Legolendas

Spausdinti

lego
lego2

Legolendas - Heidės parkas , atrakcionai, vandens šėlsmo pasaulis

POTSDAMAS - VISMARAS - VONNEMAR VANDENS PARKAS - LEGOLENDAS - HEIDĖS PARKAS

 

 

1 DIENA. Labai anksti iš ryto išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Žaidimai, viktorinos, konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijos-Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Frydricho Didžiojo miestą - Potsdamą, kur mėgo poilsiauti kaizeriai. Pasivaikštote po didžiulį Sanssouci parką su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. Išvykstate į Hanzos miestą Vismarą. Ekskursija po senamiestį: Vandens vartai, Šv. Mergelės Marijos ir Šv. Mykolo bažnyčios, gotikiniais pastatais apsupta Rotušė, įspūdingos Liubšės ir Kremer gatvės. Laisvas laikas mieste arba vykstate pramogauti į *Wonnemar vandens atrakcionų parką. Tai poilsio ir pramogų oazė: baseinai su dirbtinėmis bangomis, įvairių sudėtingumų nusileidimų takeliai, „Išprotėjusi upė“, sūkurinės vonios, soliariumai ir saunos. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Daniją. Dieną leidžiate *Legolende. Aštuoniose parko šalyse gausybė atrakcionų, parduotuvių, restoranėlių. Tik įėję pro parko vartus, patenkate į „Mini šalį“ - tai visas pasaulis, sukurtas iš 20 mln. mažų lego konstruktoriaus kaladėlių: architektūros šedevrai, istoriniai miestų kvartalai ir eilinių miestiečių kasdienybė. Vairavimo mokykla, kurioje visi išlaikę vairavimo egzaminą gauna Legolendo vairuotojo pažymėjimus. Afrikos savanoje „medžiojate“ lego žvėris, plaukdami mini valtelėmis aplankote Graikiją, Japoniją, Šri Lanką. Kaubojų ir indėnų „Legoredo“ šalyje plaunate auksą, kanojomis leidžiatės nuo krioklių, kalnakasių šachtoje išgyvenate akmenų griūtį. „Iliuzijų šalies“ tropinės jūros dugne šimtai spalvingų žuvyčių, rykliai, o krabus ir mažąsias rajas net paglostyti galima. „Nuotykių šalyje“ ekstremali techno mašinėlių trasa, džiunglių ralis, lego skuteriai. „Karaliaus šalyje“ viską valdo vikingai, princesės ir drakonai. Mažiesiems - „Duplo šalis“ su policijos būstine, ligonine, valstiečių kiemu. Lobių ieškojimas, svaiginančiai besisukančios romo statinaitės, vandens mūšiai „Piratų šalyje“ - ne tik vaikams. Čia atsipalaidavę siaučia ir dūksta net seneliai. Legolendas sužavi visus ir nejučiomis tampi grožio, atrakcijų ir lego kaladėlių karalystės gyventoju. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Dieną leidžiate *Heidės parke. Didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams: „Amerikietiški kalneliai“, kartingų trasa. Atrakcionai vandens mėgėjams: dvi „pašėlusio vandens“ trasos su kriokliais, kruizas sraunia Bavarijos kalnų upe, senoviniai garlaiviai, plaukiojantys Zoltau ežere. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, pasakų karalystė, pasivažinėjimas mašinėlėmis ir traukinukais. Delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou… Įspūdingiausias atrakcionas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas“, kuriuo traukinys skrieja 120 km/val. greičiu nuo 60 m aukščio kalnelių. Pašėlusiame „Dykumų ralyje“ starto metu per 2,4 sek. pasiekiantis 102 km/val. greitį. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~3400 km.

 

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 

 

 

Pastabos