P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Į Ameriką!

Pažink Centrinę Ameriką: Meksika, Belizas ir Gvatemala (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Gvatemala, Meksika, Belizas. 

Egzotiškoji Centrinė Amerika, jus užburs savo ritmais, spalvingais kostiumais, vietiniais, mums vis dar mistiškais, papročiais, dievais ir ritualai, jaukiais kaimeliais ir žaliomis klaidžiomis džiunglėmis. Aplankysime netgi tris Centrinės Amerikos šalis. Meksiką, kur po ilgos kelionės galėsite atsigauti ilsėdamiesi prie jūros ir susipažinsite su įspūdingais senovės indėnų monumentais. Užsuksime į Belizą, kur galėsite pailsėti tropinėje Karibų pakrantėje, o pailsėję trauksime ieškoti naujų nuotykių Gvatemaloje, vienoje iš gražiausių šalių Centrinėje Amerikoje. Čia galima susitikti su tikrais indėnais, sudalyvauti mistiniuose ritualuose ir savo akimis pamatyti miestus kurie mena savo istorinius laikus. Jums labai pasisekė – kelionė vyksta gavėnios metu ir jūs tapsite spalvingo jos šventimo Gvatemaloje liudytojais. Prižadame, šios kelionės metu vos spėsite skaičiuoti įspūdžius!

Kelionės trukmė 16dienų.

Kaina su skrydžiu nuo 3729 Eur.

Išvykstame  2018-10-26.UŽSISAKYK 

Kelionės akcentai:

  • Nepakartojami UNESCO senovės majų kultūros miestai ir paminklai
  • Poilsis pire vandenyno Playa del Carmen
  • Centrinės Amerikos stebuklai, senotai ir Gvatemalos džiunglės
  • Marga vietinių gyventojų kultūra ir nuoširdžios šypsenos

   meksika
  • 1 DIENA

   LIETUVA-KANKUNAS

   Atvykus į Kankuno (Cancun) oro uostą mus pasitiks kelionės vadovas. Vyksime į Karmen paplūdimį (Playa del Carmen) - krištolinis vanduo, baltas smėlis, palmių šešėliai ir Penktoji Aveniu (Quinta Avenida) – visa tai čia traukia keliautojus, ištroškusius nepakartojamo ir šilto poilsio. Atvyksime vėlai vakare. Registracija viešbutyje ir poilsis.

   playa carmen

    

  • 2 DIENA

   POILSIS KANKUNE (pusryčiai)

   Kadangi diena po ilgos kelionės bus skirta atsikvėpti, kiekvienas turės galimybę užsiimti sau patinkančia veikla. Pasivaikščiojimas ir apsipirkinėjimas niekada netylančioje pagrindinėje miesto alėjoje, nardymas besižvalgant rajų, jūros vėžlių ir įvairiausių koralų ar poilsis ant šezlongo paplūdimyje – kiekvienas ras savos veiklos. Kelionės vadovė bus su jumis - turėsite gerą progą artimiau susipažinti su kelionės vadove.

   Nakvynė viešbutyje.

  • 3 DIENA

   KANKUNAS - CHICHEN ITZA - MERIDA (pusryčiai)

   Ryte palikę Karmen paplūdimį trauksime į Jukatane esantį Majų šventyklų miestą Čičen Icą (Chichen-Itza). Įdomu, kad miesto pavadinimas – unikalus, naudotas dar prieš ispanų invaziją. Sakoma, kad jis kilęs iš trijų Majų žodyno elementų, reiškiančių Icų tautos miestą su šventu šuliniu.

   Tačiau šis, ne tik į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas, bet ir Naujuoju pasaulio stebuklu paskelbtas miestas labiausiai garsėja savo šventyklomis ir piramidėmis. Didžiausia ir svarbiausia jame stūksanti Kukulkano piramidė (Pyramid of Kukulcan). Majai, buvę ypač talentingi astronomai, būtent čia sukūrė dangaus kūnų stebėjimais pagrįstą kalendorių: piramidę sudaro devyni lygiai, iškloti 52 plokštėmis – tiek metų yra Majų toltekų cikle. Visos keturios piramidės pusės turi po 91 pakopą, o pridėjus viršūnės laiptelį gaunamas skaičius 365 – lygiai vieni metai.

