P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 240
    +370 615 20462
 keliones@visitLithuania.net

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

conference banner

Siulome idėjas Jūsų renginiams! Konferencijos, seminarai, susitikimai.

madridas1 diena: Vilnius – Madridas (2670 km)
Skrydis į Madridą. Pervežimas į viešbutį. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Madridą – senasis miestas, tipiškas Lotynų kvartalas, viduramžiška Villa aikštė, centrinė Plaza Mayor aikštė, kurioje vyko daugybė istoriškai svarbių įvykių: egzekucijos, bulių kautynės, inkvizicijos teismai, turgūs, kaukių baliai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Madridas 
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Madridą – vieną įspūdingiausių Europos sostinių, kurios madridas1istorijos šaknys glūdi dar X a.: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Paseo Prado alėja – nuo įkūrimo XVIII a., tai mėgiamiausia vieta pasivaikščiojimams, Gran Via alėja viena iš svarbiausių miestiečių apsipirkimo ir pramogų vietų, Atoča stotis. Pasivaikščiojimas viena pagrindinių Madrido aikščių – „Saulės vartai“, kurios viduryje stovi Karolio III statula ir žymioji statula – lokys prie žemuoginio medžio – Madrido simbolis. Jis simbolizuoja, kad Madridas – Ispanijos širdis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Madridas – Toledas (70 km) – Madridas
Pusryčiai. Išvykimas į Toledą – vieną svarbiausių istorinių ir kultūrinių Ispanijos centrų. Kadaise būtent šis miestas buvo senoji Ispanijos karalystės sostinė. Ekskursija po miestą, aplankant didingąją Toledo katedrą, kurios interjere ir eksterjere susipina skirtingi architektūros stiliai. madridas2Toliau lankoma Šv.Tomo bažnyčia, kurioje saugomas El Greko šedevras bei žydų rajonas. Seniausia Europoje Šv. Mergelės Marijos Baltosios sinagoga, pastatyta XII a., žavinti išskirtiniu interjeru. Laisvas laikas. Sugrįžimas į Madridą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Madridas
Pusryčiai. Aplankoma Prado paveikslų galerija. Čia saugoma didžiausia Ispanijos tapybos kolekcija pasaulyje, kurios eksponatai apima XII–XIX a. Lankomi Karalių rūmai – Ispanijos  karalių rezidencija nuo Karlo III iki Alfonso XIII laikų. Tai – milžiniško dydžio ir grožio statinys. Nakvynė viešbutyje.

madridas35 diena: Madridas
Pusryčiai. Laisvas laikas suvenyrų bei lauktuvių įsigijimui. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Madridas – Escorial (35 km) – Madridas
Pusryčiai. Ekskursija į Escorial – Pilypo II rezidenciją – tai istorinė Ispanijos karalių rezidencija. Escorial kompleksą sudaro karaliaus rūmai, vienuolynas, čia įkurta mokykla ir muziejus. Aplankomas unikalus XVI a. rūmų-vienuolynų kompleksas, kuris buvo vadinamas 8-u Pasaulio stebuklu. Sugrįžimas į Madridą. Nakvynė viešbutyje
7 diena: Madridas
Pusryčiai. Laisvas laikas Madride. Pageidaujantiems už papildomą mokestį organizuojamos ekskursijos (nuo 6 asm.) į Segoviją, Avilą, Alkalą de Enares. Vakare siūloma pasigrožėti madridas4nacionalinių šokių – *flamenko šou. Flamenko kaitina kraują ir sielą, tai aistros šokis, kuris nepalieka abejingų. Gitara, dainininkas ir šokėja – tai tikrasis ispaniškasis flamenko. Nakvynė viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Madridas – Vilnius (2670 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Madrido oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Išvykimo datos kiekvieną trečiadienį, penktadienį, sekmadienį.


Top kaina -
Asmeniui dviviečiame kambaryje 610.00
Vienvietis kambarys 930.00
Vaikas iki 10 m. (2 suaug.) 480.00
Kaina trečiam asmeniui 560.00
Draudimas asmenims iki 65 metų 6.50
Asmenims nuo 65 metų draudimas pagal atskirą užklausimą -
 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas,
• 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais,
• 1 vakarienė,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Ispanijoje,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• (*) pažymėtas objektas – flamenko šou (apie 45 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• į ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• už papildomą mokestį galima užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• vykstama su rusakalbe grupe.

milanas1 diena: Vilnius – Milanas (2000 km)

Skrydis į Milaną. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Milanas

Pusryčiai. Laisvas laikas arba **apžvalginė ekskursija po Europos madų sostinę Milaną. Šis miestas – mados, finansų ir pramonės centras, kurį gaubia judri, dalykiška ir žavi atmosfera. Antras pagal dydį šalies miestas ne tiek patrauklus, kiek prašmatnus, kviečiantis pažinti kosmopolitišką ir stilingą Italiją. Duomo katedra – tai didžiausia pasaulyje gotikinė katedra, milanas1kurios statyba pradėta valdant kunigaikščiui G.Galeazzo dar XIV a., o pabaigta tik XIX a. pradžioje. Pasakojama, kad darbų pabaigą paspartino imperatoriaus noras šioje vietoje būti karūnuotu Italijos karaliumi. Toliau apžiūrimi La Scala teatras, Viktoro Emanuelio II galerija – XIX a. prekybinė arkada su įspūdingu stiklo ir metalo stogu, Sforcų pilis, pastatyta XIV a. Viskonci pilies vietoje. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, juosiami sienos su kampiniais bokšteliais, pagrindiniai vartai, vidaus kiemeliai. Tai viena prabangiausių Italijos pilių. Rūmuose eksponuojama senovinių baldų, paveikslų, muzikinių instrumentų ir ginklų kolekcijos. Rūmuose saugomas paskutinis nebaigtas Mikelandželo kūrinys – „Pieta Rondanini“. Laisvas laikas apsipirkimui. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Milanas

milanas3Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į legendinį San Siro futbolo stadioną, aplankant AC Milan ir Inter komandų muziejų. Pageidaujantiems **ekskursija į La Scala teatro muziejų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Milanas – Vilnius (2000 km)

Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Malpensos oro uostą (Milane). Skrydis į Lietuvą.

 

Pasirinkite kelionės datą:

Top kaina -
Asmeniui dviviečiame kambaryje 604.00
Vienvietis kambarys 1098.00
Vaikas iki 12 m. (2 suaug.) 302.00
Kaina trečiam asmeniui 302.00
Draudimas asmenims iki 65 metų 4.00
Asmenims nuo 65 metų draudimas pagal atskirą užklausimą -
 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Milano oro uostas – viešbutis – Milano oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 11.00 - 19.00 val.),
• 3 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• Milano žemėlapis.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai į Milaną: nuo 150 EUR,
• (**) pažymėtos ekskursijos (apie 220 EUR):
  - 2 val. ekskursija pėsčiomis po Milaną - 25 EUR,
  - ekskursija į San Siro stadioną (gido paslaugos, įėjimo bilietai į stadioną) - apie 95 EUR,
  - ekskursija į La Scala teatro muziejų (gido paslaugos, įėjimo bilietai) - apie 100 EUR,
• atvykus viešbutyje mokamas Milano mokestis (apie 2-4 EUR asm./d.),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Pastabos:
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• ekskursijos vykdomos rusų kalba,
• papildomos ekskursijos užsakomos iš anksto,
• į ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes ar kitus viešbučius Milane.

