P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Legolendas

lego
lego2

Legolendas - Heidės parkas , atrakcionai, vandens šėlsmo pasaulis

POTSDAMAS - VISMARAS - VONNEMAR VANDENS PARKAS - LEGOLENDAS - HEIDĖS PARKAS

 

 

1 DIENA. Labai anksti iš ryto išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Žaidimai, viktorinos, konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijos-Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Frydricho Didžiojo miestą - Potsdamą, kur mėgo poilsiauti kaizeriai. Pasivaikštote po didžiulį Sanssouci parką su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. Išvykstate į Hanzos miestą Vismarą. Ekskursija po senamiestį: Vandens vartai, Šv. Mergelės Marijos ir Šv. Mykolo bažnyčios, gotikiniais pastatais apsupta Rotušė, įspūdingos Liubšės ir Kremer gatvės. Laisvas laikas mieste arba vykstate pramogauti į *Wonnemar vandens atrakcionų parką. Tai poilsio ir pramogų oazė: baseinai su dirbtinėmis bangomis, įvairių sudėtingumų nusileidimų takeliai, „Išprotėjusi upė“, sūkurinės vonios, soliariumai ir saunos. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Daniją. Dieną leidžiate *Legolende. Aštuoniose parko šalyse gausybė atrakcionų, parduotuvių, restoranėlių. Tik įėję pro parko vartus, patenkate į „Mini šalį“ - tai visas pasaulis, sukurtas iš 20 mln. mažų lego konstruktoriaus kaladėlių: architektūros šedevrai, istoriniai miestų kvartalai ir eilinių miestiečių kasdienybė. Vairavimo mokykla, kurioje visi išlaikę vairavimo egzaminą gauna Legolendo vairuotojo pažymėjimus. Afrikos savanoje „medžiojate“ lego žvėris, plaukdami mini valtelėmis aplankote Graikiją, Japoniją, Šri Lanką. Kaubojų ir indėnų „Legoredo“ šalyje plaunate auksą, kanojomis leidžiatės nuo krioklių, kalnakasių šachtoje išgyvenate akmenų griūtį. „Iliuzijų šalies“ tropinės jūros dugne šimtai spalvingų žuvyčių, rykliai, o krabus ir mažąsias rajas net paglostyti galima. „Nuotykių šalyje“ ekstremali techno mašinėlių trasa, džiunglių ralis, lego skuteriai. „Karaliaus šalyje“ viską valdo vikingai, princesės ir drakonai. Mažiesiems - „Duplo šalis“ su policijos būstine, ligonine, valstiečių kiemu. Lobių ieškojimas, svaiginančiai besisukančios romo statinaitės, vandens mūšiai „Piratų šalyje“ - ne tik vaikams. Čia atsipalaidavę siaučia ir dūksta net seneliai. Legolendas sužavi visus ir nejučiomis tampi grožio, atrakcijų ir lego kaladėlių karalystės gyventoju. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Dieną leidžiate *Heidės parke. Didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams: „Amerikietiški kalneliai“, kartingų trasa. Atrakcionai vandens mėgėjams: dvi „pašėlusio vandens“ trasos su kriokliais, kruizas sraunia Bavarijos kalnų upe, senoviniai garlaiviai, plaukiojantys Zoltau ežere. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, pasakų karalystė, pasivažinėjimas mašinėlėmis ir traukinukais. Delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou… Įspūdingiausias atrakcionas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas“, kuriuo traukinys skrieja 120 km/val. greičiu nuo 60 m aukščio kalnelių. Pašėlusiame „Dykumų ralyje“ starto metu per 2,4 sek. pasiekiantis 102 km/val. greitį. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~3400 km.

 

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 

Pastabos

 

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

 

  • (*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 90 EUR suaugusiems, apie 70 EUR vaikams iki 12 m.).

 

  • (¹) - yra papildomų sąlygų.

 

 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]