   Susipažinę su Majų laiko skaičiavimais važiuosime į kitą stebuklingą vietą – Ik Kil. Viduryje žemės esanti gili, o legendos pasakoja – dar ir šventa, dauba. Tai - nepaprasto grožio vandens telkinys, kurį supa žaliuojantys augalai, o vanduo žemyn trykšta iš smiltainio sienų.

   Vakarop, pasimaudę ir pasimokę matematinių žinių keliausime į Meridą (Merida), Jukatano valstijos sostinę. Nakvynė viešbutyje.
   Chichen Itza
   Ik Kil

  • 4 DIENA

   MERIDA – CELESTUNAS IR UŠMALIS – MERIDA(pusryčiai) 

   Papusryčiavę leisimės į kelią, o mūsų dienos tikslu taps Celestunas ir Ušmalis (Celestun, Uxmal).

   Pirmasis – nedidelis, nepaprastai saulėtas žvejų kaimelis, kuriame, rodos, viskas juda vėžlio greičiu. Ir vietiniai tai mėgsta bei tuo didžiuojasi. Viduryje miesto rasime nedidelį, tačiau simpatišką skverelį, aplink – balto smėlio paplūdimių, tačiau pagrindinė mūsų kelionės priežastis, žinoma – Celestuno biosferos rezervatas (Reserva de la Biosfera Ria Celestun). Būtent čia suprasime, kokios gali būti ryškios spalvos, ypač Flamingų rožinė. Laukinės gamtos rezervuare, kur didžiąją jo dalį užima vanduo, savo dienas leidžia nepaprasto dydžio ir grožio šių paukščių kolonijos.

   Reserva de la Biosfera Ria CelestunReserva de la Biosfera Ria Celestuns

   Sakoma, kad čia, nors tai itin mažas kaimas, būtina sustoti vietiniame restorane – jūros gėrybės nustebins net pačius didžiausius gurmanus.

   Vėliau suksime link antrojo savo šiandienos vizito taško – Ušmalio. Čia išvysime tikrų Majų kultūros šedevrų. Miestelyje stovinčios šventyklos puoštos elementais, išreiškiančiais šios indėnų tautos tikėjimą ir papročius. Miesto pastatai skirstomi į šešias grupes ir kiekviena jų savaip unikali. Būtinai apžiūrėsime monumentaliosios architektūros paminklą ­– Valdovų rūmus (Governor‘s palace): 20 tūkst. atskirų skulptūrų dekoruotą pastatą. Taip pat pasižvalgysime po Žynio rūmus (Pyramid of the Magician) ir Moterų vienuolyną (Nunnery Quadrangle). Kiekvienas pastatas savaip charakteringas, skirtingas, tačiau stūksodami kartu jie sudaro neįtikimo vienio įvaizdį.

   Vakare grįšime į Meridą.

   Nakvynė viešbutyje.
   Pyramid of the Magician

  • 5 DIENA

   MERIDA – KAMPEČĖ – ČIKAN (pusryčiai)

   Rytą pradėsime nuo vizito į Kampečę (Campeche) – nedidelį pasakų miestą. Pastelinių spalvų pastatai, akmenimis grįstos gatvės, puikiai išsilaikę dvarai primena kokį ilgą, tačiau turtingą amžių išgyveno šis UNESCO paveldo miestas. Įsikūręs prie pat Meksikos įlankos, miestas vis dar yra išsaugojęs istorines 15 a. ispanų konkistadorų statytas tvirtoves bei bažnyčias. Kelias jų būtinai aplankysime.


   Campeche

   Pirmiausia, žinoma, pasidomėsime įspūdingąja San Chosė el Alto pilimi-muziejumi (San Jose el Alto). Prisižiūrėsime įvairiausių eksponatų – pradedant karo ginklais, baigiant kasdienio Majų gyvenimo buities rakandais.