gruzija1 diena: Vilnius – Kutaisis (1880 km) – Tbilisis (230 km)
Skrydis į Kutaisį. Pasitikimas oro uoste. Išvykimas į Tbilisį. Apžvalginė ekskursija po Tbilisį: keltuvu keliamasi prie didingos Narikala tvirtovės – saugančios miestą nuo IV a., Metechi – kupolo formos bažnyčia (XII-XIII a.), Sieros pirčių rajonas, Gruzijos „Monmartru“ vadinama Šardeni gatvelė su daugybe kavinių, barų ir restoranų. Tradicinė vakarienė nacionaliniame restorane su vynu, tautinėmis dainomis ir šokiais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Tbilisis – Signachis (115 km) – Cinandalis (50 km) - Tbilisis (104 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Kahetijos regioną, laikomą gruziniško vyno gimtine, čia auginama šimtai skirtingų vynuogių rūšių. Vaizdinga Gomborskio perėja pakylama į 1700 m aukštį. Aplankomas Bodbe vienuolynas, kuriame palaidota Gruzijos krikštytoja – Šv. Nina, čia mirusi 347 m. Atvykimas į neįprasto viduramžių žavesio turintį Signachio miestą. Miestas pastatytas ant kalno šlaito su didinga tvirtove ir ją juosiančia gynybine siena su 28 sargybiniais bokštais. Šią tvirtovę įkūrė Gruzijos caras Iraklis II, valdęs XVIII a. Nuo jos atsiveria nuostabūs vaizdai į Alazano slėnį, vynuogynus ir kalnus. Pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis miesto gatvelėmis, gėrimasi žaviais dviaukščiais, raudonų čerpių stogų pastatais, turinčiais pietų Italijos klasicizmo elementų. Toliau vykstama į vienos garsiausių Gruzijos šeimų – kunigaikščių Čavčavadzių dvarą Cinandalyje. Apžiūrimas namas-muziejus, pasivaikštoma nuostabiu sodu. Aplankomi unikalūs *vietinio vyno rūsiai (šiuo metu vyksta rūsių rekonstrukcija, degustacija vyksta kitoje vynų darykloje), kuriuose saugoma daugiau kaip 16 tūkst. butelių vyno. Paragaujama išskirtinio gruziniško vyno. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

gruzija13 diena: Tbilisis – Mcheta (25 km) – Karinis Gruzijos kelias (125 km) - Tbilisis (153 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Mchetą – senąją Gruzijos sostinę, dabar kultūros ir religijos centrą, įkurtą Aragvi ir Kura upių santakoje. Miestas paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu. Atvykus ekskursija po senovinį Mchetos miestą, įkurtą VII a.p.Kr., aplankant Svetichoveli soborą, kuris jau daugiau 1000 metų laikomas pagrindine visos Gruzijos šventykla. Toliau ekskursija istoriniu Gruzijos karo keliu, kertančiu Kaukazo kalnus ir jungiančiu Vladikaukazą ir Tbilisį. Sustojimas prie vaizdingo Žinvalskio ežero, apžiūrima šio ežero pakrantėje pastatyta Ananuri tvirtovė. Vykstama nuostabiais kalnų vaizdais pasižyminčiu keliu, stačiais šlaitais leidžiamasi ir kylama, matomos ir girdimos sraunios kalnų upės, aplinkui stūkso didingos, snieguotos kalnų viršūnės. Atvykstama į Stepantsmindo (Kazbegi) kaimelį, iš kurio esant geram orui matoma Kazbeko viršukalnė (5033 m). *Vykstama prie Gergeti Šv. Trejybės cerkvės, pastatytos XIV a., Kazbeko kalno papėdėje. Ši, 2170 m aukštyje pastatyta šventykla, sužavi visus ją supančiais kalnų vaizdais, užgesusio Kazbeko ugnikalnio panoramomis, nuo viduramžių išlikusia varpine. Sugrįžimas į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

gruzija24 diena: Tbilisis – Uplistsikhė (80 km) – Goris (15 km) – Boržomis (75 km) - Tbilisis (160 km)
Pusryčiai. Laisva diena Tbilisyje arba **ekskursija į Uplistsikhę, Gorį, Boržomį. Uplistsikhė – unikalus “urvų miestas”, viena seniausių gyvenviečių Kaukaze, įkurta X a.p.Kr. Galima pamatyti išlikusį turgų, teatrą, gyvenamuosius būstus, vandentiekį, daugybę šventyklų, aukojimo vietas, vyno saugyklą, tunelį vedantį prie upės, kelius bei laiptus, gynybines sienas ir t.t. Iš čia buvusių daugiau kaip 700 įtvirtintų urvų iki šių dienų yra išlikę tik 150. Goriomiestas, vienas seniausių Gruzijos miestų. Jis žymus, kaip J. Stalino gimtinė. Čia aplankomas J. Stalino muziejus, pasakojantis apie jo gyvenimą, taip pat eksponuojamas asmeninis J. Stalino traukinio vagonas, kuriuo jis vykdavo į tolimas keliones. Boržomio kurortas, visame pasaulyje garsus išskirtiniu mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiojimas Boržomio parke, iš šaltinio ragaujamas šis legendinis mineralinis vanduo, kuris pirmauja Gruzijos eksporto rinkoje. Sugrįžimas į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Tbilisis – Kutaisis (230 km) – Vilnius (1880 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Kutaisio oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


Pasirinkite kelionės datą:
 

Top kaina -
Asmeniui dviviečiame kambaryje 330.00
Vienvietis kambarys 400.00
Vaikas iki 12 m. (2 suaug.) 320.00
Kaina trečiam asmeniui 320.00
Draudimas asmenims iki 65 metų 4.50
Asmenims nuo 65 metų draudimas pagal atskirą užklausimą -
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 4 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais,
• ekskursijos pagal programą rusų arba anglų kalba (pagal pageidavimą),
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
• tradicinė vakarienė nacionaliniame restorane,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• 0,5 l vandens butelis kiekvieną dieną.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• (*) pažymėti objektai:
  - Čavčavadzių vyno rūsiai (apie 4 EUR)(šiuo metu vyksta rūsių rekonstrukcija, degustacija vyksta kitoje vynų darykloje),
  - atvykimas visureigiu prie Gergeti Šv. Trejybės cerkvės (apie 35 EUR už visureigį) (2-6 asm.),
• (**) pažymėta ekskursija į Uplistsikhę, Gorį, Boržomį (apie 59 EUR) (pagal galimybę),
• medicininių išlaidų draudimas,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Light House 3*: http://www.lh-hotel.info/home.php arba panašios kategorijos viešbutyje.

