dera senieji papročiai ir moderniosios technologijos, tradicinis beduinų gyvenimo būdas ir nevaldoma vakarietiškoji vartojimo kultūra, karštas dykumos alsavimas ir neįtikėtinai drąsūs architektūriniai sprendimai. Keliaudami po šias šalis, patirsite tikrąjį arabiškos pasakos stebuklą.

Kelionėje:

 • Pribloškiantys Maskato rūmai ir turgūs
 • Nepakartojama gyvenimo dykumoje patirtis
 • Senoji Nizva – kultūros ir amatų sostinė
 • Žmogaus rankų stebuklas prabangusis Dubajus
 • Abu Dabis – architektūra, menas, istorija

 
Kinija ir Tibetas – pasaulio stogas

Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos.
Išvykimas: 2017 05 27
Trukmė: 11 naktų


Nuo 1837 €
Zimbabvė, Botsvana, Namibija – Afrikos mozaika

Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos.
Išvykimas: 2017 04 28 ir 2017 10 11
Trukmė: 11 naktų


Nuo 2799 €
NAUJIENA! Madagaskaras - neatrastas, nepažintas, užburiantis

Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos.
Išvykimas: 2017 05 01, 2017 06 12 ir 2017 10 11
Trukmė: 11 naktų


Nuo 1799 €

Puslapis 1 iš 2

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Žiemos kryptys!

Žiema neprailgs, nes vasara alsuojančios
kelionių kryptys laukia Jūsų!

Blue Sea Puerto Resort 4* (Kanarų salos, Tenerifė)
Išvykimas: 2016 12 14
Trukmė: 7 n.
Pusryčiai ir vakarienė

Nuo 615 €
Grand Excelsior Hotel Sharjah 5* (JAE, Dubajus)
Išvykimas: 2017 01 17
Trukmė: 7 n.
Pusryčiai ir vakarienė

Nuo 689 €
Magawish Village & Resort 4* (Egiptas, Hurgada)
Išvykimas: 2017 01 08
Trukmė: 7 n.
Pusryčiai ir vakarienė

Nuo 485 €

Mus rasite

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Mus lanko

Svetainėje lankosi 39 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite keliones@visitLithuania.net

Kelionių organizatoriai & Avialinijos