   San Jose el Alto

   Būtinai apsižvalgysime ir po Šv. Francisko bei Šv. Romano bažnyčias (San Francisco and San Roman churches). Pirmoji ilgą laiką tarnavo, kaip miesto sienos sutvirtinimas, skirtas apsisaugojimui nuo priešų. Antroji – beveik dvidešimtmetį statytas architektūros šedevras, dedikuotas mitinei Juodojo Kristaus ikonai.  

   San Francisco achurches

   Galiausiai apžiūrėsime Dievo Motinos bastioną (Bastion Nuestra Senora de la Soledad bastion). Kadaise pastatytas apsaugoti miesto jūros vartus, šis statinys buvo formuojamas kaip rampa, vedanti į pagrindinę promenadą. Iš promenadoje stovėjusio bokšto buvo galima kontroliuoti visą uosto judėjimą.

   Vakarop trauksime į nepaprastų durų miestą Čikaną (Chicanna). Tai turbūt bene labiausiai dekoruotas miestas visame regione – tik taip tuo metu buvo galima išreikšti miesto svarbą. Kiekviena, net smulkiausia detalė, aiškiai atspindi skirtingų tautų meno stilius, gyvenimo eigos laikotarpius ar reikšmę aplinkoje. Tai pirmasis miestas, kuriame išnaudotas nelygus žemės paviršius – namai statyti ant pakylėjimų, kad atrodytų aukštesni – o tai kartu reiškia ir, kad arčiau dieviškųjų būtybių.

   Nakvynė viešbutyje.

   Chicanna Schlangenmaultuer

  • 6 DIENA

   ČIKANA – KALAKMULIS – BAKALARAS(pusryčiai)

   Ryte palikę įspūdingą Čikaną važiuosime į ne mažiau amą atimantį Kalamulį (Calakmul). Kadaise beveik 50 tūkst. žmonių namais buvęs didžiausias Majų miestas „atrastas“ tik 1931 m. Čia yra aukščiausia piramidė visame Jukatano regione ir nors dalis miesto atstatyta, daugiau nei 7000 įvairiausių struktūrų pasislėpusios giliai džiunglėse. 


   Calakmul

   Pasivaikščioję po žaliuojančias Čikanos erdves suksime link Bakalaro lagūnos (Bacalar Lagoon). „Septynių spalvų lagūna“ vadinamas Bakalaras – vienas nuostabiausių pasaulio kampelių, kur kasdien gali iš naujo patikėti, kad vandens ir dangaus melsvuma gali turėti milijonus atspalvių. Tylus, rodos, paprastas kurortas ant ežero kranto kiekvieną rytą pažvelgus į horizontą tampa pasakų šalimi: šilti saulės spinduliai, baltas paplūdimys, svaiginanti žalumo ir į vieną vienį susiliekantis mėlis – nepaprastos svajonių ir atsipalaidavimo atostogos.

   bacalarlagoon

   Išvykti iš čia tikrai neskubėsime, būtinai liksime nakčiai ir jaukiam poilsiui.

   Nakvynė viešbutyje.

  • 7 DIENA

   BAKALARAS – ČETUMALIS – AMBERGRISO SALA(pusryčiai)

   Ryte palikę žavingąjį Bakalarą keliausime link Belizo sienos, Četumalio (Chetumal). Čia stabtelėsime tik trumpam – atsipūsti ir persikelti į kitą savo transportą – vandens taksi. Žvalgydamiesi į nuostabią miesto, Karibų vandens ir žalumos panoramą persikelsime į Ambergriso salą (Ambergris Caya), kur apsistosime nakčiai bei ateinančiai dienai.

   Ambergris Caya

   Nakvynė viešbutyje.

  • 8 DIENA

   POILSIS BELIZE (pusryčiai)

   Šiandien mūsų lauks laisvalaikio diena Karibų jūros saloje Ambergrise. Tai viena vietų, kur didžiulė turizmo banga puikiai derinama su ramia, poilsiu dvelkiančia salos atmosfera. Tai tropinis rojus, kur poilsį smėlėtame, palmių apsuptame paplūdimyje nuolat lydi spalvingi ir gaivūs vaisiniai gėrimai, o šiltus pasivažinėjimus dviračiu apsupa gaivaus vėjo gūsiai. Na, o nenorintiems ramiai ilsėtis veiklos tikrai netruks – įvairiausių vandens rūšių sporto entuziastai tikrai priims į savo būrį.