costa1 diena. Skrydis į San Chosė
2 diena. Atvykimas į San Chosė
Oro uoste, vos tik išėjus iš oro uosto, Jus pasitiks mūsų GWA (Green World Adventures) atstovas, pasiruošęs padėti susitvarkyti su Jūsų lagaminais ir suteikti visą reikiamą informaciją apie Jūsų pasirinktos kelionės detales. Saugiai palydėsime iki Jūsų viešbučio, kuris yra vos tik 30 minučių kelio nuo oro uosto, San Chosė miesto centre. Pakeliui į viešbutį Jūs išgirsite glaustą pristatymą apie Kostą Riką ir keletas patarimų, kaip gerai praleisti atostogų laiką atogrąžų šalyje. Viešbutyje Gidas dar kartą pakartos detalią kelionės programą ir atsakys į iškilusius klausimus. Likusi dienos dalis yra Jūsų laisvas laikas, galite mėgautis vakariene viešbutyje ir pasiruošti rytdienos nuotykiams (maitinimas neįskaičiuotas). Nakvynė San Chosė miesto viešbutyje.
costa13 diena. San Chosė: Ekskursija “Pura Vida”
Šiandienos kelionė prasideda nuo susipažinimo su spalvingo San Chosė miesto gyvenimu, kultūriniu renginių bei vietinės ekonomikos centru. Po pusryčių dienos gidas Jus pasitiks viešbutyje, čia pradėsite pažintinę ekskursiją su San Chosė miesto aplinka ir jo žymiais objektais. Ekskursija prasideda nuo apsilankymo gražiame “Parque España” parke. Tai gražus ir visada žalias parkas, su savo išskirtiniu mikroklimatu, kuriame norėsis atsikvėpti ne vieną minutę. Didžiuliai medžiai, saulės ir šešėlių žaismas, gaivinantys medžių paunksniai – tai, palyginus mažo, tačiau gražaus parko džiaugsmai. Toliau žygį tęsime link Nacionalinio Muziejaus, kur pakeliui galėsite išvysti urbanistinio gyvenimo meną, kuris leis pajusti vietos kultūrą ir jos atmosferą. “Graffti” – tai viena iš šiuolaikinio meno šakų, kuri ant gatvių sienų pasakoja savas istorijas ir Kosta Rikos socialinio gyvenimo aktualijas. Kad geriau susipažintumėte su miestu, visur keliausime viešuoju transportu. Atsidūrę miesto centre, būtinai aplankysite centrinį miesto turgų, kur verte verda įvairiaspalvis gyvenimas. Čia galite rasti šviežių egzotinių vaisių, įvairių tradicinės medicinos augalų ir tradicinių maisto patiekalų, pagamintų čia pat istorinio centrinio turgaus nišose. Taip pat galite mėgautis šviežiu aromatingos kavos puodeliu. Pakeliui į vieną iš seniausių miesto dalių, užsuksime į Metropolitano La Sabana parką (Parque Metropolitano La Sabana). Šis parkas seniau buvo pirmasis tarptautinis oro uostas Kosta Rikoje, kuri 1963-aisiais metais aplankė net pats buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas John F. Kennedy. Pietų metu galite paragauti tradicinį Kosta Rikos patiekalą “La tapa” iš net 20 galimų variacijų, 80-ies metų senumo restorane. Escazu rajone susipažinsite su karta iš kartos gaminamomis tradicinėmis Kosta Rikos kaukėmis ir maskaradais, kuriais pasipuošiama ypatingomis šventėmis ir šventinėmis dienomis. Trijų šeimos kartų patirtis ir darbas yra nominuoti kaip vienų iš gražiausių kaukių šalyje. Taip pat tuo metu galėsite paragauti vieną iš tradiciškiausių Kosta Rikos alkoholių gėrimų – Chicha. Toliau ekskuriją tęsime apsilankymu vietinėje kepyklėlėje, kur paragausite šviežios baltos naminės duonos su kvapnia kava. Galėsite išmėginti savo jėgas virtuvėje, gaminant tradicines tortilijas. Nakvynė San Chosė viešbutyje.
costa24 diena. San Chosė – Arenalio ugnikalnis. Ekskursijos: Poas ugnikalnis, Doka kavos turas ir “La Paz” krioklių sodai
Šiandien turėsite galimybę susipažinti ne tik su Kosta Rikos istorijos dalimi ir kultūra, bet ir su jos nepakartojama gamta – atogrąžų miškais ir įspūdingais ugnikalniais. Pažintinę ekskursiją pradėsite nuo apsilankymo Alajuela mieste, kur sužinosite apie vieną iš žymiausių Kosta Rikos karo herojų. Toliau keliausite į Doka kavos plantacijas, kur lydimi gido pamatysite visą kovos gaminimo procesą ir paragausite vieną iš skaniausių kavų, kuri yra pripažinta pasauliniu lygiu. Kavos produkcija nuo XIX amžiaus yra viena iš svarbiausių ekonomikos šakų šalyje, šiame pažintiniame ture sužinosite, kas tai lėmė ir kodėl taip nutiko.
costa3Po skanios kavos pertraukėlės keliausime į Poas ugnikalnio Nacionalinį parką. Pakeliui link parko, vis labiau kylant kalnuotais keliais, pastebėsite besikeičiančią augaliją ir vis vėstančią temperatūrą, kur ugnikalnio Poas vešlus ir sodrus Rūko miškas pasisveikins su Mumis. Ugnikalnio viršūnėje galėsite stebėti įspūdingą pagrindinį ugnikalnio kraterį su jo sieros fumarolėmis. Toliau keliausite pėsčiomis taku link gražios Botos Lagūnos. Čia susipažinsite su skirtingomis parko ekosistemomis. Žygį tęsime link šiaurinių parko lygumų, kur stabtelėsime pasigrožėti “La Paz” krioklių sodais. Galėsite mėgautis ramybe ir nepakartojamais vaizdais, kurių apstu natūraliai susiformavusiame parkas su saugiais takais ir nepakartojamo grožio kriokliais, kurie laikomi vieni iš gražiausių šalies krioklių. Taip pat parko teritorijoje galite apsilankyti didžiausioje šalyje drugelių observatorijoje, mažųjų Kolibri galerijoje, gyvačių, varlių terariumuose, vištidėse ir tradiciniame šalies name. Taip pat čia pat galėsite mėgautis skaniais švediško stalo pietumis restorane su vaizdu į Rūko mišką. Po pietų atvykstame į Arenalio ugnikalnio teritoriją, kur įsikursite savo viešbutyje. Likusi dienos dalis yra laisva. Nakvynė ugnikalnio Arenalis zonoje.
costa45 diena. Ugnikalnio Arenalis vietinė kultūra ir virtuvė
Šiandien susipažinsite su vietinėmis tradicijomis ir svarbiais šalies istorijoje produktais. Pirmoje dienos ekskursijos dalyje pasinersite į šokolado gamybos proceso demonstraciją. Kakavos pupelių plantacijoje pamatysite gamybos procesą nuo kakavos pupelės iki šviežutėlio šokolado plytelės, kur turėsite galimybę paragauti šviežio šokolado. Taip pat iš pirmų rankų susipažinsite su Kosta Rikos žemdirbyste ir kasdieniniais darbais. Toliau pėstute keliausite vingiuotu keliu per įvairių vaisių, ananasų ar tradicinių vaistažolių laukus link didelio šiltnamio, kuriame auga didžioji dalis restorano ingredientų ir daržovių. Taip pat galite sužinoti apie tradicinį cukranendrių apdorojimo procesą, taip vadinamą Trapiche (cukraus malūnas). Tai vienas iš senovinių gamybos procesų, kurio metu nenaudojama elektra. Galite aplankyti ir čia gyvenančius paršus su paršeliais, kurie ypač patinka vaikams. Turo pabaigoje, vietos restorane Jūsų laukia švediško stalo tipo pietūs, kurie pagaminti iš ūkyje užaugintų produktų, galėsite skanauti naminėmis tortilijomis. Po pietų Jūsų laukia labai graži akcija – medžio sodinimas ūkio teritorijoje ir apsilankymas gyvūnų gelbėjimo centre. Ir dienos pabaigoje mėgausitės tradicinės virtuvės paslapčių su vietine Kosta Rikos šeima. Skani ir su meile pagaminta vakarienė garantuota. Nakvynė ugnikalnio Arenalis zonoje.
6 diena. Arenalio ugnikalnis – Sarapiqui atogrąžų miškas
Keliaujate į Sarapiqui miškų zoną, link Karibų jūros žemumų, kur apsistosite nepakartojame džiunglių namelyje. Prieš daugelį metų čia buvo mažas uostas, iš kurio vietiniai gyventojai eksportuodavo prekes per San Jaun upę link pagrindinio Limón uosto ir kitų mažesnių, esančių Karibų jūros pakrantėje. Tačiau bėgant metams ir vystantis technologijai šis uostas buvo uždarytas. Šiandien Sarapiqui upė yra viena iš svarbiausių upių šalies turizme ir miškų ekosistemoje. Nakvynė Sarapiqui zonoje.
costa57 diena. Susipažinimas su Sarapiqui atogrąžų mišku ir kultūra
Šiandien Jūsų laukia trys įdomios ekskursijos amžinai žaliuojančiame Sarapiqui slėnyje. Diena prasidės nuo žygio į vietinę “Palmito” plantaciją, kur Jūsų lauks gidas, pasiruošęs pradėti pažintinę ekskursiją. “Palmito” – tai palmių šerdis, kuri Kosta Rikos tradicinėje virtuvėje naudojama daugelyje patiekalų kaip vienas iš pagrindinių ingredientų. Iš arti pamatysite šios palmių plantacijos derliaus nuėmimą bei apdirbimo procesą. Su gido pagalba galėsite patys išmėginti jėgas. Toliau ekskursiją tęsime laivu Sarapiqui upe. Tai puikus laikas atsipalaiduoti ir mėgautis vietine fauna ir flora. Profesionalus gamtos gidas Jums padės pamatyti kuo daugiau laukinės gamtos gyventojų ir paaiškins apie jų ir atogrąžų miškų tarpusavio ryšį. Nepamirškite savo fotoaparatų, nepakartojami vaizdai garantuoti. “Finca Sura” – tai ekologiškas, gamtai draugiškas ūkis, kurį aplankysite dienos pabaigai. Susipažinsite kaip vietiniai ūkininkai, žemdirbiai, norėdami išsaugoti nepakartojamo grožio gamtą, keičia žemės dirbimo nusistovėjusius metodus. Keletą metų atgalios, dėl didesnių dirbamos žemės plotų, žemdirbiai kirsdavo kiekvieną atogrąžų miško medį, tačiau bėgant laikui, laukinės gamtos ir žemdirbių santykis keitėsi tropinės gamtos naudai. Šiame žygyje susipažinsite su vietinės žemdirbių šeimos gyvenimo būdu, dienos ritmu ir tradicijomis. Po dienos ekskursijų grįžtate į viešbutį. Likusi dienos dalis yra laisva. Galite mėgautis privačios viešbučio teritorijos gamtos vaizdais ar pasiplaukiojimu baseine. Nakvynė Sarapiqui zonoje.
costa68 diena. Sarapiqui – Pietų Karibų krantai
Šiandien keliaujate į Pietinę Karibų dalies pusę. Ryte viešbutyje Jūsų lauks vairuotojas, kuris palydės Jus į Puerto Viejo zoną. Pakeliui galėsite stebėti juodojo smėlio Karibų jūros krantus ir nesibaigiančias atogrąžų miškų teritorijas. Ši amžinai žalia pakrantė yra pilna gyvybės. Vos tik atvykus į Puerto Viejo zoną, pajusite, pamatysite ir paragausite afro-karibų kultūros įtaką. Ramiu gyvenimu dvelkiančiose gatvėse išgirsite regio muziką ir beveik kiekviename spalvingo miestelio restorane galite paragauti vieną iš populiariausių Karibų pakrantės patiekalų – “Rise n’ Beans” (Ryžiai ir pupos). Šioje zonoje gyvena ir viena iš svarbiausių Kosta Rikos indėnų genčių. Puerto Viejo miestelyje galite pamatyti keletas iš jų, tačiau vietinės genties gyventojai yra linkę gyventi labiau atsiskyrę ir kiek toliau nuo triukšmingos civilizacijos, atogrąžų miškų gilumoje, savos žemės teritorijose ir visiškoje nepriklausomybėje. Rytojaus pažintinėje ekskursijoje turėsite galimybę aplankyti jų žemes ir susipažinti su Kosta Rikos čiabuvių kultūra. Nakvynė Puerto Viejo zonoje.
costa79 diena. Kekoldy ir Bri-Bri indėnų gentys
Šiandien aplankysite Kosta Rikos čiabuvių žemes, kur harmoningas gyvenimas teka laukinės gamtos apsuptyje. Įsikūrę Talamankos kalnų regione, Indėnų kaimelius pasieksime plaukdami tradiciniais laivais kalnų upe į atogrąžų miškų gilumą. Vos tik atvykę aplankysite Kekoldy indėnų genties rezervatą, kur pamatysite Žaliųjų iguanų fermą ir medicininių augalų sodus. Žaliųjų iguanų ūkis yra vienas iš Kekoldy šeimos prasimaitinimo šaltinių. Padidėjus iguanų išnykimo rizikai dėl didelio roplių skaičiaus laikymo namų sąlygomis, kaip naminį augintinį, viena iš šios genties šeimų pradėjo veisti iguanas savo ūkyje ir parduoti gyvūnų parduotuvėms visoje šalyje, taip išsaugodami jų populiaciją laukinėje gamtoje. Toliau pažintinį žygį tęsime apsilankymu vienoje iš Bri-Bri genties šeimų. Čia Jūs sužinosite ne tik apie įdomų jų kalbos dialektą, gyvenimo būdą, bet ir turėsite galimybę pamatyti tradicinį šokolado paruošimą iš kakavos pupelių. Bri-Bri indėnų genties kultūroje šokoladas užima labai svarbią vietą. Šokoladas yra naudojamas valymo ritualuose ir jų medicinoje, kaip gydomasis vaistas. Ir galiausiai keliausime prie gražiųjų šios žemės krioklių, kur galėsite mėgautis gaivinančiu pasiplaukiojimu krioklių baseine, kol dienos gidas čia pat paruoš skanius vaisių užkandžius. Po vandens pramogų, vietos restorane mėgausitės sočiai Karibų jūros pietumis. Likusi dienos dalis yra laisva. Nakvynė Puerto Viejo zonoje.
costa810 diena. Puerto Viejo – San Chosė
Šiandienos rytas yra laisvas Jūsų laikas, kurio metu galite ilsėtis viešbutyje, esančiame vos keletas žingsnių nuo jūros kranto ar mėgautis balto smėlio paplūdimiais su natūralaus rifo baseinais, kuriuose galite plaukioti ir stebėti įvairias žuvų rūšis. Po pietų grįžtate į Kosta Rikos sostinę, kur praleisite paskutinę naktį egzotinėje šalyje. Likusį laisvą laiką galite praleisti San Chosė centre, aplankyti Nacionalinį teatrą, muziejus, susipažinti su istoriniais pastatais ir parkais. Centrinėje alėjoje iš arčiau prisiliesti prie Kosta Rikos urbanistinio gyvenimo būdo, pabendrauti su vietiniais gyventojais ir pavakarieniauti šalia esančiuose restoranuose. Nakvynė San Jose mieste.
11 diena. Skrydis į Lietuvą
Šiandien tenka ištarti “Sudie” žavingai Kosta Rikos kultūrai ir jos gamtai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, Jūsų viešbutyje lauks vairuotojas, kuris nuveš Jus į oro uostą. 
12 diena. Atvyksite į Lietuvą
Sveiki sugrįžę! 

