Išvyka vaizdingu Panemunės keliu

Spausdinti

Išvykimas.

Kelionę pradedame vykstant į Raudondvarį. tai jaukus Lietuvos miestelis, įsikūręs Nemuno ir Nevėţio upių santakoje. Apsuptas nuostabios gamtos, išsaugojo ir garbingą architektūrinį ansamblį – Raudondvario dvarą. Priklausęs Radviloms, Tiškevičiams dvaras visada garsėjo kaip kultūros ir meno centras.

Aplankome Palemono kalną Seredžiuje. Tai Išlikęs 13 a. piliakalnis dar kitaip vadinamas Palemono kalnu. Pilies, deja, jau nėra, bet istorija mena, kad senovėje čia stovėjusi Pieštvės pilis.

Sustojame prie Veliuonos piliakalnio. Sakoma, kad tai viena seniausių Lietuvos gyvenviečių. Pasak istorinių šaltinių, Veliuonoje lankėsi, kovojo ir mirė Lietuvos kunigaikštis Gediminas.

Atvykstame į Raudonę. Šį miestelį garsina ne tik geografinė vieta, bet ir Raudonės pilis. Iš pilies bokšto atsiveria puikios apylinkės. Greta – puikus senas parkas, kurį garsina legendomis apipintas Gedimino ąţuolas.

Piknikas Raudonės pilies parke.

Galiausiai atvykstame į Panemunę. Šią gyvenvietę puošia Panemunės pilis, kartais dar vadinama Vytėnų arba Gelgaudų pilimi. Minima jau nuo 16 a., ne kartą rekonstruota ir perstatyta, šiandien renesanso stiliaus rezidencinė pilis įtraukta į Lietuvos architektūros paminklų sąrašą. Greta pilies senas parkas, stebinantis puikiais kaskadiniais tvenkiniais.

Grįžimas.

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.

Į  paketo kainą bus įskaičiuota:

v        Transporto paslaugos;

v        Kelionės vadovo paslaugos;

v        Įėjimas į muziejus;

v        Ekskursinė programa.