   Nakvynė viešbutyje.

   Ambergris Cayagg

 

 • 9 DIENA

  BELIZAS - TIKALIO NACIONALINIS PARKAS(pusryčiai)

  Anksti iš ryto išvykstate link Gvatemalos sienos. Pereisime sieną atsisveikinsime su Belizo gidu ir vairuotoju ir sakysime sveiki Gvatemalos vairuotojui. Vyksime į Tikal Nacionalinį parką, majų civilizacijos miestą apsuptą įspūdingos didžiausių džiunglių Centrinėje Amerikoje gamtos. Šventyklos, piramidės, aikštės ir alėjos, hidraulikos sistema – viskas išlikę iš IX ir ankstesnių amžių. Pasiruoškite daug vaikščioti – turas trunka apie 4 valandas, o atstumai tarp Tikalio aikščių primena šiuolaikinių didmiesčių atstumus. Nakvynė šalia Tikalio nacionalinio parko.

  Tikal Tikal Temple I

 • 10 DIENA

  TIKALIO NACIONALINIS PARKAS – IXANPAJUL – LIVINGSTONAS - RIO DULCE (pusryčiai) 

  Kelsimės anksti ryte ir kopsime ant Šventyklos pasitikti saulės ir stebėti bundančios džiunglių gamtos. Saulei pakilus grįšime į viešbutį pusryčių. Išvyksime link ekologinio parkoIxpanpajul. Čia  vaikščiosime kabančiais tiltais virš Peten regiono džiunglių ir klausysimės beždžionių staugūnų. Vėliau mūsų laukia kelionė iki Rio Dulce. Trumpam savo autobusiuką iškeisime į laivą ir plauksime upe Dulce (saldžioji upė). Stebėsime pakrantėse verdantį vietinių gyvenimą. Norintys galės išsimaudyti terminiuose vandenyse. Upe įplauksime į kanjoną, kuriuo pasieksime Livingstoną. Šiame miestelyje gyvena vieninteliai Gvatemalos juodaodžiai, garifunai. Vakarop grįšime į Rio Dulce miestelį nakvynei.

  riodlce

 • 11 DIENA

  RIO DULCE – SAN FELIPE FORT – QUIRIGA – SAN CRISTOBAL ACASAGUASTLAN (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankysime Švento Filipo tvirtovę, kuri idiliškai įsikūrusi prie upės Dulce ir mena piratų laikus. Iš ten autobusu vyksime link Gvatemalos sotinės, taigi šiandien laukia ilga kelionė. Pakeliui užsuksime į Quirigua archeologinį parką. Quirigua įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą dėl įstabaus grožio monolitų, kurie ir šiandien stebina savo glifais pasakojančiais šio miesto istoriją bei majų kultūros mitologiją. Pakeliui taip pat stabtelsime San Cristobal Acasaguastlan miestelyje, kuriame aplankysime bažnyčią. Nakvynė San Cristobal Acasaguastlan.

  Quirigua

 • 12 DIENA

  SAN CRISTOBAL ACASAGUASTLAN– PACAYA – LAGO ATITLAN- PANAJACHEL (pusryčiai) 

  Po pusryčių vykstame į Pacaya Nacionalinį parką. Čia kopsime į vulkano mažesniąją viršūnę Cerro Chino, iš kur nusileisime į buvusį kraterį pilną lavos. Viršutinis lavos sluoksnis jau virto akmeniu, bet po juo lava vis dar karšta. Aplankę kraterį kopsime atgal. Jeigu nenorite kilti pėsčiomis, už papildomą mokestį galite užsisakyti arklius*, kurie jus užkels ir nuleis nuo vulkano. Po pietų vyksime link ežero Atitlan. Nakvynė miestelyje Panajachel.