Kelionės kaina 1 asm. (gyvenant dviviečiame kambaryje) – nuo 1384 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• privatus pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas,
• visi pervežimai kelionės metu,
• 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• 4 pietūs + 1 vakarienė, 
• vietinio gido paslaugos kelionės žygių ir pramogų metu,
• viešbučių mokesčiai,
• pramogos:
Pažintinė ekskursija “Pura Vida” San Chosė mieste (alternatyvus miesto turas),
Pažintinis “Doka” kavos turas,
Ekskursija į ugnikalnio Poas viršūnę,
Turas “La Paz krioklių sodai”,
Ugnikalnio Arenalis vietinės kultūros ir virtuvės turas,
Pažintinė ekskursija su gidu “Sarapiqui atogrąžų miškai ir kultūra”,  
Pažintinė ekskursija su gidu “Kekoldy ir Bri-bri indėnų gentys.”
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinis skrydis,
• papildomi žygiai ar pramogos,
• išvykimo mokestis oro uoste ( 29 USD žmogui),
• maitinimas, kuris nėra paminėtas programoje,
• asmeninės išlaidos,
• arbatpinigiai.
Pastabos:
• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,
• šioje kelionėje gali dalyvauti vaikai nuo 10 metų,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.  
Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui kelionės kaina gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

1 diena: Skrydis į Buenos Airės
Skrydis į Buenos Airės su persėdimu Europos/Azijos mieste.


buenos2 diena: Buenos Airės
Atvyksite į Buenos Airės tarptautinį oro uostą, kur jus pasitiks musų partnerių atstovas. Individualus pervežimas į jūsų pasirinktos kategorijos viešbutį. Poilsis po kelionės. Vėliau apžvalginė ekskursija po „Florida“ gatvę. Buenos Airės dar XIX amžiaus viduryje buvo tik provincialus miestukas, tačiau XIX amžiaus pabaigoje ir XX amžiaus pradžioje miestas ėmė staigiai plėstis. Plėtrai stimulą davė jautienos ekportas. Ėmė augti prabangūs rūmai. Miestas buvo suplanuotas su užmoju – labai plačiomis gatvėmis, iš kurių pati plačiausia pavadinta „Floridos“ vardu. Čia pamatysite įvairių stilių ir spalvų rūmus, garsaus Argentinos rašytojo Jorge Luis Borges vardu pavadintą kultūros centrą, namą, kuriame gyveno Antuanas de Sent Egziuperi. Čia gausu aukštosios mados parduotuvių, knygynų ir kt. Nakvynė viešbutyje.


buenos13 diena: Buenos Airės
Pusryčiai. Autorinė apžvalginė ekskursija „Kolonijinis ir postkolonijinis Buenos Aires“. Pagrindinė miesto aikštė Plaza de Mayo, vyriausybės rūmai (Casa Rosada), rotušė (Cabildo), katedra. Toliau vykstama į vieną populiariausių rajonų San Telmo, garsėjantį La Boca gatve, kurioje dėmesį prikausto itin spalvingi namai. Recoleto – žymiausių Argentinos žmonių kapinės, čia palaidota ir garsioji Evita Peron. Palermo kvartalo sodai ir parkai, bei dar daug kitų garsių miesto vietų. Aplankysite vynoteką ir padegustuosite vynų. Pietūs tradiciniame restorane. Jūsų lauks „švediškas stalas“ su gausiu įvairių mėsos, daržovių, sūrio ir desrto pasirinkimu. Laisvas laikas. Vakare rekomenduojame apsilankyti **„Tango šou“ su vakariene ir gėrimais. Dovanų gausite profesionalią argentinietiško tango pamoką (45min.). Nakvynė viešbutyje.


buenos24 diena: Buenos Airės 
Pusryčiai. Laisvas laikas ARBA **papildomos ekskursijos pasirinktinai:
1) Ekskursija į San Isidro ir Tigre deltą su pasiplaukiojimu katamaranu ar valtimi. Olives srityje nuo XIX amžiaus gyveno ir gyvena prezidentai įskaitant ir Evitą - Marią Eva Duarte, ir jos vyrą Juan Domingo Peron. Buenos Airės aukštuomenė rinkosi šią vietą vasarnamiams statyti. Šie didingi pastatai iki šiol išlaikė kolonijinio stiliaus žavesį. San Isidro centre yra Mitre aikštė su neogotikine katedra, Gėlių laikrodis, daug kavinių bei prekybos centrų. Tigre delta: iš čia katamaranu arba valtimi pasiplaukiojimas tarp daugelio salų deltoje ir La Plata upe, apsuptą gausia augmenija ir salomis, kuriose gausu tipiškų pastatų ir kur viskas dvelkia savotišku kaimo gyvenimu.
2) Ekskursija į Montevideo (Urugvajus) (apie 12 val.) Į turo kainą įskaičiuoti garlaivio bilietai į Montevideo ir atgal, pervežimai iki miesto centro ir atgal, apžvalginė ekskursija po miestą (apie 3val.), laisvas laikas.
3) Apsilankymas futbolo rungtynėse. Apsilankykite futbolo rungtynėse ir suprasite kodėl Argentinos rinktinė yra laikoma viena iš trijų geriausių pasaulyje.
4) Vakaro pramogai siūlome apsilankyti garsiame *operos ir baleto teatre Colon ir pasigrožėti operos ar baleto spektakliu.

buenos3
5 diena: Buenos Airės
Pusryčiai. Išvyka į rančią La Pampa, kur jūsų lauks "Fiesta Gaučo". Tai užmiesčio ranča, kurioje galėsite susipažinti su gaučo tradicijomis. Gaučo – tai drąsūs ir ištvermingi Argentinos kaubojai. Pirmieji gaučo atsirado po mišrių indėnių bei ispanų santuokų.  Pradžioje gaučo klajojo, laikui bėgant apsigyveno sėsliai ir pradėjo verstis žemės ūkiu bei gyvulininkyste. Nedaugelis iš likusių šalyje šiuolaikių gaučų visiems norintiems demonstruoja savo įstabius arklių valdymo įgūdžius. Jie išsiskiria gebėjimais mėtyti boleadorą (bandymas metant virvę su surištais trimis akmenimis pagauti karves), naudotis peiliu bei lasso, sūdyti geriausią pasaulyje mėsą. Nakvynė viešbutyje.


buenos46 diena: Buenos Airės – Igvasu kriokliai (iš Brazilijos pusės)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis iki Igvasu krioklių (apie 1val.45min).  Atvykus jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Išvykimas į Igvasu nacionalinį parką, didžiausią pietų Brazilijoje. Išvyka pėsčiomis subtropikų mišku link Iguasu upės, priešais atsivers nuostabus panoraminis vaizas į krioklius tiek iš Argentinos, tiek iš Brazilijos pusės.
1) Pageidaujantys gali pasigrožėti kriokliais ir džiunglėmis iš **paukščio skrydžio (malūnsparniu, apie 15 min.)
2) **Apsilankymas „Paukščių parke“ (apie 2 val.).  Paukščių parkas, kur tarp tropinių miškų laisvai skraido ryškiaspalvės papūgėlės aros, tukanai, drugeliai. Penkių hektarų plote jų gyvena daugiau kaip 500 rūšių.
Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.


7 diena: Igvasu kriokliai (iš Argentinos pusės)
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į ekskursiją prie Igvasu krioklių (Argentinos pusė. Apie 7val.). Igvasa – „Didysis vanduo“ – septintas pasaulio stebuklas.  Egzotiškiausias pasaulyje paminklas sukurtas pačios gamtos, vietoje kur susitinka trys valstybės Argentina, Brazilija ir Paragvajus. Igvasu upė pradeda savo kelią atlantinėje Brazilijos pakrantėje ir teka gilyn į žemyną 1320 km. Upės plotis siekia 4 km. 275 atskiri kriokliai krenta iš didingo aukščio ir pats įspūdingiausias „Velnio gerklė“ susidedantis iš 14 atskirų 100m pločio srovių krenta į patį dugną esantį 82 metrais žemiau. Specialiu tilteliu galėsite prieiti prie pat šio krioklio. 
1) Pageidaujantys sustiprinti įspūdį gali rinktis turą **„Didysis nuotykis“ (apie 1 val.) ir pripučiama valtimi praplaukti po kriokliais. Atgal grįšite sunkvežimiais keliu, einančiu per džiungles, kur galėsite pamatyti, išgirsti ir pajusti tikrą džiunglių gyvenimą. Šie įspūdžiai nepaliks jūsų niekada.
2) Pageidaujantiems turas **„Raftingas Igvasu upe“ (apie 2 val.)
Poilsis prie baseino. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.