  Pacaya

 • 13 DIENA

  PANAJACHEL –ATITLAN EŽERAS –PANAJACHEL (pusryčiai) 

  Pusryčiai. Šiandien plauksime laivu į prie ežero įsikūrusius kaimelius. Ežeras Atitlanapsuptas 3 vulkanų, kalnų ir ant ežero krantų išsibarstę keliolika majų gyvenamų kaimelių. Aplankysime San Juan La Laguna ir Santiago Atitlan. Pažinsime vietines tradicijas, kultūrą, religinį sinkretizmą. San Juan La Laguna susipažinsime su vietinėmis audėjomis ir jų amatu, taip pat vyksime į vietinė kooperatyvą, kur auginama kava, o Santiago Atitlan lankysime miestelio bažnyčią ir vietinį šventąjį Rilaj Mam. Siauromis chaotiško miesto gatvėmis tuk tukais vyksime link namų, kur saugomas Rilaj Mam ir kur atliekami dvasiniai ritualai. Nakvynė Panajachel.


 • 14 DIENA

  PANAJACHEL– CHICHICASTENANGO - ANTIGUA(pusryčiai)

  Susipakuosime pusryčius ir išvyksime link Chichicastenango (apie 1,5 val.), kuris garsėja savo quiche (kičė) etnijos kultūra ir spalvingu turgumi, kur atvažiuoja ne tik turistai, bet ir vietiniai iš visų aplinkinių Gvatemalos aukštikalnių zonų. Aplankysime turgų, miestelio kapines, Šv. Tomo bažnyčią bei kostiumų tradiciniams šokiams dirbtuves.


  Chichicastenango

  Iš Chichicastenango išvyksime link Antigvos. Įsiregistravę viešbutyje skubėsime išeiti į gatves, kur rasime minias žmonių, spalvingus kilimus, kuriuos vietiniai konstruoja iš spalvotų pjuvenų, gėlių, vaisių ir daržovių. Nakvynė viešbutyje Antigua Guatemala.

 • 15 DIENA

  ANTIGUA(pusryčiai)

  Šiandien, po pusryčių, jau nurimus sekmadienio šurmuliui, savo laiką skirsime pažinti Antigvos miestui, senajai kolonijinei sostinei, kuri ir šiandien laikoma tikriausiai pačiu gražiausiu Centrinės Amerikos miestu. Maždaug 4 val. turas pėsčiomis jus supažindins su miesto istorija ir dabartimi. Apsilankysime buvusios Katedros griuvėsiuose, La Mercedvienuolyne bei buvusiame Dominikonų ordino vienuolyne, kuris šiandien paverstas prabangiu viešbučiu – muziejumi. Stebėsime Verbų sekmadienio religinę procesiją. Antigvos tikinčiųjų atsidavimas stebina pasaulį, procesijos nešikai vadinami cucuruchos (kukuročios) nuspalvina gatves violetine spalva, o religinė karštinė apima visą miestą. 


  antigua

  Po pietų vyksime į panoraminę apžvalgos aikštelę nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Antigvos miestą ir vulkaną Agua. Po to važiuosime link kaimelio San Juan del Obispo, kuris kadaise priklausė vyskupui, o šiandien žavi atvykėlius savo amatininkais, kurie gamina vyną, šokolą ir tipinius gvatemalietiškus saldumynus. Išmoksite šokolado gaminimo technikos ir jūs! Nakvynė Antigua.

  Antigva

 • 16 DIENA

  ANTIGUA - LIETUVA(pusryčiai)

  Atsisveikinimas, pervežimas iš Antigvos į oro uostą sostinėje. Skrydis į Lietuvą.

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

   • Kelionės vadovės iš Lietuvos paslaugos
   • Visi pervežimai su grupe pagal programą
   • Apgyvendinimas 2* arba 3* viešbučiuose ir jaukiuose, mūsų atrinktuose, svečių namuose, su pusryčiais
   • Vietiniai gidai Meksikoje, Belize ir Pacaya ugnikalnyje
   • Visos eksursijos pagal programą nepažymėtos *
   • Laivas Atitlan ežere ir Rio Dulce (iki Livingstono)
   • Pasivažinėjimas tuktukais Santiago Atitlan
   • Įėjimo bilietai į Chi Chen-Itza, Cenote Ik-Kil, Uxmal, Calakmul

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:

   • Tarptautiniai skrydžiai (nuo 1200 EUR)
   • Medicininų išlaidų draudimas 
   • Sienų kirtimo mokesčiai (apie 25 USD)
   • Įėjimo mokesčiai nepaminėti prie įskaičiuota
   • Papildomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * 
   • Ekskursija į Tulum (45-50 USD)
   • Maitinimas nenurodytas programoje
   • Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos

  Pastabos:

  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
   • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
   • Kelionės vadovas grupę lydi susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų.
   • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kankune, išlydi Gvatemaloje
   • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
   • Vienviečio priemoka apie 600 EUR
   • Už papildomą priemoką galima užsisakyti auštesnės kategorijos viešbutį Playa Del CarmenReklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Egzotika

TOLIMI KRAŠTAI SU GRŪDA. IRANAS.

IRANAS. Persija - Azijos paslaptys ir turtai su Grūda!

Super ekskliuzyvas! Puikiai įvertinta kelionė!

Kelionių gurmanams - patikrintas, atnaujintas ir optimizuotas maršrutas į masinio turizmo nenuniokotą, neatrastą ir vis dar nepasiektą šalį!

Kelionės trukmė: 13d. Kaina: nuo 1699 EUR

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS! 2019 04 24 liko 5 vietos
Reikalinga pavienė moteris

Atostogos Fuerteventuroje

Atostogos Fuerteventuroje - ten, kur karaliauja laisvi vėjai ir energingas Atlanto vandenynas (Iš Vilniaus)

Kiek tik akys mato baltuoja tobuli paplūdimiai, glostomi Atlanto vandenyno bangų ir šildomi karštos ispaniškos saulės. Fuerteventura - sala, padedanti pajusti laisvę ir ramybę bei atsiriboti nuo amžinai skubančio pasaulio. Čia ypatingai laimingais pasijus įvairiausio plauko paplūdimių mylėtojai (ir visai nesvarbu, ar mėgstate tiesiog tinginiauti, ar pasikinkę vėją ir bangas gaudote adrenaliną). Saulė, baltas smėlis ir Atlanto vandenynas - tokia trilogija lydės Jus visos viešnagės Fuerteventuroje metu. Tad jei Jums kaip tik šito reikia - į šią salą su ITAKA LIETUVA galite nukeliauti labai paprastai, iš Vilniaus. Ar gali būti patogiau?

 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Dunas 3* HB - 579 EUR/asm.

 
 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Papagayo Sport & Family 3* AI - 649 EUR/asm.

MADAGASKARAS SU ITAKA

MADAGASKARAS - PASIEKIAMAS RANKA SU ITAKA LIETUVA

Keliaukite ir atraskite pasaulį, kuris vis dar turi kuo nustebinti. Ateinantį pavasarį siūlome aplankyti nepakartojamą MADAGASKARĄ, tiksliau - Bė salą, į kurią tiesiogiai iš Vilniaus skraidins komfortiški ir dideli Blue Panorama avialinijų lėktuvai Boeing 767. O kas Jūsų laukia Bė saloje? Atsakysime paprastai – atostogos lyg iš atviruko. Perdedame – sakysite Jūs... Nė kiek! Visi, kuriems teko lankytis šioje saloje, tarytum susitarę sako, jog tai – tobula sala tobuloms atostogoms. Unikali, išskirtinė, nepamirštama, dovanojanti nuostabų orą ir galimybę pasijusti atradėju. Tad nepraleiskite puikios progos atrasti šią salą ir ištyrinėti savo akimis!

 
 

2019.04.25 - 2019.05.03 (7n.) Nosy Be

Royal Beach 5* AI - 1234 EUR/asm.

 
 
 

2019.05.02 - 2019.05.10 (7n.) Nosy Be

Vanila & Spa 4* FB - 1334 EUR/asm.

 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ SU GRŪDA

Grūda


Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ

Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas!

Kelionės trukmė: 22d. Kaina nuo: 3599 EUR 
2019 05 21 - liko 4 vietos. Reikalinga pavienė moteris ir pavienis vyras

Kelionės topai:

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai BanfoDžiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Skagvai - vadinamas „vartais į aukso laukus“, garsus aukso karštinę menančiais pastatais.
 • Ledynų įlanka – UNESCO pasaulio paveldas
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.
 • Įspūdingas „Exit“ ledynas Sevarde.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]