8 diena: Igvasu kriokliai – Puerto Madrinas
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Puerto Madriną (per Buenos Airės). Atvykus jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


buenos59 diena: Puerto Madrinas
Pusryčiai. Išvyksite į apžvalginę ekskursiją po ekologinį draustinį Valdeso pusiasalyje. Valdeso pusiasalis yra Čiubuto provincijoje, į šiaurės rytus nuo Puerto Madrino, išsikišęs į Atlanto vandenyną, siaura  Amegino sąsmauka jungiasi su žemynu. Pusiasalyje yra keletas druskingų ežerų, iš kurių viename yra viena žemiausių Pietų Amerikos vietų -40 m žemiau jūros lygio. Visa teritorija – gamtos rezervatas. 1999 m. Valdeso pusiasalis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakrantėse yra jūrų žinduolių, pvz., žieduotųjų ruonių, jūros dramblių gulyklos. Pusiasalis nuo jūros atitvėręs Naująją įlanką, kurioje galima sutikti ūsuotujų banginių. Taip pat pakrantėse lankosi orkos. Pageidaujantiems **išvyka į Argentinos jūrą stebėti banginių. Sugrįšite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


10 diena. Puerto Madrinas – Buenos Airės
Pusryčiai. Šį kartą vyksite į Punta Tombo, kur gyvena didžiausia Pietų Amerikoje Magelano pingvinų kolonija. Šioje kolonijoje, prilkausomai nuo sezono, gyvena iki 40 tūkst. pingvinų. Pakrantė nusėta olomis, kuriose pingvinai deda kiaušinius ir peri savo mažylius. Netoli Punta Tomba taip pat įmanoma pamatyti ir kitų pakrantės paukščių – žuvėdrų, kormoranų, ančių ir kt. Pageidaujantiems **išvyka į Argentinos jūrą stebėti delfinų. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Buenos Airės. Atvykus jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


11 diena. Skrydis į Lietuvą.
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


12 diena. Atvykimas į Lietuvą
Persėdimas Europos/Azijos mieste. Atvykimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: nuo 3177 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 9 nakvynės 4*/5* viešbučiuose su pusryčiais,
• maitinimas nurodytas programoje,
• visos ekskursijos nurodytos programoje,
• įėjimo bilietai į Igvasu Nacionalinį parką,
• įėjimo bilietai į Valdeso parką,
• įėjimo bilietai į Punta Tombo parką,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos turo metu, išskyrus Puerto Madriną,
• anglakalbio kelionės vadovo paslaugos Puerto Madrine.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 768 EUR),
• vietinių skrydžių bilietai Buenos Aires – Igvasu – Puerto Madrinas - Buenos Aires (nuo 405 EUR),
• papildomos ekskursijos pasirinktinai pažymėtos **,
• maitinimas nenurodytas programoje,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,
• papildomos ekskursijos – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus http://www.saugikelione.lt/.

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis

Chrizantemos
Dievini gėles ne tik gaunamas švenčių proga? Ar tavo namų palangės jau lūžta nuo įvairiaspalvių žiedų? Ruošiantis Šv. Kalėdom ieškai kuo gražesnių žiedų, o artėjant Šv. Velykoms neatsispiri narcizams ir kitiems ryškiems augalams? Jei žinai kaip atrodo chrizantema, ši  ekskursija kaip tik tau. Vykstame į chrizantemų festivalį Vokietijoje! Paneik mitą, kad chrizantemos skirtos tik liūdnoms akimirkoms. Juk jų būna visokiausių spalvų nuo baltos iki pačių ryškiausių geltonų, raudonų ar violetinių! Tikrai rasi savo spalvą. Čia tavęs lauks ne tik gėlių margumynas, bet ir šauni muzika bei malonūs praeiviai, kurie atvyksta taip pat pasigrožėti gausiais žiedais. Skaityk toliau ir sužinosi, kad pamatysi ne vien tik kalnus gėlių!

chrizantemos11 diena: Vilnius – Vroclavas (840 km) – Zgoželecas (160 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Vroclavą. Pažintis su miestu, pastatytu ant 12 Odros upės salų, turinčiu per 100 tiltų. Vroclavas įsikūręs Sudetų papėdėje, vienas seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų, kurio įdomią ir audringą istoriją formavo vokiečiai, austrai ir čekai. Ypatingo dėmesio verta Vroclavo turgaus aikštė – viena didžiausių Europoje. Vaikštant žavingomis, grįstomis senamiesčio gatvelėmis pamatomas viduramžiškas miesto išplanavimas, nuostabi miesto rotušė, esanti pačiame Vroclavo senamiesčio centre, Vroclavo universitetas, Tumsko ir Smėlio salos, seniausia miesto katedra. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

chrizantemos22 diena: Zgoželecas – Viurcburgas (480 km) – Štutgartas (150 km)
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę, kultūros, istorijos ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: vienas iš Viurcburgo simbolių – įspūdinga Marienburgo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; seniausias akmeninis Maino upę jungiantis – Senasis Maino tiltas, išpuoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis ir sujungiantis senąjį miestą su tvirtove. Vienas didžiausių ir įspūdingiausių barokinių pastatų Europoje – buvusi vyskupų rezidencija, dabar saugoma UNESCO. Miesto globėjui Šv. Kilijonui skirta katedra, trečia pagal dydį romaninio stiliaus katedra Vokietijoje, Noimiunsterio bazilika, Rotušės ansamblis. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena: Štutgartas – Lahr (160 km) – Strasbūras (50 km) – Štutgartas (160 km)
Pusryčiai. Vykstama į Lahr miestelį, kuriame vyksta nepaprasto grožio renginys –chrizantemos3chrizantemų festivalis. Šioje spalvų ir muzikos fiestoje kiekvienais metais apsilanko daugiau negu 300 000 turistų. Visas miestas skendi įspūdingose kompozicijose ir spalvinguose chrizantemų žieduose. Pasivaikščiojimas po Lahr senamiestį, išpuoštą chrizantemų kompozicijomis: naujoji ir senoji rotušės, Tiefburg pilies griuvėsiai, senoji miesto siena, XVIII a. menantys senosios buržuazijos namai, „Gandro" bokštas, akademinė bažnyčia, Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčia. Vykstama į Strasbūrą, Elzaso regiono sostinę, kurioje ypač jaučiama Vokietijos valdymo laikotarpio įtaka. Vokiška dvasia alsuoja tvarkingas ir jaukus senamiestis. Apsuptas kanalų, „daugybės kelių miestas“ žavi ir savo gerai išsaugota architektūra, kuri puikiai atspindi spalvingą Strasbūro istoriją. Pažintis su miestu: Dievo Motinos katedra su įspūdingu fasadu, vitražais bei žymiuoju astronominiu laikrodžiu. Pasivaikščiojimas pėstiesiems skirta senąja Turgaus gatve su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje. 

4 diena: Štutgartas – Rotenburgas (150 km) – Zgoželecas (510km) 
Pusryčiai. Kelionė į  Rotenburgą prie Tauberio upės, miestą, kuriame, atrodo, sustojęs laikas. Niekur viduramžiai nėra pilni tokios gyvybės, kaip čia. Viduramžių vartai vingiuotomis gatvelėmis veda link fontanų, bokštų, Šv. Jokūbo bažnyčios, Turgaus aikštės, rotušės. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.   

5 diena: Zgoželecas – Vilnius (990 km)
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KAINA NUO: 196 €

IŠVYKIMAS 2017 - 10 - 19

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• degalų mokestis – 30 EUR (privalomas, mokamas grynais arba pavedimu kelionės organizatoriui užsakant kelionę),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

sokoladasEsi šokolado megėjas? Neįsivaizduoji nei vienos dienos ar net kavos ar arbatos puodelio be juodo, balto ar pieniško šokolado gabalėlio? Jei taip, tuomet ši kelionė kaip tik tau!  Įsivaizduok, važiuoji į Italiją, bet dar pakeliui pamatai kitas šalis, jų miestus, tų šalių garsiausius paminklus, aikštes, kalnus ir kitas garsenybes. Jau susidomėjai? Šokolado festivalis paliktas kaip vyšnaitė ant torto. Šis festivalis vyks Italijoje- Perudžoje. Tai didžiausias ir svarbiausias metų įvykis Europoje, kuris yra susijęs su šokoladu. Ten tu ne tik išragausi viso pasaulio šokolado skonius, kurų dar niekur neskanavai, bet ir sužinosi daug naudingos informacijos apie šį skanėstą. Taigi, nebelauk, rašyk mums ir rudenį keliauk mėgautis šokolado malonumais! 

mumbaiPažintinė kelionė po Pietų Indiją ir Mumbajų su poilsiu prie vandenyno. Gal ne taip dažnai lankoma Pietų Indija stebina kultūrinio ir istorinio paveldo gausa, kupina žavesio ir paslaptingumo. Jei niekada nesilankėte Indijoje ir jaučiate nerimą, Pietų Indijoje galėsite labiau atsipalaiduoti nei chaotiškoje šiaurinėje dalyje. Ji idealiai tinka keliautojams, pirmą kartą atvykusiems į šią šalį, o čia įgyta patirtis ir įspūdžiai praturtins jus ir privers širdyje pajusti Indijos dvelksmą...

Kelionėje:

 • Tamil Nadu regiono meistriškumo simboliai – šventyklos ir vienuolynai;
 • Ramybe dvelkiantys, linksmi žmonės ir žemiški jų gyvenimo ritmai;
 • Prieskoninių augalų plantacijos – ne tik skonis, aromatas, bet ir sveikata;
 • Kvapios Pietų Indijos virtuvės paslaptys;
 • Palaiminto gamtos grožio regionas;
 • Nuotaikinga ir atpalaiduojanti kelionė namu ant vandens Keraloje;
 • Poilsis prie vandenyno geriausiame Pietų Indijos Marari paplūdimyje;
 • Kūno judesio praktikos;
 • Pažintis su gyvenimo mokslu ajurveda.

 • AUSTGrožėkitės Dunojaus pakrantėmis ir klausykitės Štrauso melodijų plaukiant laivu Dunojumi.
 • Pakilkite į Kripenšteino viršūnę (2108 m), nuo „Penkių pirštų“ apžvalgos aikštelės pažvelkite į slėniuose mėlynuojančias ežerų akis.
 • Pasimėgaukite plaukiojimu ežeru bei pasivaikščiojimu romantiškomis gatvelėmis Halštate.
 • Nusileiskite kalnakasių čiuožykla giliai po žeme tam, kad suprastumėte iš kur išgaunamas „Baltasis Auksas“ - druska.
 • Papasakokite nykštukams savo slapčiausias svajones Mirabelės soduose Zalcburge.

 • BAVARIJANiurnbergas – pirklių, išradėjų ir mokslininkų miestas. Pilies simboliu paženklinta galia ir prabanga.
 • 2000 metų menančiame senajame Augsburgo kelyje pasijuskite lyg renesanso laikų didikai...
 • Grožėkitės Alpių apsuptyje žydinčių Bavarijos kaimelių ir miestelių ramybe, tvarka, jaukumu.
 • Aplankykite garsiąją Noišvanštaino pilį, V.Disnėjus miegančiosios gražuolės pilies įkvėpimo šaltinį.
 • Aplankykite garsiąją Noišvanštaino pilį, Volto Disnėjaus sukurtos įstabios Miegančiosios gražuolės pilies prototipą.
 • Spindintys stebuklai Tirolio krištolo muziejuje.
 • Bavarijos sostinės Miuncheno šurmulys ir žavesys: didingos bažnyčios, rūmai, nuostabūs parkai ir sodai.

 • signagisAplankysite Gruzijos sostinę Tbilisį ir senąją sostinę Mchetą, Svanetijos regiono širdyje įsikūrusią Mestiją.
 • Pailsėsite moderniame kurorte prie Juodosios jūros – Batumyje.
 • Pamatysite įspūdingus Kaukazo kalnus ir slėniuose žaliuojančius vynuogynus. Maloniai nustebins istorinių kultūros ir architektūros paminklų gausa, archaiškos gyvenvietės.
 • Gruziniškos užstalės metu susipažinsite su kaukazietiškais papročiais, gruzinų vaišingumu, išskirtine virtuve, jų vaišes lydinčiomis ilgesingomis dainomis, ugningais šokiais.

aiksteKaip įsivaizduoji lietuvišką rudenį? Niūrų, lietingą, šaltą ir darganotą? Iškeisk jį į rudens atostogas Ispanijoje. Jei vasarą nepailsėsi ar pritrūks vienos savaitės poilsio prieš darbus, visai kaip studentams vienos nakties prieš egzaminą, ši kelionė bus puikus pasirinkimas. Pailsės ir kūnas ir protas, atrsai tai, ko dar niekada nematei. Kelionė lėktuvu, todėl kelionė neprailgs.

 

portas• Pamatysite įspūdingus Portugalijos miestus: gražųjį Portą, garsėjantį savo krašto vynais ir vieną seniausių Europos sostinių – Lisaboną.

• Keltu persikelsite į Afriką. Aplankysite spalvingąjį Maroką, kuris vilioja savo slėpininga kultūra, visame pasaulyje garsiu turgumi, kvapnia vietine virtuve ir magiškais kraštovaizdžiais.

• Galėsite aplankyti įspūdingus  Alhambros rūmus Granadoje.

• Grožėsitės labai judriu, šiuolaikišku miestu-uostu Barselona .

lisabonaNeapsisprendi ar nori ilsėtis, ar pažinti kitos šalies kultūrą? Galime tau pasiūlyti abu variantus. 11 dienų kelionė į Portugaliją - puikus pasirinkimas. Susipažinsi su šalies kultūra, architektūra, kulinariniu paveldu, įsijausi į vietinių gyvenimąm o jei norėsi tiesiog ilsėsies! Kelionė rudeniui įsibėgėjus - puikus pasirinkimas!

norvegijaNori pažintinės kelionės, bet nenori važiuoti traukiniu ar autobusu? Turime puikų pasiūlymą- pažintinė kelionė lėktuvu!

• Nuostabūs šiaurietiškos gamtos peizažai: vaizdingi fjordai, nuo kalnų viršūnių krintantys kriokliai, sraunių upių išraižyti bei vaiskia žaluma pasipuošę slėniai

• Pažintis su Norvegijos sostine Oslu

• Važiuosime garsiuoju Trolių keliu, pasigrožėsime Geirangerio fjordu bei nuvyksime prie Briksdalio ledyno

• Plauksime vienu gražiausių ir giliausiu  Sognės fjordu

• Aplankysime Bergeną - miestą įsikūrusį ant septynių kalvų

 • balatonoAnt Dunojaus krantų įsikūrusi Vengrijos sostinė Budapeštas
 • Įspūdingas vakarinis plaukimas laivu Dunojumi Budapešte
 • Maudynės Sečenio ir Ėgerio terminiuose baseinuose, bei Hevizo terminiame ežere
 • Višegrado tvirtovė, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Dunojaus vingį
 • Vengriškų vynų degustacija ir nacionalinis vakaras Esterhazy vyno rūsiuose
 • Ekskursija šiaurinėje Balatono ežero pakrantėje ir maudynės ežere
 • Vynų ir vengriško guliašo degustacija Ėgeryje

 • marocnaNet šeši iš dvylikos Čekijoje UNESCO saugomų objektų
 • Treji skirtingų architektūros stilių rūmai: barokiniai Kromeržyžo, renesansiniai Česky Krumlovo ir neogotikiniai Hlubokos
 • Čekiško alaus ir Moravijos vyno degustacijos
 • Telčas, kurio centrinė aikštė laikoma viena gražiausių visoje Europoje​
 • Stalaktitų ir stalagmitų urvai Moravijos karstiniame draustinyje

 • drastinisNesudėtingas žygis tarp įspūdingų smiltainio uolų ir plaukimas plaustais ežeru
 • Žygis į aukščiausią Čekijos viršukalnę Snežką
 • Įsimintina vakarienė su programa, kurioje pamatysite fakyrų šou, raganų „korimą“, Jus linksmins senoviška muzika ir šokiai
 • Viduramžių dvasią išlaikiusi Čekijos sostinė Praha
 • Laisvas laikas Prahoje, kurio metu galėsite apsilankyti čekiškoje užeigoje ir paragauti tradicinių patiekalų bei puikaus čekiško alaus

 • branaDu Čekijos ir Vokietijos teritorijose esantys nacionaliniai parkai, pavadinti Šveicarijos vardu
 • Žygis tarp įspūdingų smiltainio uolų ir plaukimas upe Čekiškosios Šveicarijos nacionaliniame parke
 • Elbės upės pakrantėje įkurta Kionigšteino tvirtovė, nuo kurios atsiveria įspūginga panorama
 • Žemutinės Silezijos sostinės Vroclavo senamiestis ir daugybė Vroclavo nykštukų skulptūrėlių
 • Apsilankymas nedideliame ir jaukiame Giorlico mieste

 • prahaViduramžių dvasią išlaikiusi Čekijos sostinė Praha
 • Nesudėtingas žygis tarp įspūdingų smiltainio uolų Čekų Rojuje
 • Mineralinių vandenų kurortas Karlovi Varai, kur paragausite mineralinio vandens iš įvairių šaltinių
 • Čekiško alaus degustacija Krušovice alaus darykloje
 • Įsimintina vakarienė su programa, kurioje pamatysite fakyrų šou, raganų „korimą“, Jus linksmins senoviška muzika ir šokiai

 • ermitaSusipažįstate su pačiu gražiausiu Rusijos miestu,kurį ant Nevos krantų įkūrė Petras Pirmasis;
 • Apsilankote Jekaterinos rūmuose su garsiuoju atkurtu Gintaro kambariu;
 • Grožitės įspūdingais Peterhofo rūmais su puošniomis auksinėmis skulptūromis, fontanais ir parkais;
 • Pasivaikštote po Ermitažą, kur galite  pasigėrėti nuostabiomis meno kūrinių kolekcijomis.

lvovasŠioje kelionėje jūs:

 • Apsilankysite Liubline ir Lucke - Lietuvos istorijoje svarbią vietą užimančiuose miestuose;
 • Aktyvus poilsis žaliuosiuose Ukrainos Karpatų kalnuose bei kurortuose: žygis, pasikėlimas į Bukovelio kalną;
 • Vakaronė ukrainietiškoje užeigoje, skanaujant nacionalinės virtuvės patiekalų ir skambant gyvai muzikai;
 • Įspūdinga ekskursija Lvove - mieste-muziejuje po atviru dangumi.

bledasSvajojate aplankyti Slovėnijos kalnų kurortą Bledą, ir įspūdingą Bledo pilį?  Jei taip, tai be problemų savo norą galite įgyvendinti! Jūsų lauks žygis kalnuose iki Koziako krioklių, o vakare degustuosite slovėniškus sūrius ir vyną. Taip pat pamatysite nuostabų gamtos stebuklą Postoinos urvus, ir netoliese stovinčią Predjamos pilį.

bavarijaaVokietija garsėja alumi ir pilimis. Tą mes ir siūlome! Kelionė į alumi ir įspūdingomis pilimis garsėjantį regioną - Vokietijos Bavariją. Žavių r didingų Bavarijos miestų - Regensburgo ir Augsburgo, aplankymas.Pažintis su Bavarijos sostine - Miunchenu, dar vadinamą "Vokietijos Florencija": įsimintina eskursija senamiestyje ir apsilankymas seniausioje karališkoje alaus daryloje - "Hofbrauhaus". Garsiosios Noišvanšteino pilies, dar vadinamos "Baltąja Gulbe", aplankymas. Puiki galimybė pabuvoti Bamberge, mieste, besididžiuojančiu puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu ir skaniu, net 9 gamyklose verdamu alumi. Jei nori susipažinti su įvairiomis ir daug menančiomis pilimis ir paragauti tokio alaus, kokio kitur nerasi, junkis prie mūsų ir keliaujame!

virustinissJei nori susipažinti ar atrasti iš naujo Bavarijos sostinę - Miuncheną, junkis prie šios ekskursijos. Tavęs lauks įspūdingas plaukimas Dunojaus tarpekliu tarp aukštų kalkinių uolų ir Veltenburgo benediktinių vienuolyno aplankymas. Diena bus skirta gražiausioms Bodeno ežero apylinkėms apžiūrėti: žavusis Lindau miestelis, plaukimas į gėlėse skendinčią Mainau salą. Ar sugundys nepakartojami vaizdai nuo Aukščiausios Vokietijos Alpių viršukalnės - Cūgšpicės? O gal  pasikėlimas į žymųjį, aukštai kalnuose įsikūrusį "Erelio lizdą" - buvusią Hitlerio rezidenciją? Jei bent truputį susigundei, nedvejok ir skaityk toliau!

pirmasPrancūzija ar Vokietija? Tiek vienai tiek kitai šaliai galima sudėlioti daug pliusų. Bet gal renkamės abi po truputį?
Šioje kelionėje:
 • Elzaso sostinė – Strasbūras ir „Mažuoju Paryžiumi“ pramintas jo senamiestis;
 • Vyno kelias į Rikvyrą - mažą vynininkų miestelį;
 • Švarcvaldo „Juodasis miškas“;
 • Įspūdinga Koenigsburgo tvirtovė bei Prūsijos valdovų Hohencolernų pilis.

pilisRomantiškas yra tik Paryžius? Deja, visus Paryžiaus mylėtojus teks nuvilti. Romantiška gali būti ir Vokietija! Tavęs laukia kelionė po gražiausias istorines ir romantiškas Vokietijos vietas. Dviejų įspūdingų Vokietijos pilių aplankymas: įžymioji Heidelbergo pilis ir viena gražiausių Europoje Eltzo pilis. Taip pat labai romantiškasis plaukimas laivu Reino upe. Pažintis su žaviais vynuogynuose įsiterpusiais miesteliais ir puikaus Mozelio krašto vyno degustacija. Įsimintina ekskursija seniausiame Vokietijos mieste - Tryre.

Puslapis 1 iš 2

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Žiemos kryptys!

Žiema neprailgs, nes vasara alsuojančios
kelionių kryptys laukia Jūsų!

Blue Sea Puerto Resort 4* (Kanarų salos, Tenerifė)
Išvykimas: 2016 12 14
Trukmė: 7 n.
Pusryčiai ir vakarienė

Nuo 615 €
Grand Excelsior Hotel Sharjah 5* (JAE, Dubajus)
Išvykimas: 2017 01 17
Trukmė: 7 n.
Pusryčiai ir vakarienė

Nuo 689 €
Magawish Village & Resort 4* (Egiptas, Hurgada)
Išvykimas: 2017 01 08
Trukmė: 7 n.
Pusryčiai ir vakarienė

Nuo 485 €

Mus rasite

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Mus lanko

Svetainėje lankosi 84 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite keliones@visitLithuania.net

Kelionių organizatoriai & Avialinijos